مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش دستباف درجه یک

handmade-rug-kashan.jpg

تولیدات فرش که از گذشته به صورت فرش های دستبافت و بعد به صورت فرش های ماشینی رواج پیدا کرد مختص کشور ایران می باشد . به طوری که برای صحت این موضوع می توان به فرش پاتریک که از نمونه های فرش های دستبافت تولید شده در ایران است و امروزه در موزه جهانی نگه داری می شود اشاره داشت . در هر کشور صنایع دستی به عنوان مهم ترین محصولات شناخته می شود و فرش دستباف را نیز می توان به عنوان صنایع دستی ایران در نظر گرفت . درست است که امروزه با پیشرفت فناوری های روز دنیا تولید فرش های ماشینی در انواع مختلف توانسته جایگزین فرش های دستباف شود اما این مطلب را نمی توان انکار کرد که هیچ چیز نمی تواند جای فرش های دستبافت که هنر و اصالت ایران را در خود جای داده بگیرد .
فرش دستبافت کاشان
درست است که امروزه تقاضا برای خرید فرش دستبافت آن هم به علت قیمت بالای این محصولات کمتر از فرش های ماشینی می باشد اما باز هستند کسانی که به دنبال این دسته از فرش های نفیس برای منازل خود هستند تا جلوه و نمای منازل خود را دو چندان نمایند . همان طور که شهر کاشان در زمینه تولیدات فرش ماشینی توانسته در صدر قرار بگیرد برای فرش های دستبافت نیز همین مطلب صحت دارد و خریداران فرش دستباف به دنبال فرش های دستبافت درجه یک کاشان می باشند . حال این مطلب که فرش های دستبافت درجه یک را در کاشان از کجا تهیه نماییم و این دسته فرش ها باید چه ویژگی هایی داشته باشد در ادامه مقاله توضیح داده شده است .
تولید فرش های دستبافت توسط هنرمندان بافنده با طرح هایی زیبا و متنوع به صورت گره وار بافته می شوند . تولید فرش های دستبافت در هر منطقه با توجه به فرهنگ و سلیقه در آن خطه با طرح هایی خاص بافته می شود . کاشان نیز از این قاعده خارج نبوده و با توجه به این خطه در بافت فرش های دستبافت خود از طرح های اصیل ایرانی چون ترنج و افشان در بافت استفاده می نماید و می توان این طرح فرش های دستبافت را جزء پر طرفدارترین فرش های دستبافت در این ناحیه در نظر گرفت . در بافت فرش های دستباف درجه یک در کاشان همان گونه که در تولید فرش های ماشینی از طرح های متفاوت استفاده می شود در این دسته از فرش ها نیز طرح های زیبا و متنوع به کار می رود تا سلیقه های خریداران مختلف را به سمت خود جلب نماید . یکی از فروشگاه های فرش در کاشان که به فروش فرش دستبافت درجه یک با طرح هایی زیبا و متنوع می پردازد فروشگاه فرش اصل می باشد . این فروشگاه را می توان از بهترین فروشگاه های کاشان برای خرید فرش دستبافت در نظر گرفت که فرش دستبافت اصل کاشان را به خریداران عرضه می نماید .
فرش دستبافت درجه یک
همان طور که برای خرید فرش ماشینی باید آن را از لحاظ کیفی بررسی نماییم تا بتوانیم به خرید فرش درجه یک بپردازیم برای فرش های دستبافت نیز باید به این نکته توجه نماییم . برای بافت فرش های دستبافت بهترین نوع الیاف به کار رفته برای بافت را می توان پشم و ابریشم دانست که استفاده از آن کیفیت فرش دستباف را بالا می برد . این  نوع الیاف که به صورت عایق عمل می کند در تابستان به عنوان کف پوش خنک و در زمستان به عنوان کف پوش گرم عمل می نماید . البته باید این نکته را بیان نماییم که گاها برای بافت فرش های دستبافت کاشان در فروشگاه فرش اصل از یکی از این نوع الیاف برای بافت استفاده می شود . استفاده از هریک از این الیاف ها در بافت به دوام قالی دستبافت نیز منجرب می شود که خود از عواملی است که می توان در تشخیص فرش درجه یک از آن استفاده نمود . انعطاف پذیری بالای این فرش ها در برابر پاخوردگی از موارد مورد بررسی در صحت استفاده از نوع الیاف می باشد .
از ویژگی های دیگر در کنار نوع الیاف بافت فرش می توان به تقارن طرح و نقشه به کار رفته در فرش های دستبافت اشاره نمود که خود زیبایی و نمو فرش را بیشتر می نماید . بیشترین رنگ زمینه در قالی های دستبافت رنگ لاکی و کرم می باشد اما امروزه برای جلب رضایت مشتریان به بافت فرش های دستبافت در رنگ زمینه ایی :  سرمه ای ، سبز مله ای و آبی الماسی  نیز می پردازند . از ویژگی های که می توان به فرش های دستباف اختصاص داد زیبایی بی وصف این فرش ها می باشد که سبب شده تا از دور و نزدیک زیبای خود را در چشم بیننده نمایان سازد .
بافت فرش های دستبافت همانند فرش های ماشینی در ابعاد 6 متری ، فرش دستبافت 9 متری و فرش دستبافت 12 متری صورت می گیرد که می توان بیشترین تقاضای فرش دستبافت را با توجه به سبک زندگی و آپارتمان نشین شدن افراد فرش دستبافت 9 متری دانست .
خرید فرش دستباف درجه یک
با توجه به مطالب  بیان شده در بالا می توان بیان نمود برای تهیه فرش دستبافت درجه یک به ویژه فرش های دستباف کاشان می توانید به فروشگاه فرش اصل در کاشان که امکان خرید حضوری و خرید اینترنتی را برای مشتریان فراهم کرده مراجعه نمایید . این فروشگاه برای تمامی محصولات خود اعم از فرش های ماشینی گرفته تا فرش های دستبافت خود تضمین بهترین کیفیت و تضمین بهترین قیمت را در نظر گرفته که همین موضوع در سبب جلب اعتماد خریداران تاثیر به سزایی را دارد .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
کانال تلگرام فرش کاشان
انواع ضمانت نامه فرش ماشینی
فروش فرش کاشان و صادرات فرش ماشینی
خصوصیات فرش ماشینی 1200 شانه
لیست انواع فرش ماشینی
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه