مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

بهترین فرش برای پذیرایی

suitable-carpet-for-catering.jpg

در دکوراسیون ایرانی ، یکی از مهمترین لوازمی که ضروری است ، فرش است . توجه به زیبایی طرح و نقش در کنار کیفیت فرش ماشینی ، در خرید بهترین فرش به ما یاری می کند  . استفاده از فرش های ایرانی با طرح و نقشه های  بسیار زیبایی که دارد ، گرما و آرامش را به فضای منزل منتقل می کند . نقش فرش ، در زندگی ایرانی  ، همیشه پررنگ بوده است و یک ایرانی قبل از چیدمان اتاق پذیرایی ، در نظر خود خرید بهترین فرش را تجسم می کند . ما در این مقاله به دو بعد زیبایی و کیفیت فرش پذیرایی می پردازیم .
مدل فرش پذیرایی ، با این فرش ها خانه شما زیباتر می شود!
امروزه به دلیل گرانقیمت بودن فرش های دستباف ، خریداران بیشتر به سراغ فرش های ماشینی دستبافتگونه می روند . محصولاتی که با شانه و تراکم بالا بافته می شوند و طرح ها و نقشه های آن ، برگرفته از نقشه های قالی های دستباف است .  هانطور که می دانید ، با افزایش شانه و تراکم ، قالی ، ظریف تر ، ریزبافت تر می شود و شباهت بیشتری به فرش های دستباف پیدا می کند . بالا بودن شانه ، ظرافت و زیبایی محصول را و بالا بودن تراکم ، استحکام و مقاومت فرش را بالا می برد . اگر از نزدیک فرش های 1200 شانه را ببینید ، متوجه می شوید که ریز بافتی و ظرافت آن ، چشم همگان را خیره می کند . تعداد گره های بالا ، مسبب توپر بودن فرش می شود به گونه ای که انگشت شما نمی تواند از گره های آن عبور کند  . فرش ریز بافت ماشینی را با الیاف بسیار نازک و خیلی ظریف می بافند . ضخامت این محصولات بسیار کمتر از محصولات با شانه و تراکم پایین است .  به همین دلیل است که توصیه کارشناسان این است که فرش های 1200 شانه برای اتاق نشیمن مناسب نیستند .
شرکت فرش اصل ، با استفاده از الیاف آکریلیک که شباهت بسیاری از نظر کیفیت به پشم دارد ، بهترین فرش برای پذیرایی را تولید و عرضه می کند . محصولات این شرکت ، نیازگوی همه سلیقه ها می باشد . تولید فرش های بیضی ، دایره ای ، فرش های مدرن برای دکوراسیون های مدرنیته ، فرش های با ابعاد بزرگ ، از فعالیت های این شرکت است . در اینجا به برخی از محوصلات این شرکت می پردازیم .
فرش 1200 شانه : این فرش های زیبا و جدید ، در متنوع ترین طرح ها و رنگ ها ، عرضه می شوند . جنس فرش 1200 شانه ماشینی شرکت اصل ، از بامبو می باشد . بالا بودن تعداد رنگ ها ، هارمونی فرش را با دکوراسیون بیشتر می کند . این فرش های لوکس ، بهترین فرش برای پذیرایی محسوب می شوند .
فرش های 1000 شانه : این محصولات ، با شانه 1000 و تراکم 3000 عرضه می شوند .  از نظر ظاهری و ریز بافت و ظریف بودن ، نزديك به فرش های 1200 شانه است. فرش های 1200 شانه و 1000 شانه ، جز فرش های لوکس و دستبافتگونه به حساب می آیند و در مکان های لوکس و مجلل ، خود نمایی می کنند .
بسیاری از افراد هستند که برای پذیرایی های بزرگ ، فرش های دایره یا فرش بیضی را خریداری می کنند و بدین صورت ، پذیرایی بزرگ را با استفاده از چند قالی گرد یا بیضی ، تفکیک می کنند و فضا را از یکنواختی خارج می کنند .  استفاده از یک فرش ابعاد بزرگ ، در سالن های بزرگ ، به جای پهن کردم چندین فرش کوچک ، فضا را زیباتر نشان می دهد .
بهترین رنگ فرش برای پذیرایی
شما قبل از خرید فرش برای پذیرایی ، باید به نوع کف پوش و رنگ دیوار ، رنگ پرده و رنگ مبل توجه کنید . همه این وسایل را یک رنگ انتخاب نکنید تا فضای منزل شما یکنواخت نشود . برای پذیرایی کوچک و کم نور ، بهتر است از فرش رنگ روشن با طرح های افشان 1200 شانه یا 1000 شانه بهره ببرید . فرش روشن ،  فضا را بزرگتر و نورانی تر جلوه می دهد و باعث خطای دید می شود و حس خوبی در محیط ایجاد می کند . برای پذیرایی های بزرگ ، می توانید از رنگ روشن یا تیره و سرمه ای استفاده کنید و این دیگر به سلیقه خودتان بستگی دارد . اگر پرده و مبل طرح دار است از فرش های خلوت و ساده استفاده کنید و اگر پرده و مبل ساده است ، از فرش های با طرح و نقشه های شلوغ بهره ببرید .
ابعاد فرش و اندازه فرش در پذیرایی های بزرگ ، با ید به گونه ای باشد که 40 یا 50 سانتيمتر از دیوار فاصله داشته باشد و آن اندازه در پذیرایی های کوچک می تواند بین 20 تا 30 سانتی متر باشد . در فضای پذیرایی ، چیدمان فرش باید به گونه ای باشد که دو تا از پایه های مبل روی قالی قرار بگیرد .
فرش خوب برای  پذیرایی را از کجا بخرم ؟
شرکت فرش اصل ، عرضه کننده انواع فرش های لوکس و زیبا به صورت حضوری و اینترنتی می باشد که تمامی محصولات خود را با 10 سال ضمانت و گارانتی به مشتریان عزیز عرضه می کند . این شرکت ، با توجه به نزدیک بودن ایام عید نوروز برای افرادی که قصد تعویض فرش دارند ، فروش مستقیم و بدون واسطه را برای پایین آوردن قیمت فرش های لوکس انجام می دهد .

کلمات کلیدی مرتبط
مدل فرش پذیرایی, فرش ماشینی 1200 شانه, فرش ریز بافت ماشینی, بهترین فرش برای پذیرایی, بهترین رنگ فرش برای پذیرایی, خرید فرش برای پذیرایی, فرش خوب برای پذیرایی را از کجا بخرم ؟
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش تقلبی نخرید
بهترین فرش ماشینی
بازار اینترنتی خرید فرش دستبافت کاشان
فرش ماشینی طرح گبه
خرید فرش برای جهیزیه
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه