مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

امکان بافت فرش با طرح های سفارشی

customized-carpet.jpg

با بالا رفتن تنوع در طرح و رنگ قالی ، نیاز مشتریان نیز فراتر رفته و خواهان طرح ها و رنگبندی متناسب با دکوراسیون منزل هستند. بالطبع تطابق فرش با دکوراسیون بر محیط خانه تاثیر بسزایی دارد و القا کننده انرژی مثبت به فضای منزلتان می باشد . اگر ما هنگانم خرید فرش ، فقط به این بیندیشیم که از قالی به عنوان کف پوش و عایق کف اتاق استفاده کنیم ، انتخاب طرح و نقشه فرش بسیار آسان خواهد بود ولی امروزه بیشتر افراد ، به بحث دکوراسیون منزل خیلی اهمیت می دهند و خواستار فرشی هستند که آرامش را به خانه آن ها به ارمغان بیاورد . امرزوه برطرف کردن نیاز این مشتری ها بسیار آسان تر از گذشته است با توجه به تنوع طرح و رنگی که در بازار تولید وجود دارد . ولی بسیاری از افراد هستند که طرح و نقشه دلخواه خودشان را میخواهند . برای مثال به عکس روی یک پارکت علاقه مند شده اند و فرشی با همان طرح می خواهند . البته تامین نیاز این گونه مشتریان خاص را هر تولیدکننده ای نمی تواند جواب بدهد . شرکت فرش اصل پاسخگوی نیاز این خریداران می باشد .

 

شرایط فرش سفارشی

متفاوت بودن شرکت فرش اصل با دیگر تولیدکنندگان در این است که شرکت های دیگر ، امکان تولید فرش های با ابعاد درخواستی مشتری را دارند . برای مثال ، خریداری ، فرش 15 متری می خواهد . تولید این گونه محصولات کار پیچیده ای نیست . ولی شرکت اصل ، درکنار سایز درخواستی فرش ، امکان طراحی و نقشه سفارشی را هم دارد . طراحی نقشه دلخواه مشتری ، کار بسیار سخت و زمان بری می باشد که هر تولیدکننده ای قدرت انجام آن را ندارد و تعداد این گونه تولیدکنندگان در کشور بسیار نادر می باشد . طراحی این نوع محصولات توسط مجرب ترین تیم های طراحی فرش در کشور انجام می شود . مراحل کار به این صورت است که مشتری با مشاورین سایت تماس می گیرد و طرح درخواستی خود را ارسال می کند و پس از تایید توسط کارشناسان این شرکت ، بافت محصول سفارش شده آغاز می شود . تولید محصولات ، به صورت 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه می باشد و به مدت 6 روز زمان نیاز است تا فرآیند تولید و تکیل فرش سفارشی انجام شود . ولی بسیاری از خریداران به دنبال قالی با رنگ خاص هستند . انتخاب رنگ درخواستی در زمینه فرش ماشینی محدود است چون الیاف فرش های ماشینی ، به صورت سالانه تولید می شوند و رنگ های آن ها به صورت محدود در اختیار تولیدکنندگان قرار می گیرد و امکان تعویض رنگ الیاف مستلزم زمان و هزینه بسیار می باشد ولی در تولید فرش دستبافت است که مشتری قدرت انتخاب هررنگی را که بخواهد ، دارد و رنگ کردن الیاف قالی دستبافت ، در حیطه کار خود تولیدکنندگان می باشد . پس اگر به دنبال فرشی با رنگ دلخواه خودتان می گردید ، باید به صورت دستبافت بافته شود . که شرکت فرش اصل ، عرضه کننده فرش دستبافت با رنگ و طرح و ابعاد دلخواه می باشد . حتی امکان بافت قالی دستبافت به هر شکلی وجود دارد . گاهی اوقات مشتری قالی مستطیل شکل را نمی پسندد و قالی با اشکال هندسی متفاوتی می خواهد . شرکت فرش اصل ، تولید این نوع محصولات را به صورت دستبافت می تواند ارائه دهد .  فروشگاه آنلاین فرش اصل ، کلکسیونی از بهترین فرش های ماشینی و فرش دستبافت می باشد . این شرکت برای پاسخگویی به نیاز مشتریانی که به دنبال طرح و نقشه خاص و ناب و منحصر هستند ، اقدام به تولید فرش سفارشی کرده است .

امکان خرید آنلاین فرش با طرح های سفارشی نیز وجود دارد .

هدف از شرکت فرش اصل ، خرسندی مشتری می باشد .


امکان بافت طرح های منحصر به دیگر کشورها
شرکت فرش اصل حتی این توانایی را دارد که طرح های مورد علاقه و مورد پسند دیگر کشورها را تولید کند . چون سلایق و فرهنگ ها ی هر کشوری باهم تفاوت دارد و این قدرت تولید باعث شده است که این شرکت را در لیست بزرگترین صادرکننده قرار دهد .

کلمات کلیدی مرتبط
'فرش سفارشی' , 'تولید فرش سفارشی' , 'خرید آنلاین فرش با طرح های سفارشی' , 'تولید فرش های با ابعاد درخواستی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
ویژگی فرش ماشینی درجه یک
اصول نگهداری از فرش دستباف
خرید فرش دستباف کاشان
فرش ماشینی از کجا بخرم ؟
جدیدترین طرح و رنگ فرش ماشینی
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه