مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش گبه

carpet-machine-gabbeh.jpg

امروزه تولید فرش های ماشینی با پیشرفت تکنولوژی و فناوری روز دنیا تنها با توجه به سلیقه و فرهنگ مردم بافته و در اختیار خریداران قرار می گیرد . یکی از دسته فرش هایی که با حفظ طرح های سنتی بافته می شود و جزء دسته فرش های فانتزی محسوب می شود را می توان فرش گبه ماشینی نام برد . این فرش که علاوه بر استفاده در منازل با دکوراسیون سنتی در منازل با دکوراسیون مدرن نیز استفاده می شود با طرح های خاص از جمله فرش طرح عشایری بافته می شود . یکی از تولید کنندگان فرش ماشینی در این زمینه را می توان شرکت فرش اصل معرفی نمود که در زمینه فرش های گبه نیز همانند سایر تولیدات خود به صورت موفق عمل نموده است .
فرش گبه ماشینی
این دسته از فرش های ماشینی که در ابتدا توسط هنر دست عشایر با طرح های سنتی بافته می شده بسیار مورد توجه و استقبال افراد واقع شده است به طوری که تولید کنندگان فرش ماشینی را بر این داشت تا در کنار تولید فرش های ماشینی مختلف به تولید این دسته فرش به نام فرش گبه ماشینی بپردازند . تولید کنندگان با حفظ این فرهنگ و استفاده از طرح های سنتی و عشایری با استفاده از طرح های فانتزی و مدرن نیز با ترکیب این دسته از طرح ها به تولید این نوع فرش طرح گبه پرداختند تا هر خریدار با توجه به نوع چینش نوع دکوراسیون خود اعم از این که سنتی است یا فانتزی به انتخاب مناسب فرش گبه بپردازند . فرش گبه که در دسته فرش های فانتزی و مدرن قرار می گیرد بهترین انتخاب برای استفاده در اتاق خواب ، آشپزخانه یا راهرو ها می باشد . علاوه بر نوع طرح آن که منجر به استفاده از این نوع فرش گبه ماشینی در مکان های بیان شده می شود به سبب ویژگی های آن نظیر بافت این نوع محصول در تعداد شانه و تراکم پایین علتی است دیگر بر استفاده از فرش گبه در مکان های پر تردد چون آشپزخانه و اتاق خواب . بافت این نوع محصول در تعداد گره های عرضی که بیانگر تعداد شانه فرش می باشد برابر 320 و 400 و بافت با تعداد گره های طولی بیانگر تراکم فرش برابر 920 و 1800 از ویژگی های این فرش بوده که در شرکت فرش اصل تولید و در اختیار خریداران فرش ماشینی گبه قرار می گیرد . فرش طرح گبه را به طور کلی می توان از اصیل ترین و زیباترین فرش های ایرانی در نظر گرفت که سابقه تولید آن به قومیت عشایر باز می گردد و اما امروزه به صورت ماشینی در طرح و رنگ مختلف و متنوع با ترکیب طرح سنتی و مدرن بافته می شود . این دسته فرش به سبب خصوصیات بافت آن از قیمت پایین تری نسبت به فرش های ماشینی دیگر برخوردار بوده و این خود مزیتی است در خرید این نوع فرش ماشینی گبه .
قیمت فرش گبه
فرش گبه ماشینی که به سبب تعداد گره های عرضی و طولی کم که سبب مصرف کمتر الیاف مصرفی در تولید فرش می شود با توجه به ابعاد آن از قیمت کمتری نسبت به سایر فرش های ماشینی برخوردار است . استفاده از نوع الیاف مصرفی در تولید این نوع فرش که شامل BCF و آکریلیک می باشد قیمت محصول مورد نظر را متفاوت می نماید . استفاده از الیاف بی سی اف در تولید فرش گبه ، قیمت فرش را ارزان تر از فرش گبه بافته شده با الیاف اکریلیک می نماید . شرکت فرش اصل با تولید این دسته از محصولات خود با هر دو دسته الیاف در ابعاد استاندراد و نا متعارف با توجه به موارد بالا در کنار سایز فرش گبه به تعیین قیمت فرش گبه می پردازد .
خرید فرش گبه
شرکت فرش اصل برای دوست داران فرش های اصیل ایرانی با توجه به حفظ فرهنگ و اصالت دست به تولید فرش ماشینی گبه در طرح های سنتی و مدرن زده و توانسته از این جهت نیاز سلیقه ای افراد را بر طرف نماید . این شرکت فرش طرح گبه خود را در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به خریداران عرضه می نماید . منظور از نازل ترین قیمت در شرکت فرش اصل ارائه فرش ماشینی گبه به قیمت درب کارخانه می باشد که همین موضوع در دسترسی به فرش گبه با قیمت ارزان بسیار تاثیر گذار می باشد . شرکت فرش اصل برای خریداران فرش طرح گبه در انواع طرح و رنگ در سایز های مختلف امکان خرید اینترنتی فرش را در کنار خرید حضوری فراهم آورده است . خرید اینترتی فرش گبه ماشینی به سبب امکان دسترسی سریع و آسان به طرح های متنوع فرش گبه و مشاهده و مقایسه آن ها با یکدیگر در کنار صرفه جویی در زمان و هزینه که برای خریدار این نوع فرش ماشینی فراهم آورده بسیار مورد استقبال قرار گرفته و به یک روش رایج و مرسوم برای خرید هر نوع فرش ماشینی مبدل گشته است .  یکی از امکانات ارائه شده در این شرکت برای خریداران می توان به ضمانت فرش ماشینی اشاره داشت که علاوه بر بحث ایجاد اطمینان خاطر برای خریدار نشانگر کیفیت بالای محصولات در شرکت فرش اصل می باشد . شما با مراجعه به وب سایت اینترنتی فرش اصل می توانید از انواع فرش گبه دیدن نموده و بعد از انتخاب به خرید اقدام نمایید .     

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
لیست انواع فرش ماشینی
طرح های فرش 1000 شانه
بهترین روش تشخیص فرش 700 شانه واقعی از 700 شانه تبدیلی
انواع فرش ماشینی ایرانی و فرش دستباف ایرانی
راهنمای خرید فرش ماشینی خوب
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه