مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

مزیت فرش آکریلیک به فرش ابریشمی چیست ؟

acrylic-machine-carpet.jpg

برای خرید فرش ماشینی در صورتی می توان اقدام نمود که در مرحله اول از نیاز خود و در مرحله بعد از ویژگی فرش های ماشینی مطلع بود ، چراکه فرش های ماشینی بر اساس ویژگی هایی که دارند کاربرد های مختلفی در فضای خانه بر عهده خواهند داشت . فرش های ماشینی تنوع زیادی دارند و بازار خود را به گونه ای گسترش داده اند که از این بازار تحت عنوان دنیای فرش و قالی یاد می شود . برای داشتن بهترین فرش ها باید از انواع مختلف آن ها مطلع بود و فرشی را خرید که هماهنگ با نیاز ، سلیقه ، دکور خانه و ... باشد .
ما به عنوان مشتری عموما با فرش هایی آشنایی داریم که بیشتر دیده ایم و این فرش ها ، محصولاتی هستند با نام فرش های اکرولیک . محصولاتی که در تولید آن ها از نخ خاب اکرولیک کمک گرفته شده است . اما این تنها محصول و تنها نخ خاب نیست . انواع فرش ها با درجه خلوص مختلف از الیاف اکرولیک ، پلی استر و پلی پروپلین تولید می شوند . در کنار الیاف اکرولیک نخ های ابریشم هم فرش های ماشینی ابریشمی  را بوجود آورده اند . فرش های زیبا و ظریف که در نگاه اول بیننده را محصور خود می کنند . جالب است بدانید بسیاری از برند های نامی و معتبر فرش های ابریشمی را تولید نکرده و در عوض تخصص و مهارت خود را در تولید فرش های اکرولیک بکار می گیرند . چرا که فرش های ابریشم مصنوعی بنا بر ویژگی هایی که دارند و ما در ادامه از آن ها یاد می کنیم ، کاربرد محدودی داشته و برای بسیاری از مکان ها مناسب نیستند . در حالی که فرش های اکریلیک خصوصا محصولات اکریلیک صددرصد خالص ، برای تمامی مکان ها مناسب بوده و انتخاب فرش های آکریلیک ، در شانه و تراکم مختلف برای اتاق خواب ، آشپزخانه ، پذیرایی ،  هال و ... مناسب است و این محصولات همواره مورد تقاضا قرار می گیرد .
مقاله در دست در رابطه با فرش های اکرولیک و فرش های ابریشمی نوشته شده است . در ادامه نوشتار با بررسی این دو دسته فرش و ارائه مزیت های فرش های اکرولیک نسبت به فرش های ابریشمی خواهیم دانست که چرا فرش های اکرولیک بیش از هر محصولی مورد تقاضا قرار می گیرند .
مقاله مربوطه : تفاوت فرش آکریلیک با فرش های ابریشمی
فرش های آکریلیک
اینگونه نام گذاری بر محصولات نشان از نخ خابی دارد که در بافت مورد استفاده قرار گرفته است . فرش های اکرولیک فروشگاه فرش اصل ، محصولاتی هستند تولید شده از اکرولیک صد در صد خالص . تمرکز و توجه ما به گفتن واژه صد درد صد خالص برای آن است که بسیاری از برند ها و تولید کنندگان خصوصا برند های غیر کاشانی در تولید محصولات از نخ خاب اکرولیک با درصدی از ناخالصی از جنس پلی استر یا پلی پروپلین استفاده می کنند . 
فرش های اکرولیک کاشان اگر از برند ها معتبر و نامی باشند ، فروش بالایی دارند و عمده صادرات غیر نفتی ایران مربوط به فرش های اکرولیک با کیفیت و درجه یک کاشان است . مزیت و ویژگی هایی در این محصول وجود دارد که آن را باب تمام فضاهای خانه نموده است . مهم ترین ویژگی و برتری فرش های اکرولیک داشتن دوام بالا ، کیفیت بی نظیر و عمد طولانی است . قالی های آکریلیک ، به صورت فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و 1500 شانه تولید شده اند .
محصولات فروشگاه اصل با شانه و تراکم پایین تر برای مکان های پرتردد و محصولات در شانه و تراکم بالا تر برای مکان های کم تردد و کم رفت و آمد مناسب هستند . محصولات اکرولیک فروشگاه اصل با شانه  وتراکم پایین برای هال و اتاق خواب ها خریداری شده و محصولات پر شانه و پر تراکم از جمله فرش های 1200 شانه برای پذیرایی بسیار مناسب هستند .
همچنین تنوع قیمت موجب شده تا خریداران با هر توان مالی بتوانند از فرش های اکرولیک خریداری نمود و مورد استفاده قرار دهند . نرمی و لطافت موجود در فرش های 700 شانه آن ها را برای مکان هایی جذاب کرده است که بجای مبلمان و صندلی از فرش برای نشستن استفاده می شود .
شست و شوی راحت و دوام در برابر مواد شیمیایی محصولات اکرولیک را برای مکان های در معرض آلودگی مانند جلو درب ورودی یا اتاق های که پنجره رو به خیابان دارند نسبت به سایر بافته ها برتری داده است . در تولید فرش های اکرولیک هر نوع طرحی بکار گرفته می شود طرح های سنتی ، کلاسیک و حتی مدرن و فانتزی فروشگاه اصل توانایی پاسخگویی به سلیقه های مختلف را دارند .
با این توصیفات دیدیم که محصولات کارخانه فرش اصل برای تمامی قسمت های خانه مناسب است تنها باید در انتخاب شانه و تراکم دقت نماییم و به یاد داشته باشیم که فرش های 500 شانه و 700 شانه برای مکان های پر رفت و آمد و فرش های 1200 شانه و 1000 شانه به عنوان فرش های زیبا و شبه دستبافت برای مکان های کم تردد انتخاب خواهند شد .
فرش های ماشینی ابریشمی
نگاهی به فرش های ابریشمی به ما می گوید که این محصولات بسیار ظریف هستند و از نخ خاب نازک و لطیفی بافته شده اند . این محصولات ظریف ، در عین ظرافت و لطافت ، زیبایی خیره کننده ای دارند . این محصولات باب مکان ها و فضاهای مهمان نشین خانه هستند .
همانطور که گفته شد فرش هاب ابریشمی نازک و ظریف هستند و تمام مباحث در حیطه فرش های ابریشمی که از نوع مزیت و گاه از نوع عیب به شمار می رود ، به همین نازکی و ظرافت بر می گردد . به هیچ عنوان نمی توان از فرش های ابریشمی برای مکان های پر رفت و آدم و شلوغ استفاده کرد چراکه این محصولات توان پارخوردگی بالا را ندارند و در صورت فشار ، سایش ، شست و شوی زیاد و رفت و آمد مورد آسیب قرار می گیرند . با وجود آنکه فرش های ابریشمی در نظر مهمان ها بسیار جلوه خواهند کرد و فضای پذیرایی را زیر و رو می کنند ، برای مکان های فاقد مبلمان مناسب نیستند .
فرش های ابریشم گونه محدود بوده چراکه تقاضای زیادی ندارند اما در ازای آن شاهد تقاضای بالا برای فرش هایی هستیم که از جنس اکرولیک تهیه شده اند اما دارای گل ها و نگاره هایی از جنس ابریشم هستند . در این طرح ها که اصطلاحا فرش ها گل ابریشم نامیده می شوند و در صورت وجود برجستگی و فرورفتگی ، فرش های گل برجسته ابریشمی نام دارند ، قسمت هایی از نگاره ها مانند گلبرگ ها ، برگ گیاهان و ... از جنس ابریشم بافته شده است . تقاضای این محصولات برای پذیرایی بسیار بالا ست .
همچنین استفاده از بافت های ابریشمی در تولید تابلو فرش ها هم نظیر ندارد . عموم تابلو فرش ها اگر از کاملا از ابریشم بافته نشده باشند ، حداقل دارای نگاه های ابریشمی هستند . زیبایی و درخشدگی ابریشم بر دیوار خانه و نقش گرفتن در تابلو فرش ها بسیار جذاب و زیبا خوده بود .
خرید فرش های آکرولیک
همان طور که گفته شده ، فرش های اکرولیک نسبت به فرش های ابریشم به دلیل کاربرد بیشتر و دوام و طول عمر بالا تر مورد تقاضای همگان قرار می گیرد . اما سوال اصلی برای خریداران این است که فرش را از کجا خریداری کنیم تا علاوه بر اصالت ، قیمت مناسبی داشته باشد ؟ انتخاب برند و فروشگاه در تعیین خوب و بد بودن محصول مهم است . فرش های تولید شده در کارخانه فرش اصل به عنوان بهترین برند موجود سهم بالایی از بازار را به خود گرفته است . برای خرید فرش های اکرولیک کارخانه فرش اصل به فروشگاه اینترنتی فرش اصل مراجعه نمایید تا از خرید فرشی اصیل و با کیفیت اطمینان حاصل نمایید . فرش های موجود در فروشگاه فرش اصل کیفیت ، دوام ، زیبایی و قیمت مناسبی دارد . خرید از فروشگاه اینترنتی به علت عدم نیاز به دشواری های محتمل در بازار های فیزیکی و همچنین عدم وجود واسطه ها و دلالان از مزیت های زیادی برخوردار است .
برای خرید فرش از فروشگاه اینترنتی فرش اصل به لینک فروشگاه مراجعه کرده و در قسمت محصولات به دنبال فرش مورد نظر خود باشید . قسمت مقالات عملی در بالا بردن آگاهی شما نسبت به محصولات کمک کرده و در عین حال پشتیبان آنلاین با پاسخگویی دقیق و تخصصی به سوالات در خدمت مشتریان خواهد بود .
پس از سفارش محصول و طی کردن مراحل خرید ، منتظر دریافت کالا درب منزل باشبد . هنگام دریافت فرش گارانتی و ضمانت نامه فرش را دریافت نمایید . ارائه گارانتی خدمتی است از فروشگاه فرش اصل جهت تضمین محصولات این برند و جبران هر نوع اسیب احتمالی غیر عمد از سوی تولید کننده .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تاریخچه فرش ماشینی
خرید فرش کاشان به قیمت درب کارخانه
فرش گبه ماشینی
لیست انواع فرش ماشینی
فرش دستبافت اصل کاشان
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه