مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش 700 شانه بهترین فرش ماشینی

buy-carpet-700-reeds.jpg

یکی از وسایلی که خانه نیاز دارد که مکان مناسبی برای سکونت شود ، کف پوش است . از گذشته های دور تا کنون این امر با خانه ها همراه بوده و اگر خانه از کف پوش مناسب برخوردار نباشد عملا مکان خوبی برای زندگی نخواهد بود . درست است که از گذشته تا کنون تغییرات زیادی در انواع کف پوش ها داده شده است اما ماهیت و کارکرد اصلی خود را از دست نداده و به عنوان عایق ، حفاظ و ... مورد استفاده قرار می گیرد . انواع کاشی ها ، سرامیک ها ، پارکت ها و فرش و قالی به عنوان کف پوش در بازار قابل خرید هستند اما آنچه بین ایرانیان جایگاه خاصی دارد و به عنوان فرهنگ جزئی از ملزومات منزل به حساب می آید ، فرش ها هستند . فرش های 500 شانه ، فرش های 700 شانه ، فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه رایج ترین فرش هایی هستند ک با آن ها مواجه شده اید . شاید در زمان تولید اولین فرش ها تصور داشتن بازاری با این تنوع و کیفیت غیر قابل باور بوده است اما در حال حاضر تشبیه بازار فرش ، به دنیایی از طرح ها ، رنگ ها ، کیفیت ها و شانه و تراکم بی راهه نخواهد بود .
ویژگی ها و آیتم های زیادی هنگام خرید در ذهن خریداران وجود دارد اما کلی ترین آیتم ، خرید بهترین فرش است . انتخاب بهترین فرش کار آسانی نیست چون به عوامل متعددی بستگی دارد و از همه مهم تر سلیقه شخصی خریدار در انتخاب بهترین فرش دخیل است و این موضوع بهترین بودن را از شخصی به شخص دیگر تغییر می دهد . اما می توان بر اساس ویژگی های فنی و ظاهری بین فرش ها مقایسه ای انجام داد و بر اساس کاربرد بهترین فرش را انتخاب کرد . مقاله حاضر تحت عنوان فرش 700 شانه نوشته شده است ، متن نوشتار به فرش های 700 شانه اختصاص داده شده است چراکه این فرش ها بیشترین سهم مبادلات را در بازار به خود اختصاص می دهند . اگر قصد خرید بهترین فرش برای مکان های پر تردد را دارید ادامه مقاله می تواند در خرید بهتر به شما کمک کند .
فرش های ماشینی 700 شانه
مقاومت بالای فرش های 700 شانه مهم ترین ویژگی این محصولات به حساب می آیند و موجب آن شده تا این فرش بسیار مورد تقاضا قرار گیرد . در تمام خانه ها فرش هال ، آشپزخانه ، راهروها و مکان های پر رفت و امد از نوع فرش های 700 شانه تهیه می شود . وقتی صحبت از شانه و تراکم مختلف به میان می آید باید در نظر داشت از آنجایی که شانه و تراکم بر ویژگی های فنی و ظاهری مختلفی اثر گذار هستند بی شک با فرش هایی روبرو خواهیم بود که از نظر بسیاری از ویژگی ها با یکدیگر متفاوت خواهند بود . تفاوت در کیفیت و ظاهر خصوصا اگر از تمایزات شانه و تراکم حاصل شده باشد ، فرش هایی به بازار عرضه خواهد کرد با کاربردهای متفاوت . پس مهم ترین نکته در خرید انواع شانه و تراکم کاربرد فرش و نیازمندی خریداران می باشد .
فرش های 700 شانه با فرش های 1200 شانه تفاوت های فاحش و کاربردهای متمایزی دارند . توجه به ویژگی فرش های 700 شانه ما را در انتخاب بهترین فرش هدایت خواهد نمود :
1- فرش های 700 شانه دارای ضخامت ، قطر ، وزن و حجم بالایی هستند .
2- ظرافت بافت بالایی نداشته و در هر مترعرض فرش 700 شانه تعداد 700 گره بکار رفته است .
3- ارتفاع بالای نخ خاب نرمی و لطافت فرش را تضمین می کند .
4- توان پاخوردگی بالا ، مقاومت در برابر سایش و فشار را خواهند داشت .
5- فرش های 700 شانه در عین داشتن کیفیت خوب ، ارزان قیمت هم هستند .
6- دارای طرح و نگاره هایی زیبا و درشت هستند و عموما طرح های شلوغ و ریز روی فرش های 700 شانه بافته نمی شوند .
به ویژگی های مطرح شده دقت کنید :
1- ارتفاع بالای نخ خاب فرش را برای نشستن مناسب کرده است ، فرش هفتصد شانه بهترین فرش برای مکان هایی هستند که از فرش به جای مبلمان جهت نشستن و دور هم جمع شدن استفاده می شود . همچنین نرمی فرش به گونه ای است که آن را برای اتاق کودکان هم مناسب کرده است ، کودکان ساعات زیادی از روز را روی کف پوش مشغول بازی هستند پس باید کف اتاق نرم بوده و فرش با الیافی بافته شده باشد که حساسیت زا نبوده ، لکه نما نیست ، آلودگی را جذب نکرده و در برابر شست و شو و تردد مقاوم باشد . فرش 700 شانه بافته شده توسط نخ اکرولیک هیت ست شده به عنوان ناب ترین نخ موجود در بازرا تمام ویژگی های عنوان شده را دارا بوده و بهترین فرش برای مکان های مذکور هستند .
2- اتاق خواب ها هم با داشتن شرایط مشابه مکان خوبی برای پوشیده شدن توسط فرش 700 شانه هستند .
3- در فرش های 700 شانه هزینه هنگفتی بابت طرح و نقشه و تنوع رنگ و ... گرفته نمی شود پس ارزان تر از فرش های 1000 شانه و 1200 شانه هستند . از این رو بهترین فرش ماشینی برای کسانی به شمار می روند که توان مالی کم تری دارند . ارزان تر بودن فرش های 700 شانه دلیلی بر کم کیفیت بودن یا عدم زیبایی آن ها نیست ، بلکه فرش های 700 شانه در حد نیاز زیبا و با کیفیت هستند .
4- همانطور که گفته شد فرش های مذکور از ضخامت بالایی برخوردار هستنداین ضخامت بر وزن فرش افزوده و حمل و نقل را دشوار می کند اما بر دوام و مقاومت هم خواهد افزود ، فرش 700 شانه به راحتی بر روی کاشی و سرامیک سر نمی خورد و نیازی به ترمز فرش ندارد .
بهترین روش خرید فرش 700 شانه
فرش های 700 شانه که بیشترین میزان تقاضا را به خود اختصاص می دهند در تمامی فروشگاه ها عرضه شده و به عنوان پایه ثابت مورد خرید قرار می گیرند . اما بهترین روش خرید کدام است ؟ رقابت ایجاد شده بین بازار های سنتی و بازارهای مجازی به گونه ای ست که هر کدام در راستای جذب مشتریان به ارائه خدمات خود افزوده و سعی در جلب توجه مشتری دارند . با این حال از آنجایی که در زندگی های کنون زمان و هزینه نقش مهمی دارند روش های فروش اینترنتی به علت صرفه جویی در زمان و هزینه مورد توجه بیشتری قرار گرفته اند . افراد زیادی هم خرید فرش 700 شانه را از روش سنتی بهتر می دانند این ها کسانی هستند که خرید به روش اینترنتی را پر ریسک و غیر قابل اعتماد می دانند .
فرش 700 شانه ماشینی که به نوعی بهترین فرش بازار فرش و قالی محسوب می شود اگر با روش های اینترنتی و مزایای بی شمار ان همراه شود بسیار جذاب و لذت بخش خواهد بود . با خرید اینترنتی فرش 700 شانه می توانید :
1- در هر ساعتی از شبانه روز به فروشگاه مراجعه کرده و بدون هیچ محدودیتی از محصولات دیدن و خرید نمایید .
2- فرش های 700 شانه را مستقیما از تولید کننده خریده و نسبت به اصالت محصول اطمینان داشته باشد .
3- با عدم نیاز به خرید از واسطه ها ، فرشی به قیمت تمام شده کارخانه و کاملا ارزان قیمت خریداری نمایید .
4- در خانه بمانید و از طریق شبکه های مجازی از فرش 700 شانه که بهترین فرش ها هستند خرید کنید ، نیازی به حضور فیزیکی در فروشگاه ندارید و هزینه های حمل و نقل و ... را در جیب خود بگذارید .
5- در کنار تمام مزایای مستقیم و غیر مستقیمی که خرید به روش اینترنتی دارد می توانید در فروشگاه های مجازی با مطالعه مقالات مرتبط به افزایش اگاهی خود بیافزایید و بهترین فرش را انتخاب کنید .
چه فرش 700 شانه و چه هر نوع محصول دیگری اگر از مواد اولیه ناب و تحت برندی معتبر تولید شوند قابل اعتماد و درجه یک خواهد بود . پس انتخاب برند امری مهم تلقی می گردد . بازار فرش و قالی ماشینی پر است از برند هایی که عمدتا با عملکرد مناسب آوازه خوبی دارند . بالا بودن رقابت و تولید محصولات ناب یکی از ویژگی های فرش های ماشینی کاشان است ، از همین رو انتخاب برند کار آسانی نیست اما اگر بر اساس آگاهی باشد منجر به خرید بهترین فرش خواهد شد . یکی از بهترین برند های موجود ، برند فرش اصل است . برند اصل با استفاده از بهترین مواد اولیه ، بهترین دستگاه های بافت و بکارگیری نیروی متخصص در تولید فرش های 700 شانه درجه یک بهترین عملکرد را داشته و سهم بسزایی از خریداران را به خود اختصاص داده است . خرید فرش 700 شانه در صورت انتخاب فروشگاه و برند مناسب بهترین فرش خواهد بود . سری به فروشگاه اینترنتی فرش اصل بزنید و با دیدن محصولات و ویژگی هر تخته فرش 700 شانه در خرید بهترین فرش 700 شانه از برند اصل تعلل ننمایید .

کلمات کلیدی مرتبط
فرش ماشینی 700 شانه, فرش هفتصد شانه, بهترین فرش ماشینی, خرید فرش 700 شانه , فرش 700 شانه ماشینی, خرید اینترنتی فرش 700 شانه,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
معرفی طرح های پر فروش تابلو فرش
مزایای فرش ماشینی ترک
خرید ارزان قیمت فرش ماشینی
تفاوت فرش دستبافت با فرش ماشینی
برتری تابلو فرش دستباف
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه