مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فروش عمده فرش کاشان

major-carpet-kashan.jpg

صحبت از خرید و فروش عمده به معنای مبادله تعداد زیادی کالاست . از طرف دیگر ، قیمت مطلوب و داشتن بهایی کم تر از قیمت فروشگاه های فیزیکی ، ویژگی خرید و فروش های عمده به حساب می آید . فرش یکی از کالاهایی است که بسیاری از تولید کنندگان ، به فروش عمده آن ها می پردازند . در حقیقت تقاضای بالای مشتریان از محصولات یک کارخانه ، سبب فروش عمده توسط یک کارخانه می شود . بیشتر تولید کنندگان ، به فروش تکی اکتفا می کنند .
فروش عمده فرش
فروش کالا در حجم های زیاد ، عموما بیش از پنج فقره در مورد فرش های ماشینی را تحت عنوان خرید یا فروش عمده می دانند . قیمت پایین ، ویژگی مهم مبادلات عمده است منظور از قیمت پایین ، قیمتی است بسیار کم تر از نرخ بازار . عمده فروشی عموما ارتباطی است بین تولیدکننده و خرده فروش . شرکت هایی وجود دارند که در زمینه فروش عمده فعالیت می کنند این شرکت ها باید شرایط صحیح نگهداری فرش ماشینی را داشته باشند تا بتوانند فرش ها را برای مدتی در انبار یا مکانی مناسب نگه دارند . همچنین به علت بالا بودن قیمت فرش ، نیاز به سرمایه اولیه کافی نیز مورد دیگر برای این شرکت ها ست .
فروش فرش کاشان به صورت عمده
در سراسر جهان فرش های تولید شده درایران خصوصا فرش هایی که در کارخانه های شهر کاشان تولید می شوند ، در دسته محبوب ترین کف پوش ها قرار دارند . از نظر کارشناسان فرش جهان ، پایتخت بهترین قالی ها را در آسیا و در شهر کاشان باید جست و جو کرد . این محبوبیت و جذابیت به دلیل داشتن کیفیت بالا ، تنوع رنگی ، ترکیب عالی طرح و نگاره و تنوع است . داشتن هنر و ظرافت خاص در نقشه های فرش های بافته شده در کاشان ، نظر همگان را به خود جلب نموده است . تعدد تولیدکنندگان و برند های ناب یکی از دلایل اصلی شهرت فرش های کاشان و نام پایتخت گرفتن این شهر است .
شهر کاشان دارای 700 کارخانه به ثبت رسیده و حدود 1200 واحد تولیدی فرش می باشد . رقابت شدید بین این همه تولید کننده ، کیفیت بالا ، قیمت مناسب و مطلوبیت فرش را تضمین می کند . قیمت فرش های ماشینی ، سهم بسزایی ، در بودجه خانوار دارد ، به گونه ای که مشتریان از هر راهی جهت خرید فرش ارزان و باکیفیت کمک گرفته و تولید کنندگان و فروشندگان ، از قیمت مناسب در تبلیغات و جذب مشتریان استفاده می کنند . تا چند سال قبل ، یکی از روش های خرید ارزان قیمت مراجعه حضوری به کارخانه و خرید محصول به قمیت عمده فروشی بود . در این روش کسانی که ساکن شهرهای دور و نزدیک بودند جهت خرید فرش ماشینی اصل کاشان ، چاره ای جز سفر به کاشان و خرید مستقیم نداشتند . دردسر ها و دشواری های این روش بسیار زیاد بوده است . اما پیشرفت تکنولوژی که در تمامی زمینه ها ، راه گشای مشکلات بوده است ، در این مورد هم به کمک شتافته و برای حل مشکل روش های نوین خرید و فروش اینترنتی را باب نموده است . تقاضای بالای فرش کاشان و تعدد مشتریان و تولید کنندگان ، چاره ای جز اقدام به فروش اینترنتی فرش کاشان باقی نگذاشته است . خرید و فروش اینترنتی در کم ترین زمان ممکن در سراسر جهان امکان پذیر می باشد  .
بدیهی است که قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی به دلایلی از جمله حذف واسطه ها و خرید مستقیم نسبت به خریدهای حضوری بسیار پایین تر خواهد بود . بالا بردن بی رویه قیمت ها توسط فروشندگان و واسطه گران زمینه را جهت حرکت به سمت بازار های اینترنتی با قیمت عمده فراهم آورده است . بسیاری از افراد هستند که به دنبال خرید ارزان تر و استفاده از دیگر مزایای مبادلات اینترنتی از روش های سنتی فاصله گرفته و نیاز خود را از طریق خرید و فروش آنلاین رفع می کنند .
شرکت فرش اصل با داشتن فروشگاه های اینترنتی برای آن دسته از خریداران عزیزی که به وقت ، بودجه ، انرژی و رفاه خود اهمیت می دهند مناسب ترین گزینه است . ناگفته نماند خرید و فروش فرش ماشینی به روش اینترنتی توسط خرده فروشان هم بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . در کنار داشتن قیمت عمده ، تحویل فرش درب منزل ، دیگر ویژگی اینگونه خرید ها ست . خرده فروشان به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کرده و با خرید آنلاین از تمامی مزایای خرید و فروش عمده بهره مند می گردند .
فروش عمده فرش کاشان به خارج از کشور
فروش عمده فرش های ماشینی کاشان در غالب صادرات به اروپا ، عمدتا شامل فرش های سنتی و مدرن می باشد . فرش های سنتی و کلاسیک ، نشان گر فرهنگ غنی و اصیل ایرانی است اما فرش های مدرن و فانتزی با داشتن بافتی متنوع ، طرح و نگاره هایی کاملا متفاوت با طرح های موجود مثل انواع گلیم ، گبه ، شنل ، شگی ، فریز ، کارپت لند و فرش ماشینی سه بعدی باب سلیقه اروپاییان واقع شده است . فرش های فانتزی با نخ پلی استر هیت ست ، ویسکوز و نخ کیبل تولید می شوند . علاوه بر جنس نخ و کیفیت متفاوت فرش های فانتزی که منجر به تقاضای بال و خرید عمده درکشور های اروپایی شده است ، زیبایی ظاهری در عین سادگی و خلوتی توانسته است مشتریان را به خود جذب کند .
خرید عمده فرش ماشینی
شاید با دیدن این تیتر در مقاله حاضر یا تبلیغات به این فکر افتاده باشید که خرید و فروش عمده تنها مختص مبادلات در تعداد بالا است . اما در مورد فرش های ماشینی چنین نیست . اگر فرش ماشینی را مستقیما از تولید کننده دریافت نمایید از خرید عمده محسوب شده و از تمامی مزایای خرید و فروش عمده بهره مند می گردید . خرید عمده فرش ماشینی باید از برند های معتبر و نام آشنا صورت بگیرد . در خرید های عمده قیمت ارزان و تحویل رایگان درب منزل به عنوان آیتم رفاهی لحاظ شده است . در خرید های اینترنتی می توان فرش ها با شانه و تراکم های مختلف ، طرح های فانتزی و مدرن ، انواع تابلو فرش ها و قالیچه ها و ... را خریداری نمایید . در کل قصد خرید هر نوع فرش با هر ویژگی ای درخریدهای عمده قابل رفع خواهد بود .
عموما ، گروه های تولیدی متخصص در ایام خاصی از سال ، در فروشگاه های اینترنتی خود آپشنی تحت عنوان فروش عمده فرش قرار داده و محصولات خود را با شرایطی خاص در فروش عمده عرضه می نمایند . برای مثال تولیدکنندگان ، جهت خالی کردن انبار ، به فروش رساندن طرح و نقشه ای خاص ، روش ارزان قیمت در ایام انتهایی سال و ... نسبت به فروش عمده اقدام می نمایند . آپشن فروش عمده بهترین گزینه جهت خریداران و مشتریانی است که نیازمند یک تخته فرش برای خانه یا هر فضایی هستند . فروش عمده منحصرا به فرش محدود نمی شود بلکه در بین خرید و فروش های عمده تابلو فرش ها ، قالیچه ها ، فرش های متری ، فرش مساجد ، فرش های فانتزی و ... هم وجود دارد .
چالش های فروش فرش ماشینی عمده
صادرات فرش های ماشینی به کشورهای اروپایی و کشورهای آمریکایی در سال های اخیر با مشکلاتی همراه شده است .  مهم ترین این مشکلات ، به دلیل روابط خاص سیاسی و اقتصادی کشور ایران با سایر کشور های اروپایی و آمریکایی است . از آنجایی که در طول تاریخ ، همواره روابط سیاسی یک کشور با سایر کشور ها بر تمامی ابعاد و جنبه ها خصوصا جنبه اقتصادی و تجارت تاثیر گذار است ، از موقع ایجاد و تحمیل تحریم ها به ایران روابط تجاری کشور دچار مشکل شده است . تا قبل از آن وجود رابطه خوب و مطلوب با کشورهایی از جمله استرالیا ، کانادا و آمریکا صادرات عمده فرش به این کشور ها را به همراه داشته است اما با ایجاد تحریم ها محصولات کشور های چین ،هند و پاکستان جایگزین محصولات کشور ایران شده و با وجود کیفیت پایین تر به عنوان کف پوش جای فرش های با کیفیت ایرانی را گرفتند . برای مثال در کشور سوئد ، خرید فرش هندی با طرح و نگاره های فرش ایرانی مرسوم است پس از تحمیل تحریم ها ، فروش عمده فرش ماشینی به کشورهای اروپایی با مشکل مواجه شده و تولید کنندگان بازار فروش کشورهای خارجی رااز دست دادند .
دو عامل مهمی که موجب رونق مبادلات فرش ماشینی در کشورهای غربی می شد ، داشتن فرهنگ غنی و شباهت های فرهنگی کشور ایران با کشور های اروپایی و عامل دوم عرضه محصولات به قیمت فرش ماشینی بوده است . البته هنوز هم اروپاییان طرفدار پر و پا قرص خرید فرش های ماشینی ایرانی به صورت عمده می باشند . 
پخش عمده فرش های ماشینی
تولیدکنندگان و برندهای نامی کاشان از جمله مهم ترین و قابل اعتمادتری مراکز پخش عمده فرش های ماشینی هستند . می توانید به وب سایت فرش اصل مراجعه نموده و از محصولات آن دیدن کنید . خرید هر محصول انتخابی از وب سایت فرش اصل به قیمت عمده می باشد . در کنار قیمت مطلوب ، کیفیت و زیبایی بی نظیر ویژگی بارز فرش های اصل است .

کلمات کلیدی مرتبط
فروش عمده فرش ماشینی, فروش عمده فرش, فروش فرش کاشان, خرید عمده فرش ماشینی, قیمت فرش ماشینی, فرش ارزان, پخش عمده فرش های ماشینی
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش کاشان به قیمت درب کارخانه
فرش سایز دلخواه
فروشگاه اینترنتی فروش فرش 1000 شانه
فرش ماشینی از کجا بخرم ؟
تفاوت فرش ماشینی کاشان با فرش مشهد
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه