مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش ماشینی ارزان

buy-cheap-carpet.jpg

فرش ، یکی از ملزومات هر خانه و کاشانه است . داشتن کف پوش مناسب علاوه بر زیبایی و زینت نوعی عایق در برابر سرما و گرما ، محافظ در برابر حشرات و موریانه ها و ... خواهد بود . کاربرد فرش بسیار متنوع و متعدد است . هر مشتری این محصول پر تقاضا را جهت امر مشخصی برای فضا خریداری می کند . برخی طرفدار فرش ها جهت گستراندن در خانه به منظور دورهمی های شبانگاهی و نسشتن روی کف پوشی گرم و نرم و برخی طرفدار فرش ها جهت زینت بخشی به فضا هستند . استفاده از فرش و قالی از زمان های دور مرسوم بوده است اما در آن هنگام ، فرش مختص خانه های اشرافیان و ثروتمندان بوده است چرا که فرش ها از نوع دستبافت بوده و به لحاظ صرف زمان ، انرژی و هزینه بالا ، قیمت هنگفتی داشتند که پرداخت بهای فرش دستبافت در توان افراد عادی نبوده است .
 رفته رفته با تولید دستگاه های بافت فرش ماشيني و راه افتادن اولین کارخانه های تولید فرش و قالی در شهر تاریخی کاشان ، فرش هایی متفاوت از فرش های دستبافت عرضه شد . فرش هایی که از لحاظ قیمت بسیار پایین تر از فرش های دستبافت بوده اما همان کارکرد و همان موارد استفاده را داشتند . محصولات ماشینی باب میل مشتریانی هستند که توان مالی خرید نوع دستبافت را نداشته اما خواهان گستراندن فرش در خانه خود هستند .
فرش های ماشینی به علت ارزان تر بودن نسبت به محصولات مشابه موجود در بدو ورود توجه همگان را به خود جلب کرده و به محصولی بی رقیب تبدیل شدند . اولین فرش های ماشینی حدود 50 سال قبل پا به بازار گذاشته و تا کنون تغییر و تحولات زیادی به خود دیده اند . از نقشه کشی به عنوان اولین مرحله تولید فرش گرفته تا روش های فروش به عنوان آخرین مرحله عرضه یک تخته فرش ماشینی .
تنوع کیفیت ، زیبایی و قیمت فرش های ماشینی به گونه ای است که در حال حاضر بهترین انتخاب برای پوشاندن مکان هایی مانند خانه ، مساجد و اماکن زیارتی ، تالار ها و سالن های کنفرانس ، سالن های سینما و نمایش ، دفاتر اداری و ... می باشد . مشخصا محصول انتخابی برای مسجد یا اداره با فرشی که جهت استفاده در خانه و اتاق ها انتخاب می شود از جنبه های مختلفی متفاوت است .
اگر خریدار فرش ماشینی به عنوان کف پوش برای خانه یا هر فضای دیگری مانند ادارات و ... هستیم شاید بد نباشد قبل از خرید موارد مهمی مانند قیمت فرش در برند ها و کیفیت های مختلف را بررسی نماییم . در بازار فرش و قالی به راحتی می توان این تفکر رایج را که محصولات ارزان قیمت بی کیفیت و محصولات گران قیمت با کیفیت هستند زیر سوال برد . 
بنابر اهمیتی که بودجه خانوار در خرید داشته و در نظر گرفتن قیمت محصول در انتخاب مقاله حاضر تحت عنوان فرش ارزان به چرایی ارزان بودن فرش های ماشینی با کیفیت برخی برند ها پرداخته و در نهایت با ارائه راهکار هایی جهت خرید فرش ماشینی ارزان قیمت امیدوار است بتواند خریدی با کیفیت و ارزان قیمت برای مشتریان رقم بزند .
چرا فرش ماشینی با کیفیت ، ارزان قیمت است ؟
فرش های ماشینی محصولاتی با دوام و چندین ساله هستند به شرط آنکه در کیفیت بالا و به کمک مواد اولیه درجه یک تولید شده باشند . تشخیص کیفیت و مرغوبیت این محصول امری تخصصی ست و از افراد عادي بر نمی آید . از همین رو تاکید بر خرید از برند های نام آشنا ، فروشگاه های معتبر و فروشندگان صادق توصیه ای ست که هنگام خرید محصول مورد نظر به گوش می رسد . برخی از فروشندگان و سودجویان با سو استفاده از عدم آگاهی خریداران فرش های بی کیفیت را به قیمت های بالا فروخته و با این استدلال که اجناس با کیفیت گران قیمت هستند ، بالا بودن قیمت فرش را توجیه و بی کیفیتی را انکار می کنند . جالب است بدانید تغییر دور و زمانه بر این مورد هم اثر داشته و می توان محصولاتی با کیفیت ، درجه یک و صادراتی در قیمت های ارزان و مناسب خرید . اما چگونه ؟ برای پاسخ به این سوال باید تمامی موارد ریز و درشت موثر بر قیمت يک تخته فرش ماشینی از تولید تا عرضه را مورد بررسی قرار داد .
عموما در تولیدات کاشان تولید فرش های ارزان با کیفیت به چشم می خورد . عوامل متعددی در تعیین قیمت یک تخته فرش ماشینی دخیل هستند که در این قسمت به مهم ترین آن ها پرداخته می شود . مراحل تولید را به چند دسته تقسیم کرده و در هر مرحله عوامل موثر بر تولید فرش ارزان را برمی شماریم .
قبل از هر چیز نیازمند مواد اولیه هستیم . برند های کاشان مستقیما وارد کننده الیاف با کیفیت و ماشین آلات بافت هستند . خرید مواد اولیه بدون واسطه و در حجم بالا با حذف دلالان و خرید به قیمت عمده اولین دلیل تولید فرش ارزان در شهر کاشان است .
نقشه و نگاره زیبا اولین موضوعی است که خریداران را به خود جذب می کند . شهر تاریخی کاشان از گذشته تا کنون در پرورش هنرمندان در زمینه هایی مانند معماری ، طراحی ، نقشه کشی و ... سرآمد سایر شهرستان ها بوده است . برندها و کاخانجات کاشان ، با تشکیل تیم تخصصی طراحی و نقشه کشی که مشمول جمعی از هنرمندان و خبرگان این حرفه است در ارائه فرش های بی نظیر در حال فعالیت هستند . حال آنکه داشتن چنین تیم قوی و ماهری با بازدهی بالا و ریسک پایین منجر به ارائه فرش هایی بی نظیر و زیبا شده که بی شک توجه مشتریان را به خود جلب کرده و تولیدکنندگان نگرانی بابت به وجود آمدن خسارت ناشی از نگرفتن طرح نخواهند داشت ؛ چرا که اگر فرش ها در طرح های زده شده باب سلیقه مشتریان نباشند و به فروش نرسند خسارت به بار آمده با افزایش قیمت سایر محصولا ت جبران خواهد شد .
داشتن ماشین آلات پیشرفته و پر بازده مورد دیگری است که بر تولیدات ارزان قیمت اثر گذار است . استفاده از ماشین آلات کهنه ، قدیمی و مستهلک علاوه بر تولیدات بی کیفیت موجب هزینه تمام شده بالا خواهد شد . کارگران زبده و کاربلد به کمک ماشین آلات پیشرفته شتافته و فرش هایی ناب و ارزان قیمت ارائه داده اند . بیش از 50 درصد سرمایه گذاری کاشان در صنعت نساجی و قالی بافی است و شغل اکثر کارگران در زمینه بافندگی ست . عدم نیاز به سرمایه گذاری جهت آموزش نیروی کار و تخصصی شدن امر مهمی درکاهش هزینه های تولید است .
همانطور که عنوان شد موارد موثر بر قیمت گذاری فرش های ماشینی متعدد است ، از مرحله تولید گذر کرده و به بررسی عوامل موثر در مرحله عرضه می پردازیم . تا چند سال قبل پاسخ به رفع نیاز به فرش ماشینی صرفا از طریق مراجعه به بازار و فروشگاه های فیزیکی امکان پذیر بود . پس از مدتی تولیدکنندگان به ارائه محصولات و فروش درب کارخانه اقدام نمودند . این مورد برای کسانی که در اطراف کارخانه زندگی می کردند مناسب و به صرفه بود . خرید ارزان قیمت از کارخانه مهم ترین ویژگی خرید های مستقیم به روش حضور فیزیکی در کارخانه به شمار می رود . اما دشواری رفت  و آمد و بعد مسافت خریداران و تولید کنندگان را به فکر روش های خرید و فروش جایگزین انداخت . پیشرفت تکنولوژی و مجازی شدن در کنار تلاش برای رفع دشواری های خرید به روش حضور فیزیکی در کارخانه منجر به ارائه راه هایی مانند خرید از فروشگاه های اینترنتی ، خرید از کانال های تلگرام و در یک جمله خرید مجازی شد . خرید از فروشگاه های آنلاین بهترین روش خرید است چراکه با داشتن مزایای بی شمار خریدی ارزان ، با کیفیت ، اصل و آسان را به همراه دارد .
در خرید و فروش های آنلاین فروشگاه اینترنتی پلی از تولید کننده به سمت خریدار زده و با حذف تمامی واسطه های دیگر خبری از هزینه های هنگفت نمایشگاهی نست . هزینه های نمایشگاهی هزینه هایی هستند مانند اجاره مغازه ، دستمزد کارگران ، سود واسطه گر ، انواع قبوض اب و برق و تلفن و ... . ارسال رایگان فرش درب منزل ، ارائه انواع گارانتی و وارانتی ، عدم نیاز رفتن به فروشگاه و بازار های فیزیکی ، عدم نیاز به صرف هزینه و انرژی در شلوغی و ترافیک و ... از دیگر مزایای خرید فرش های ماشینی است که در نهایت با کاهش هزینه ها در خرید ارزان قیمت کمک رسان خواهد بود .
دشواری تشخیص فرش ماشینی اصل و با کیفیت از فرش های درجه دو و سه لزوم خرید فرش ماشینی از برند ها و فروشگاه های معتبر است . فرش اصل از جمله برند هایی است که می توانید با اعتماد کامل از آن خرید کرده و نگرانی ای بابت کیفیت ، اصالت ، زیبایی و قیمت مناسب نداشته باشید . به فروشگاه های آنلاین فرش اصل مراجعه کرده و با مقایسه کیفیت و قیمت محصولات فرش اصل با سایر برند ها از برتری و صدر نشینی فرش اصل اطمینان حاصل نمایید .
انواع فرش ماشینی ارزان
شرکت فرش اصل ، فرش های ارزان را به صورت فرش 500 شانه و فرش طرح 700 شانه ارائه می دهد . دلیل پایین بودن قیمت این فرش های ماشینی ، به خاطر شانه و تراکم پایین آن است . جنس نخ خاب این محصولات ، صددرصد آکریلیک است و ضمانت نامه و بیمه نامه همراه تمامی این محصولات است .

کلمات کلیدی مرتبط
خرید فرش ماشینی ارزان قیمت, قیمت فرش, فرش ارزان, انواع فرش ماشینی ارزان, فروشگاه آنلاین فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید انواع فرش کاشان
فرش دستباف کاشان دست دوم
فرش نامتقارن و غير استاندارد
انواع طرح و نقش فرش ایرانی
خرید فرش کاشان به قیمت درب کارخانه
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه