مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

جدیدترین طرح و رنگ فرش ماشینی

carpet-cream-color-design-afshan.jpg

اگر قصد خرید فرش ماشینی را دارید به دنبال مدرترین و به روز ترین طرح ها و رنگ ها باشید . خرید فرش ماشینی به آن علت که نیازمند صرف هزینه بالاست و کالایی با مصرف چندین ساله به شمار می رود ، اهمیت بالایی دارد . خرید جدیدترین طرح و رنگ فرش ایرانی کار دشواری نیست . در هر دوره ای از زمان رنگ و طرح خاصی در دنیای فشن ، مد شده و با افزایش تقاضای خریداران مواجه می شود .
در این مقاله با معرفی جدیدترین طرح و رنگ فرش ماشینی به دنبال آشنایی بیشتر خوانندگان با این دو آیتم خواهیم بود .
بهترین رنگ فرش ماشینی
با سوالاتی از این دست در خرید روبرو خواهیم بود :
فرش مناسب با کوراسیون چه رنگی است ؟ رنگ فرش رنگ سرمه ای بهتر است یا رنگ کرم ؟ فرش تیره بخرم یا روشن ؟ چه رنگ فرشی با چه مبلمان بهتر ست میشود ؟ فرش رنگ روشن به چه دکور و سبک معماری بیشتر می آید ؟ این سوالات و تعداد زیادی دیگر از همین دست می تواند در انتخاب رنگ فرش ماشینی مورد نظر ما موثر واقع شود . مورد مهم در تعیین رنگ ، سلیقه و رجحان خریدار ، داشتن هارمونی با سایر وسایل و جدیدترین رنگ فرش ماشینی بازار خواهد بود .
رنگ کرم در فرش ماشینی
یکی از رنگ های محبوب خصوصا برای خرید فرش جهیزیه ، خانه های آپارتمانی کوچک و فضاهای دنج رنگ روشن  و رنگ کرم خواهد بود . در بین رنگ های روشن ، رنگ سفید به علت نمایان بودن لکه طرفداران زیادی ندارد اما فرش کرم ، با داشتن زیبایی خاص برای مشتریان و خریداران فرش ماشینی علاقه مند به رنگ روشن گزینه خوبی به عنوان جایگزین فرش ماشینی سفید است . رنگ کرم توانایی بالایی در ست شدن با رنگ های مختلف و دکوراسیون های متفاوت را دارد . 
به جز رنگ زرد تمامی رنگ ها در ست شدن با فرش کرم به بهترین نحو عمل کرده و پیشنهاد خوبی به حساب می آیند . اما رنگ زرد هنگام قرار گرفتن در کنار رنگ کرم بی رنگ و رو نشان داده می شود .
در حال حاضر رنگ کرم ، جدیدترین رنگ فرش ماشینی است . با گسترش شهر نشینی ، کوچک شدن خانه ها و دل گیری هایی که از روزمرگی به وجود می آید محبوبیت فرش رنگ کرم چند برابر شده است . فرش های رنگ روشن می توانند فضا را بزرگ جلوه داده و رنگ آن گرد و غبار را به خوبی در خود محو می کند . فرش کرم مناسب برای مکان های کوچک و فضاهایی ست که در معرض گرد و غبار و دوده هستند .
اگر از جدیدترین رنگ فرش ماشینی ( کرم ) استفاده می کنید بهتر است از رنگ های تیره در مبلمان کمک بگیرید . ترکیب زیبای دو رنگ تیره و  روشن یا سیر و نیم سیر خانه را جذاب و زنده نشان می دهد . در مکان هایی که کمبود نور وجود دارد ، این رنگ سبب روشنایی بیشتر خواهد شد .
فرش ماشینی گردویی در دکوراسیون منزل
رنگ گردویی از دسته رنگ های قهوه‌ای است اما روشن بوده و در کنار فرش کرم جایگاه خاصی به خود گرفته است . رنگ گردویی هم همانند فرش کرم توان ست شدن با انواع مبلمان و پرده را دارد . مطرح شدن رنگ گردویی و مد شدن آن به عنوان نوعی خلاقیت در دکود خانه ها غوغا کرد . در کنار رنگ گرودیی استفاده از انواع رنگ های خانواده قهوه‌ای مطلوب و زیبا خواهند بود . سبک های مدرن و معماری های جدید ای خوبی برای خودنمایی فرش های گردویی به حساب می آیند .
فرش سرمه ای در دکوراسیون منزل
تا قبل از مطرح شدن و اوج گرفتن رنگ کرم ، رنگ هایی مانند سرمه ای و قبل از آن رنگ سبز ، جدیدترین رنگ فرش ماشینی بوده اند . در حال حاضر هم اگر خریداری به هر دلیل فرش های رنگ روشن را نپسندد و یا ست شدن رنگ کرم با مبلمان و پرده ها کار دشواری باشد به دنبال خرید فرش سرمه ای خواهد رفت . رنگ سرمه ای با پوشاندن کف فضا را گرم نشان می دهد . البته این رنگ برخلاف رنگ های روشن خانه را کوچک تر از واقع جلوه داده اما در پوشاندن لکه ها و آلودگی ها به خوبی عمل می کند . 
فرش لاکی
در حال حاضر این رنگ به ندرت دیده می شود اما از زمانی که اولین فرش های ماشینی شروع به تولید کردند تا چندین سال فرش های لاکی رنگ مطرح بوده و باد داشتن گل و بوته فراوان قسمتی از طبیعت به حساب می آمده اند .
جدیدترین طرح فرش ماشینی ایرانی
در حالت کلی طرح ها یا شلوغ و پرنگاره هستند یا خلوت و ساده هستند . فرش های شلوغ برای خانه های بزرگ و مکان هایی که وسیله زیادی وجود ندارد مناسب و فرش های خلوت برای فضاهای کوچکی که با سایر وسایل پر شده اند انتخاب خوبی است .
با در نظر گرفتن این موضوع و تعیین این که آیا برای خرید به دنبال فرش شلوغ هستیم یا فرش خلوت می توان از طرح های زیر به عنوان جدیدترین طرح های فرش ماشینی کمک گرفت :
خرید فرش ماشینی طرح افشان
این طرح دارای تنوع و دسته های مختلفی است . طرح افشان از ابتدا تا کنون وجود داشته است اما همراه با رشد و تغییر سلیقه مشتریان آپدیت  وبه روزرسانی شده است . طرح افشان همواره در بین طرح های پر تقاضا جایگاه خاصی داشته . انواع طرح افشان شامل : افشان تارا ، افشان ساوش ، افشان اسلیمی ، افشان یادگار ، افشان درباری و افشان گلریز می باشد . طرح مورد نظر در هر سه نوع 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه تولید شده و با داشتن رنگ بندی در  8 رنگ ، 10 رنگ و یا 14 رنگ زمینه اصلی بیشترین تنوع رنگ را دارد .
برای دیدن انواع فرش طرح افشان ، کلیک کنید .
طرح های فانتزی
دسته کلی طرح های فانتزی از جدیدترین طرح فرش ماشینی بوده که در بین جوانان و مشتریانی که به طرح های سنتی و کلاسیک علاقه ندارند رواج یافته است . فرش های فانتزی به علت تفاوت زیاد با سبک های کلاسیک و سنتی تقاضای بالایی به خود گرفته است .
فرش اصل یکی از تولیدکنندگان فرش ماشینی شهر کاشان است که با تولید جدیدترین طرح و رنگ فرش ماشینی ، هیچ گاه از دنیای فشن و مد بازار فرش و قالی عقب نبوده است . خریداران می توانند با مراجعه به وب سایت و فروشگاه آنلاین فرش ماشینی اصل از جدیدترین طرح و رنگ فرش ماشینی دیدن نموده و پس از بررسی کامل محصولات و اطمینان از کیفیت بالا ، زیبایی بی نظیر و قیمت مطلوب نسبت به خریدی به صرفه و رضایت بخش اقدام نمایند .

کلمات کلیدی مرتبط
جدیدترین طرح و رنگ فرش ماشینی, خرید جدیدترین طرح و رنگ فرش ایرانی, فرش کرم, فش سرمه ای, فرش لاکی, جدیدترین رنگ فرش ماشینی,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بازار اینترنتی خرید فرش دستبافت کاشان
خرید انواع فرش کاشان
فروشگاه اینترنتی فروش فرش 1000 شانه
فرش خوب را از کجا تهیه کنیم؟
تضمین قیمت فرش ماشینی
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه