مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش ماشینی از کجا بخرم ؟

online-shopping-carpet-kashan.jpg

بسیاری از افرادی که در شهرهایی زندگی می کنند که در آن شهر ،  تولیدات فرش ماشینی انجام نمی شود ، این سوال را می کنند که فرش ماشینی را از کدام شهر بخرم ؟
کارخانجات و تولید کنندگان بسیاری در برخی از شهرهای ایران وجود دارند که محصولاتی متفاوت تولید می کنند . فرش کاشان و فرش مشهد از محصولات محبوب هموطنان ایرانی می باشد . صادرات فرش ماشینی از شهرهایی مثل کاشان ، مشهد ، تبریز و اصفهان انجام می شود . ولی بسیاری از افراد سودجو هستند که با ایجاد این تفکر غلط ، که فرش ماشینی کاشان جزء محصولات درجه دو است ، سعی کرده اند ، تا مشتریان را به سمت خود روانه کنند . در صورتی که فرش ماشینی کاشان زبانزد تمام جهان است و سالانه میلیون ها توریست داخلی و خارجی برای خرید فرش کاشان ، به این شهر تاریخی سفر می کند و در کنار تجارت ، سیاحت هم می کنند .
فرش ماشینی کاشان
چرا به کاشان ، عنوان پایتخت فرش ، نهاده اند ؟ در صورتی که در سراسر ایران ، شهرهایی هستند که تولید کننده انواع فرش ماشینی هستند ولی چرا این عنوان ، بر شهر کاشان ، نهاده شد ؟
کاشان ، در بردارنده ی 5 شهرک صنعتی از جمله شهرک صنعتی نوش آباد ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی ، شهرک آران و بیدگل ، شهرک راوند ، شهرک امیرکبیر و شهرک جعفر آباد می باشد که بهترین برند فرش در این شهرک ها تولید می شود . در این شهرک ها محصولاتی با برند هایی معتبر تولید و به سراسر جهان عرضه می شود  . اینکه برخی از محصولات کاشان به برند تبدیل شده است ، به خاطر کیفیت بالای محصولات در کنار زیبایی آن هاست . فروش فرش ماشینی کاشان ، به دلایلی زیاد شده است .
در کاشان ، اولین  قالی های دستباف بافته شد که در جهان غوغا به پا کرد . طرح های اصیل ایرانی ، گره های منظم و پی در پی ، استفاده از الیاف پشم طبیعی ، محبوبیت فرش های اصیل ایرانی را بیشتر کرد تا جایی که اروپاییان و آمریکاییان ، از این قالی های دستباف خریداری می کردند و فضای منزلشان را با آن ها طنین انداز می کردند . تولید قالی دستباف در کاشان به بیش از 7500 سال پیش می رسد . تا اینکه رفته رفته ، اولین تولیدات فرش ماشینی انجام شد  و اولین کارخانه تولید فرش ماشینی به نام کارخانه راوند در سال 57 تاسیس شد و فرش های 350 شانه با زمینه گلی تولید شد . با پیشرفت صنعت فرش ماشینی ، تولید کنندگان این شهرستان ، با توجه به قیمت بالای قالی های دستباف و با توجه به زیبایی و ظرافت آن ها ، به تولید فرش های دستبافتگونه پرداختند که بسان قالی های دستباف بود . این فرش های زیبای ماشینی ، به دلایلی مورد توجه همه خریداران قرار گرفت :
• تولید کنندگان ، به دلیل کیفیت بالای پشم طبیعی در قالی های دستباف ، سعی کردند تا محصولات را با الیافی ببافند که شبیه پشم طبیعی باشد . الیاف آکریلیک ، بهترین جایگزین پشم است که فرش هایی که با الیاف آکریلیک ، تولید می شود ، بسیار مقاوم ، باکیفیت و زیبا می باشد . بیشتر فرش های ماشینی کاشان ، بافته شده با الیاف آکریلیک است . محصولات پلی استر ، زیبایی و مقاومت فرش های آکریلیک را ندارند و پرزدهی زیادی دارند و آلرژی زا هستند .
• طراحان ، به دلیل طرح های بسیار زیبا و اصیلی که در قالی های دستباف به کار برده شده بود و نمایانگر فرهنگ اصیل ایرانی بود ، در فرش های ماشینی به کار بردند و توانستد مشتریان خوش ذوق ایرانی و جهان را ، به سمت خود روانه کنند . طرح های فرش کاشان ، معروف است . طرح ترنج مرکزی با لچک و حاشیه ، طرح افشان ، طرح شکارگاه ، طرح خشتی از طرح های معروف بافته شده در فرش کاشان می باشد که این طرح ها از قالی های دستباف ، الهام گرفته شده است .
• تولید فرش های دستبافتگونه با بالا بردن شانه و تراکم ، موجب محبوبیت فرش های ماشینی کاشان شد . تولیدکنندگان با وارد کردن دستگاه های مجهز و مدرن ، به تولید محصولات با شانه و تراکم بالا پرداختند و توانستند نیاز آن دسته از هموطنانی که به زیبایی فرش ماشینی اهمیت می دادند ، پاسخ دهد . در محصولات با شانه و تراکم بالا ، تعداد گره ها بالاست و فرش ماشینی ، ریز بافت تر و ظریف تر و منسجم تر می شود و بدین ترتیب کاشان ، تولید کننده فرش های باکیفیت و ریزبافت شد . علاقه مندان به قالی های دستباف ، به دلیل قیمت بالای آن ، به سمت این محصولات روی آوردند و توانستند زیبایی را به خانه خود ، هدیه کنند .
انواع فرش ماشینی کاشان
فرش های 500 شانه : این محصولات به صورت شانه 500 و تراکم  1000 تولید می شوند و برای آن دسته از کسانی که به دنبال فرش ارزان هستند ، مناسب می باشد . الیاف بافت نخ خاب این محصولات ، صدردرصد آکریلیک است و بسیار باکیفیت هستند و برای مکان هایی که خریدار قصد صرف هزینه بسیاری ندارد ، از جمله خوابگاه ها ، مساجد ، راهروها مناسب است .
فرش های 700 شانه : این محصولات که با شانه 700 و تراکم 2550 است . کیفیت بالا و ضخامت عالی و قیمت مناسب آن ، این فرش های ماشینی را جزء دسته پرفروش ها قرار داده است . فرش های 700 شانه ، برای اتاق نشیمن بسیار مناسب می باشد . به دلیل تقاضای بالا در خرید این محصولات ، تولید کنندگان شهرستان کاشان ، جدیدترین طرح ها و نقشه ها را به صورت 700 شانه می بافند تا خریداران بتوانند محصولی زیبا و باکیفیت را خریداری کنند .
فرش 1000 شانه : این محصولات که هم از ضخامت و کیفیت محصولات 700 شانه برخوردار است و هم از ظرافت و زیبایی محصولات 1200 شانه . این محصولات به دلیل شانه 1000 و تراکم 3000 ، زیبایی و ریز نقشی فوق العاده ای دارد و جز محصولات دستبافتگونه محسوب می شود .
فرش 1200 شانه : شلوغ ترین و ظریف ترین نقشه ها و طرح ها را به صورت 1200 و تراکم 3600 می بافند . این فرش های متراکم ، بسیار ظریف و توپر هستند به گونه ای که بیننده آن را همانند قالی دستباف می پندارد . استفاده از این فرش های لوکس ماشینی در دکوراسیون غوغا به پا می کند . به علاقه مندان قالی های دستباف توصیه می شود که از فرش های 1200 شانه کاشان بهره مند شوند . شرکت فرش اصل در بافت نخ خاب این محصولات ، از الیاف آکریلیک و الیاف طبیعی بامبو استفاده می کند .
از کجا فرش بخرم ؟
با این توضیحات داده شده ، می توان عنوان فرش درجه یک را بر محصولات تولید شده در منطقه کاشان نهاد . ولی در کاشان نیز برخی تولید کنندگان سودجویی وجود دارند که فرش های بی کیفیت را تولید می کنند و عنوان زیبای کاشان را بر آن می نهند . خریدارانی که به دنبال خرید فرش ماشینی کاشان هستند توصیه می شود که از فروشندگان معتبر خریداری کنند و توجه کنند که تمامی محصولات دارای برچسب حاوی اطلاعات و آرم شرکت باشد . اگر از کاشان دور هستید و طرح زیبای فرش کاشان در دنیای بی کران اینترنت نظر شما را به خود جلب کرده است ، از فروشگاه های آنلاینی که دارای نماد اعتماد است ، خرید کنید . خرید آنلاین فرش ، یک خرید بی واسطه است و به قیمت درب کارخانه عرضه می شود .
شرکت فرش اصل کاشان ، تولید و عرضه کننده بهترین فرش دستباف و ماشینی کاشان می باشد که توانسته است با عرضه محصولات باکیفیت ، رزومه بسیار خوبی در میان تولید کنندگان داشته باشد . این شرکت به دلیل تقاضای بسیار خریداران از شهرهای مختلف ، فروش آنلاین فرش ماشینی را در کنار فروش حضوری قرار داد و در فروش حضوری و فروش آنلاین ، ارتباط مشتری با کارخانه است و تمامی محصولات به قیمت درب کارخانه فروخته می شود .

کلمات کلیدی مرتبط
فروش فرش ماشینی کاشان, فرش ماشینی کاشان, فرش کاشان, طرح های فرش کاشان, خرید فرش ماشینی کاشان, خرید آنلاین فرش, فرش ماشینی از کجا بخرم
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی 700 شانه
تابلو فرش چاپی و مقایسه آن با تابلو فرش معمولی
فرش گبه
فرش 700 شانه بهترین فرش ماشینی
بهترین فرش برای آشپزخانه
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه