مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

خرید اینترنتی فرش ماشینی و فرش دستباف

internet-shopping-carpet.jpg

وجود کف پوش از زمان های اولیه باب بوده است . حتی انسان های نخستین هم برای حفاظت از خانه و محل زندگی خود در برابر انواع حشرات ، جانوران و سرما و گرما از نوعی کف پوش استفاده می نموده اند . ابتدایی ترین کف پوش ها شاخ و برگ درختان بوده و پس از آن استفاده از پوست و پشم حیوانات رواج گرفته است . رفته رفته پشم حیوانات ریسیده شده و پس از تبدیل شدن به نخ در بافت انواع فرش ها ، گلیم ها و زیلو ها بکار گرفته شده است .  شکل امروزی کف پوش ها مختلف بوده و هر شخص بر اساس سلیقه ، نیاز و توان مالی خود نسبت به خرید انواع کف پوش ها از جمله فرش دستبافت ، فرش ماشینی ، سرامیک ، پارکت و ... اقدام می نماید . فرش های ماشینی و دستبافت از محبوب ترین و پرطرفدار ترین کف پوش ها نزد ایرانیان است . محبوبیت بین کف پوش ها به حدی است که حتما در خانه هر ایرانی لااقل دو سه تخته فرش ماشینی یا دستبافت یافت می شود . البته فرش های دستبافت به علت قیمت بالایی که دارند کم تر از فرش های ماشینی مورد استقبال قرار گرفته و مشتریان خاص خود را دارند .
خرید فرش ماشینی
خرید فرش از خرید های مهم هر خانه و فضایی به شمار می رود . همانطور که عنوان شد اهمیت فرش ماشینی به حدی است که بدون فرش ماشینی خانه قابل سکونت نخواهد بود . نگاهی به مشتریان و خریداران فرش ها حاکی از آن است که همه خریداران به دنبال بهترین کیفیت و بادوام ترین فرش ها هستند . تنوع فرش های ماشینی و دستبافت به حدی است که دست خریداران را در بازار باز گذاشته و هر شخص متناسب با نیاز ، کاربرد و توان مالی می تواند بهترین فرش را خریداری نماید . شاید تا چندین سال قبل خرید فرش های مرغوب و درجه یک تنها در قیمت های بالا امکان پذیر بود اما رقابت سنگین بین برند های مختلف و روش های نوین خرید از جمله خرید اینترنتی بهای فرش های با کیفیت را تا حد امکان کاهش داده است .
تکنولوژی بر تمام ابعاد بازار فرش و قالی مانند سایر موارد تاثیر گذاشته است . رشد فناوری در عصر حاضر موجب طراحی نقشه و نگاره ها به کمک نرم افزار های کامپیوتری به عنوان ابتدایی ترین مرجله تولید فرش و قالی شده است . دستگاه های نوین بافت و ماشین آلات پیشرفته مورد دیگری از تغییرات است که در عصر ارتباطات به چشم می خورد . این سیر تغییرات و پیشرفت تا جایی ادامه داشته است که روش های مختلف خرید و فروش را هم در بر گرفته است . انواع مختلفی از روش های خرید و فروش در سال های اخیر روی کار آمده اند که در حال حاضر در رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر مشغول به عرضه محصولات با خدمات ویژه می باشند .
انواع روش های خرید فرش ماشینی را می توان به موارد زیر دسته بندی نمود :
1-    خرید غیر مستقیم  فرش ماشینی و دستبافت
الف- خرید حضوری از بازارهای فیزیکی
2-    خرید مستقیم فرش ماشینی و دستبافت
الف- خرید حضوری از کارخانه
ب- خرید اینترنتی و آنلاین از وب سایت های معتبر و فروشگاه های مجازی
ج- خرید از کانال تلگرامی تولید کننده
د- خرید تلفنی
بسیاری از مشتریانی که به بازار های فیزیکی مراجعه کرده و به روش سنتی معامله انجام می دهند از مزایا و انوع روش های خرید غیرمستقیم اطلاع نداشته و بخاطر عدم آگاهی از مزیت خریدی آسان ، مقرون به صرفه و با کیفیت بی نصیب می مانند .
در این مقاله بر آن شده ایم تا با ارائه مطالبی پیرامون خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک نسبت به آگاه کردن خریداران اقدام نموده و به معرفی بهترین فروشگاه های جهت خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک بپردازیم .
خرید اینترنتی چیست ؟
جوانان و کسانی که در دنیای مجازی فعالیت دارند با فروشگاه های اینترنتی و معاملات آنلاین آشنا هستند . در تعریفی ساده می توان چنین گفت ، خرید اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی انجام می گیرد . فروشگاه اینترنتی محیطی ست مجازی در شبکه های اینترنت ، این فروشگاه ها صفحاتی از وب سایت های معتبر هستند که در بازار مجازی فرش و قالی عموما توسط تولید کنندگان و تیم فروش برند های مختلف تاسیس و مدیریت می شوند . خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک مزایای بسیاری دارد که در این قیممت به ان ها اشاره خواهیم نمود .
مزیت خرید اینترنتی فرش ماشینی و خرید اینترنتی فرش دستباف
خرید و فروش اینترنتی در رقابت با خرید و فروش به روش های سنتی جهت جذب بیشتر مشتریان آیتم های خدماتی بالایی ارائه داده است . مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک بسیار زیاد است که همگی بصورت مستقیم و غیر مستقیم بر رفاه و مقرون به صرفه تر شدن خرید اثر می گذارند . مهم ترین مزایای خرید اینترنتی فرش دستبافت و ماشینی درجه یک به شرح زیر است :
1-    عدم نیاز به صرف زمان ، انرژی و هزینه جهت رفتن به بازار های فیزیکی و پرسه زدن در بازار
2-    دیدن تمامی طرح ها ، نقشه ها ، کیفیت ها  و رنگ ها در کم ترین زمان ممکن
3-    عدم وجود محدودیت زمانی جهت راجعه به فروشگاه اینترنتی و خدمت رسانی 24 ساعته به مشتریان
4-    عدم ماندن در ترافیک و شلوغی چه در خیابان و چه در فروشگاه
5-    خرید محصولی اصل و با کیفیت
6-    خرید محصول به قیمت درب کارخانه و در کم ترین حد ممکن
7-    دریافت انواع گارانتی و وارانتی های معتبر مطابق با استانداردهای صنعت نساجی
8-    دریافت کالا درب منزل با ارسال رایگان
9-    اطلاع از تمامی ویژگی ها و مشخصات محصول قبل از خرید
10-     توان مشورت با خبرگان و متخصصان این حرفه
11-     و ....
خرید فرش دستباف از کارخانه تولید فرش ماشینی
کارخانه جات تولید فرش های ماشینی در کنار محصولات ماشینی خود ، فرش های دستباف هم عرضه می کنند . از همین رو اگر در بین محصولات شاخه فرش های دستباف به چشمتان خورد تعجب نکنید . اما چگونه امکان دارد کارخانه تولید فرش ماشینی ، فرش دستباف ارائه دهد ؟ فرش های دستباف پس از تولید باید از مرحله پردازش یا آهار گذر نمایند . این مرحله که در فرش های ماشینی هم باید انجام شود ، مرحله ای است جهت رفع ایرادات فرش و آماده سازی محصول برای عرضه به بازار . در مرحله آهار کارشناسانی با چندین تخصص وجود دارند . تخصص هایی مانند رفوگری ، نقشه کشی ، بافندگی و .... که هر کدام بصورت جداگانه فرش را مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود عیب در صورت امکان آن را رفع و رجوع نموده و اگر توان رفع عیب وجود نداشته باشد ، محصول را از درجه یک بودن ساقط کرده و تحت عنوان درجه دو یا سه وارد بازار می کنند . فرش های دستباف توسط کارخانه جات فرش ماشینی قبل از رفتن به مرجله پردازش و به صورت خام از بافندگان خریداری شده و پس از انجام عملیات نهایی سازی با برند معتبر وارد بازار می شوند . بدین ترتیب خرید اینترنتی فرش دستباف درجه یک با برند های معتبر قابل انجام است .
نکته مهم در خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک انتخاب برند و فروشگاه معتبر است . همانطور که می دانیم در مبادلات اینترنتی خریدار و فروشنده مجازی بوده و تنها به اعتبار برند خرید انجام می شود . از همین رو جهت داشتن خریدی بی دغدغه ، آسان و با کیفیت در وهله اول باید برندی معتبر انتخاب نمود . فروشگاه فرش اصل از دسته برندهای نامی و معتبر کاشان است که همواره بر تولید محصولاتی با کیفیت ، بادوام ، زیبا و در عین حال ارزان قیمت تلاش نموده است . عملکرد فرش اصل در تولیدات درجه یک موفقیت آمیز بوده و تعداد بالای مشتریان این برند با کیفیت گواهی بر برتر بودن محصولات اصل است . خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک از فروشگاه اینترنتی فرش اصل کار آسانی است . با سرچ در اینترنت فروشگاه آنلاین معتبر فرش اصل را پیدا نموده و به قسمت محصولات مراجعه نمایید ، در بین محصولات موجود بر اساس نیاز ، توان مالی و علاقه شخصی فرش ماشینی یا دستباف مورد نظر را انتخاب نموده و مراحل ثبت سفارش و درخواست کالا را طی نمایید . پس از اتمام مراحل خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک کد پیگیری را تا زمان دریافت فرش نزد خود نگه دارید . محصول سفارشی شما در کم ترین زمان ممکن درب منزلتان تحویل داده خواهد شد . محصولات فروشگاه فرش اصل ، از اصیل ترین و زیبا ترین بافته های کاشان است . گروه تولیدی فرش اصل در بازار های داخلی و خارجی توجه خریداران را به خود جلب نموده و سابقه درخشان برند اصل بهترین تبلیغ برای شناساندن فرش هایی ست که تحت برند فرش اصل به بازار عرضه می شوند . کیفیت بالای محصولات تولیدی این شرکت ، سبب بالا رفتن فروش عمده فرش شده است .

کلمات کلیدی مرتبط
خرید فرش ماشینی, خرید مستقیم فرش ماشینی, خرید اینترنتی فرش ماشینی, خرید اینترنتی فرش دستباف, خرید فرش دستباف, کارخانه تولید فرش ماشینی, فروش عمده فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
انواع طرح و نقش فرش ایرانی
طراحی فرش در نگاره ها و طرح های درخواستی مشتری
بهترین فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
لیست قیمت فرش ماشینی
خرید گلیم فرش ماشینی
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه