مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فناوری نانو و فرش ماشینی

nano-carpet.jpg

یکی از کالاهای ضروری و مهم در زندگی ایرانیان فرش است . امروزه با بروز برخی از بیماری ها و حساسیت های پوستی و تنفسی ،  انتخاب فرش با کیفیت ، برای سلامتی افراد خانه بسیار حایز اهمیت است .
امروزه در بافت فرش یا پشت فرش از مواد نانو و یا آنتی باکتریالی استفاده می کنند که سبب جلوگیری از  رشد میکروب ها است .
بهره گیری از فرش های آنتی باکتریال ، تاثیر بسزایی در سلامت اعضای خانواده دارد . فرش های آنتی باکتریال ، خاصیت ضد قارچ ، ضد حساسیت و ضد بو دارد و برای افرادی که از بیماری های پوستی ، تنفسی و چشمی رنج می کشند ، بسیار خوب است . استفاده از فرش های آنتی باکتریال برای اتاق کودک به دلیل ارتباط مستقیم کودک با فرش حایز اهمیت است .
ایجاد خاصیت آنتی باکتریال در فرش های ماشینی با استفاده از فناوری نانو
فرش نانو و یا آنتی باکتریال ، خاصیت ضد لکه دارد و در صورت بروز انواع لکه روی این فرش های ماشینی ، به راحتی پاک می شوند . عدم جذب رطوبت و آلودگی از دیگر ویژگی های منحصر به فرد آن است . ایرانیان از فرش بیشتر از مبل برای استراحت استفاده می کنند و فرش نسبت به دیگر اثاث خانه بیشتر در معرض آلودگی می باشد . به همین دلیل استفاده از فرش های آنتی باکتریال برای ایرانیان توصیه می شود .
لکه بری نانوی فرش
فرش های پلی استر و آکریلیک به دلیل داشتن پرز ، محل خوبی برای رشد میکروب ها است و بسیاری از بیماری های قارچی به دلیل فرش های آلوده است . بیماری هایی از قبیل خارش های پوستی و ریزش مو و التهابات پوستی به دلیل تماس بدن با فرش های آلوده است . امروزه تولید فرش های نانو و آنتی باکتریال فراگیر نشده است و جنس بیشتر فرش های ماشینی آکریلیک و پلی استر است .
با توجه به قیمت بالای فرش های نانو و آنتی باکتریال ، استفاده از لکه بری های نانوی فرش برای از بین بردن انواع آلودگی ها از روی سطح فرش توصیه می شود .
برخی از افراد بر این باورند که فرش ها با شست و شو در قالی شویی ها تمیز می شوند در صورتی که شست و شوی زیاد باعث فرسایش و پوسیدگی قالی می شود و برخی از قالیشویی ها به دلیل استفاده از کلر در شست و شو ، باعث ایجاد حساسیت های پوستی برای اعضای خانه می شود .
نسل جدید شوینده ها ؛ لکه بری نانوی فرش ، یکی از پاک کننده های قوی فرش می باشد و انواع لکه ها را از روی فرش پاک می کند و آلودگی های پنهان در تارو پود فرش را از بین می برد . توصیه می شود فرش اتاق کودک را چند وقتی با اسپری نانو فرش ، تمیز کنید .
اگر در منزلتان فرش های نانو و آنتی باکتریال ندارید هیچ نگران نباشید . با استفاده از لکه بری نانو فرش که از مواد آنتی باکتریال تشکیل شده است می توانید فرش های  منزلتان را از  میکروب ها و آلودگی ها و رشد قارچ ها به دور نگه دارید
شرکت فرش اصل نمایندگی اصلی لکه بری نانوی فرش را دارد و قیمت این لکه بری ها به قیمت درب کارخانه می باشد .
برای خریدن انواع لکه بری فرش نانو ، کلیک کنید .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش باکیفیت را به صورت اینترنتی ارزان بخرید
بهترین فرش ماشینی
راهنمای خرید فرش ماشینی خوب
ابعاد فرش ماشینی و تاثیر آن در قیمت فرش
خرید اینترنتی فرش بیضی و خرید آنلاین فرش گرد
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه