مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

بهترین فرش برای آشپزخانه

best-carpet-for-kitchen.jpg

هر اتاق و هر فضایی از خانه کاربرد خاصی و متفاوتی دارد از همین رو نیازمند داشتن ملزومات و وسایلی است که در کاربرد به آن کمک کنند . یکی از این وسایل فرش است . هر فضا بنا بر نیاز باید با کف پوش و فرش مناسبی پوشیده شود . برای مثال فرش اتاق خواب با فرش پذیرایی یا فرش آشپزخانه کاملا متفاوت است .
آشپزخانه از مکان هایی است پر تردد که نیازمند کف پوش مناسبی است . فرش آشپزخانه یکی از مهم ترین ملزومات خانه است که باید با دقت و وسواس فراوان انتخاب شود . فرش آشپزخانه حتی در داشتن منظره مناسب هم نقش بسزایی ایفا می کند . کف آشپزخانه ها با سرامیک و کاشی ساخته می شوند و بدون انداختن فرش کف آشپزخانه سخت و سفت خواهد بود . تردد در کف سفت و سخت و راه رفتن بر روی کاشی و سرامیک غیر ممکن است و پهن کردن یک تخته فرش ماشینی مناسب فضا کف آشپزخانه را از سفتی خارج ساخته و جهت استفاده مناسب خواهد نمود .
استفاده از فرش برای کف آشپزخانه نه تنها موجب نرمی و راحتی تردد شده بلکه به لحاظ داشتن طرح و نقشه زیبا ، دکور آشپزخانه را دلنواز و جذاب می نماید . عموما در آشپزخانه از وسایل دکوری مانند گلدان ، اشیا لوکس و گران قیمت استفاده نمی شود پس با خرید یک تخته فرش زیبا می توانید دکوری ناب در آشپزخانه ایجاد کنید .
اما انتخاب فرش برای آشپزخانه به مراتب از انتخاب آن برای سایر فضاها دشوار تر خواهد بود . آشپزخانه با اتاق خواب ها و پذیرایی تفاوت عمده ای دارد  از جمله : پرتردد و شلوغ بودن ، داشتن وسایل زیاد مانند کابینت ، یخچال ، وسایل برقی و ... که لازم است فرش از نظر طرح و رنگ با همه وسایل همخوانی داشته باشد ، ریختن انواع مواد غذایی و آلودگی که مقاومت بالای فرش را می طلبد ، احتمال قرار گرفتن اشیاء داغ مانند کتری و قابلمه از این رو فرش آشپزخانه باید از الیافی مقاوم و هیت ست شده تولید شود و ... .
بنابر داشتن ویژگی های خاص آشپزخانه و لزوم داشتن فرشی مناسب بر آن شدیم تا با نوشتن مقاله ای تحت عنوان بهترین فرش آشپزخانه با ارائه نکاتی در حیطه فرش مناسب آشپزخانه ، رنگ فرش آشپزخانه ، مزایای استفاده از فرش آشپزخانه ، در نهایت خرید اینترنتی فرش آشپزخانه در بالا بردن آگاهی خریداران نقشی ایفا نماییم .
فرش مناسب برای آشپزخانه
از آن جایی كه احتمال ریختن هرگونه مواد غذایی و نوشیدنی و ایجاد انواع لکه ها بر روی فرش آشپزخانه بالاست و شست و شوی مداوم فرش به الیاف آسیب می رساند یکی از مهم ترین ویژگی های فرش ماشینی داشتن الیاف و رنگی است که بتوانند لکه ها را در خود پنهان کرده و کثیفی فرش را آشکار ننمایند . این به معنای عدم شست و شوی فرش نیست بلکه به محض ریختن هر نوع ماده یا آشامیدنی ای روی فرش باید ابتدا حجم آن را برداشته و سپس به کمک دستمال لکه را تمیز وکاملا خشک نمود . وجود آلودگی و رطوبت در فرش به مدت طولانی موجب آسیبات جبران ناپذیری از جمله پوسیدگی خواهد شد .
گزینه مناسب برای فرش آشپزخانه محصولی است که دارای وزن سبک باشد ، فرش های سنگین در شست و شو و جابجایی با دشواری هایی همراه هستند . هر چند وقت یکبار باید فرش آشپزخانه را جابجا نموده و زیر آن را تمیز کرد ، خیس شدن و داشتن رطوبت کف آشپزخانه امری واضح است .
الیاف بکار رفته در تولید این فرش نباید رنگ دهی داشته باشند و یا در شست و شوهای مداوم با شل شدن یا کاهش کیفیت همراه باشند . داشتن فرشی که با الیافی از جنس نایلون همراه است بهترین انتخاب برای فرش آشپزخانه است ، بافت های نایلونی رطوبت را جذب نکرده و احتمال پوسیدگی در ان ها بسیار پایین است . از طرفی فرش های نایلونی مقاومت بالایی داشته و با قیمت ارزان تری نسبت به فرش های دیگر قابل خرید هستند .
گلیم فرش ها بهترین انتخاب
هنگام مراجعه به بازار یکی از گزینه های پیشنهادی از سوی فروشندگان خرید گلیم فرش مناسب برای آشپزخانه هستند . گلیم به دلیل سبک بودن ، داشتن بافت پلي استر ، طرح های درشت و زیبا ، قیمت ارزان ، بافت های در هم فشرده و مقاومت بالا یکی از گزینه های مناسب خرید برای کف آشپزخانه است .
داشتن پرز های کوتاه موردی است جالب توجه ، پرز های بلند در جذب آلودگی و لکه عکس العمل بالایی دارند اما نوشیدنی ها و مواد غذایی به سختی می توانند در بافت های کوتاه نفوذ کنند . حال انکه نخ خاب گلیم فرش ها مقطوع نبوده وبصورت پيوسته (بافت لوپ) است و با پیوستگی سرتاسری در برابر نفوذ هر ماده ای سرسختانه ایستادگی می کنند .
رنگ فرش آشپزخانه
در خرید هر فرشی باید به سایر وسایل توجه داشت . خرید فرش باید هماهنگ با رنگ و طرح دکوراسیون خانه و سبک زندگی باشد . فرش آشپزخانه به دلیل فضای خاص دارای حساسیت بیشتری است . هماهنگی با رنگ کابینت ها به عنوان نزدیک ترین وسیله به فرش و داشتن هارمونی با یخچال و گاز و ... مواردی ست که در انتخاب طرح و رنگ اهمیت دارد . داشتن آشپزخانه شیک و مدرن با یک تخته فرش ناب امکان پذیر است .
ورود طرح های مدرن و فرش های فانتزی به عنوان یکی از پرطرفدارترین طرح ها جهت فرش آشپزخانه فروش این محصولات را از حد انتظار بالاتر برده است . طرح های فانتزی نسبت به طرح های سنتی و کلاسیک اشتها آورتر هستند چراکه دارای رنگ های شاد و طرح هایی جذاب می باشند . طرح های سنتی و کلاسیک شلوغ و پرنگاره بوده و برای آشپزخانه با حجم زیادی از وسیله مناسب نیستند .
عموما فرش های آشپرخانه از رنگ تیره مانند قهوه ای ، سبز تیره ، سرمه ای و ... انتخاب می شوند تا آلودگی ها و لکه ها را نمایند نکنند . اگر خواهان فرش های رنگ روشن هستید ، فرشی را انتخاب نمایید که با داشتن نگاره های پر پیچ و تاب لکه ها کم تر به چشم آیند .
چرا خرید فرش برای آشپزخانه ، الزامی است ؟
مزایای استفاده از فرش مناسب برای آشپزخانه تا حدودی مشخص شد اما در حالت کلی می توان گفت :
1- دکوراسیون آشپزخانه با فرش به اوج جذابیت می رسد .
2- در دکورهای جدید کابیت ها تک رنگ و ساده هستند که قرار گرفتن در کنار محصولی کم نگاره با رنگ زمینه همسان با کابینت ها فضا را دلچسب خواهد نمود .
3- خانم های خانه دار ساعات زیادی از روز را در آشپزخانه سپری می کنند از این رو علاوه بر زیبایی کف آشپزخانه باید نرم و لطیف باشد .
جالب است بدانید پرفروش ترین مدل های فرش آشپزخانه ، گلیم فرش های گرد و بیضی شکل هستند. چراکه داشتن فضاهای باز در اطراف فرش زیبا دکور را به همراه دارد و فرش های مستطیل تمامی کف آشپزخانه را پوشش می دهند . از طرفی به علت قرار گرفتن انواع وسایل مانند گاز ، یخچال ، ماشین ظرفشویی و ... فضای کوچکی در وسط آشپزخانه باقی خواهد ماند که با یک تخته فرش گرد یا بیضی کوچک زیباتر خواهد شد .
روش های خرید فرش آشپزخانه
طرح ها ، مدل ها ، رنگ ها و کیفیت های متفاوتی تحت عنوان فرش آشپزخانه بافته و روانه بازار می شوند . اگر قصد خرید فرش آشپزخانه با بالاترین کیفیت و زیبا ترین طرح ها را دارید می توانید از روش های سنتی ( غیر مستقیم ) و روش های مستقیم خرید فرش استفاده نمایید . روش های مستقیم شامل خرید حضوری از کارخانه ، خرید از کانال های تلگرام ، مراجعه به فروشگاه های اینترنتی ، خرید از نمایشگاه ها و .... می باشد .
مزایای بی شمار خرید اینترنتی و خرید از کانال های تلگرام هر خریداری را وسوسه می نماید . در واقع کسانی که برای زمان ، پول و انرژی خود ارزش قائل هستند از روش های خرید اینترنتی استفاده کرده و نیازی به بازارهای فیزیکی نخواهند داشت . پس از انتخاب برند مورد نظر خود ، ابتاد لازم است فروشگاه اینترنتی و یا کانال تلگرامی معتبر برند را پیدا نمایید و سپس وارد فروشگاه شوید . به قسمت محصولات رفته و از بین دسته های مختلف فرش آشپزخانه را برگزینید . با تنوع و تعدد محصولات روبرو خواهید شد . محصولات و فرش های آشپزخانه ای که دیدن آن ها در بازارهای فیزیکی نیازمند صرف روز ها و ساعت ها خواهد بود حال در چند صفحه وب سایت به نمایش در آمده اند . در کنار هر فرش آشپزخانه ویژگی های فنی و ظاهری مانند شانه و تراکم ، جنس الیاف ، تعداد رنگ به کار رفته ، نام طرح و .... به نمایش در آمده و خریدار را از ویژگی های محصول مطلع می کند .
از بین برند های موجود در بازار فرش و قالی ، برند اصل از معتبر ترین و خوش سابقه ترین تولیدکنندگان فرش و قالی در جهان است . خرید فرش آشپزخانه از برند اصل که در سال ها تجربه در تولیدات چنین محصولاتی دارد با کیفیت بال و قیمت پایین همراه خواهد بود . به فروشگاه اینترنتی فرش اصل ، سری بزنید و از خرید محصولات ناب اصل لذت ببرید .

کلمات کلیدی مرتبط
فرش آشپزخانه, فرش برای آشپزخانه, فرش مناسب آشپزخانه, خرید اینترنتی فرش آشپزخانه, گلیم فرش مناسب برای آشپزخانه, خرید فرش برای آشپزخانه,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی فرش ماشینی و فرش دستباف
انواع طرح و نقش فرش ایرانی
خرید گلیم فرش ماشینی
بهترین فرش برای پذیرایی
تفاوت فرش دستبافت با فرش ماشینی
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه