مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

راهنمای خرید فرش ماشینی درجه یک

buy-first-class-carpet.jpg

فرش ماشینی از ملزومات هر خانه به شمار می رود . داشتن فرش ماشینی به عنوان کف پوش در فرهنگ ایرانیان جای گرفته است و خانه بدون فرش قابل سکنی نخواهد بود . فرش ماشینی بودجه زیادی از خانواده را به خود اختصاص می دهد و خریداران همواره به دنبال خرید فرش درجه یک  از بهترین برند هستند . محصولی که در عین داشتن زیبایی و ظرافت ، با کیفیت بالایی تولید شده باشد و در قیمت مطلوبی به فروش برسد . در واقع خریداران به دنبال خرید بهترین فرش هستند . اما تعداد برند و فروشگاه ها کار را کمی دشوار نموده و شناخت فرش ماشینی درجه یک از فرش تقلبی ، خریداران را نیازمند آگاهی کرده است . رعایت برخی نکات ساده اما کاربردی می تواند به خریدارن قبل از خرید کمک کند . بهتر است قبل از اقدام به خرید و رفتن به فروشگاه در مورد فرش ماشینی درجه یک اطلاعاتی کسب نمایید تا فرش های تقلبی را بشناسید .
ویژگی های فرش ماشینی درجه یک
فرش ماشینی درجه یک
برخی از ویژگی های خاص و منحصر بفردی نسبت به فرش های تقلبی دارد . این ویژگی ها هم به ظاهر و هم به ویژگی های کیفی فرش مربوط می شود . ویژگی های کیفیت یک تخته فرش ماشینی درجه یک شامل مواردی مانند :
1) داشتن کیفیت بالای نخ بافت : در حال حاضر بهترین نخ مورد در بازار الیافی به نام اکریلیک هیت ست شده است . این الیاف طبیعی بوده و از گیاهی به همین نام گرفته شده است . اکریلیک به صورت وارداتی در اختیار تولید کنندگان فرش ماشینی قرار می گیرد . الیافی بسیار مقاوم ، بدون بو و بدون حساسیت .
2) هرگز طرح های تکراری و از مد افتاده دیده نمی شود . تولید کنندگان فرش های درجه یک با ارائه به روز ترین طرح هایی که دارای فرهنگ و اصالت هستند به فرش رنگ و رو داده و این چنین ممتاز بودن را در ظاهر فرش به نمایش می گذارند .
3) مورد دیگر داشتن ضمانت نامه و گارانتی استاندارد است . ارائه گارانتی نشان دهنده اعتماد تولید کننده به محصول خود است و با دادن ضمانت و گارانتی این اعتماد را به خریدار منتقل می کند . 
4) مورد دیگر ، توجه به شانه و تراکم است . شانه و تراکم تعداد گره هایی است که در هر متر طول و عرص فرش زده می شود . گره ها بسان بنیه و پیکره فرش هستند . جهت اطمینان از اصالت فرش لازم است تعداد گره ها را شمرد و با آن چه در پشت فرش درج شده است مقایسه نمود . شناسایی شانه و تراکم کار دشواری نیست . کافی است به تعداد برآمدگی های پشت فرش در هر ده سانتی متر دقت نمود . برای مثال باید تعداد گره های موجود در هر ده سانتی متر عرض یک تخته فرش 1200 شانه ، 120 عدد باشد . برای راحتی بیشتر می توان گره های هر یک سانتی متر را مورد بررسی قرار داد . در هر یک سانتی متر تعداد 12 گره زده شده است . 
خصوصیات های فرش ماشینی درجه یک کاشان
از آنجا که فرش کاشان از بهترین فرش های حال حاضر است و تقاضای برای فرش ماشینی درجه یک کاشان بالا ست . تولید کنندگان شهرستان کاشان ، سعی در تولید فرش های باکیفیت دارند ولی با این حال افراد سودجویی هستند که فرش های تقلبی را با عنوان فرش کاشان به فروش می رسانند . به خریداران توصیه می شود که قبل از خرید فرش ماشینی کاشان ، به نکات زیر دقت کنند :
1) اولین نکته مورد توجه این است که محصول دارای مشخصات کاملی باشد لازم است به همراه محصول ، برچسب ، شناسنامه یا دفترچه ای ارائه شود که شامل اطلاعات کاملی در مورد فرش ماشینی باشد . این اطلاعات شامل نام کارخانه و برند تولیدی ، نوع نخ و الیافی که در بافت بکار برده شده است ، وزن دقیق محصول ، نکاتی که باید در مورد نگه داری بکار گرفته شود ، نکات ویژه شست و شو ، تمیز کردن و ... . این نکات مورد مهمی ست که تنها در فرش های درجه یک به چشم می خورد .
2) نکته ی دیگر الیافی است که در بافت فرش مورد استفاده قرار گرفته است . فرش های ماشینی کاشان از الیاف اکرلیک صد در صد خالص تولید می شوند . الیاف آکرولیک جنسی نرم و لطیف داشته که در زیر دست به راحتی سر می خورد . الیاف اکریلیک به هیچ وجه ایجاد چسبندگی نخواهد داشت . این الیاف نسبت به الیاف دیگر موجود در بازار مقاوم تر ، با کیفیت تر ، نرم تر و درخشنده تر است . ممکن است فرش ها در الیاف دیگری هم به چشم بخورد اما فرش درجه یک کاشان جنس اکریلیک دارد .
3) داشتن طرح و نگاره مد روز ، عدم تکراری بودن نقوش و ... هم از ویژگی های ظاهری فرش اصل و درجه یک کاشان است . توجه به چنین نکاتی می تواند ما را در شناخت فرش ماشینی درجه یک از فرش تقلبی یاری رساند .
رعایت نکات عنوان شده به خرید خوب و رضایت بخش کمک می کند اما باید خاطر نشان ساخت که شناخت فرش ماشینی درجه یک از فرش تقلبی نیازمند مطالعه و تحقیق است . اعتماد به هر برند و فروشگاهی نمی تواند درست باشد از این رو لازم است از برند های معروف و قابل اعتماد خرید کرد . به علت تعدد فروشندگان و عدم آگاهی آن ها در زمینه تخصصی فرش و قالی بهتر است از فروشگاه های آنلاین مربوط به تولید کنندگان خریداری شود در این روش خرید می توان از متخصصین و کارشناسان مشورت گرفت و با آگاهی و اعتماد بیشتری محصول را انتخاب کرد . شرکت فرش اصل ، با رعایت نکات بالا سعی کرده است بهترین فرش درجه یک کاشان را به مشتریان ارائه دهد .

کلمات کلیدی مرتبط
خرید فرش درجه یک, خرید بهترین فرش, فرش ماشینی درجه یک کاشان, فرش کاشان, فرش باکیفیت, خرید فرش ماشینی کاشان,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تفاوت های فرش اصل با تقلبی چیست
فرش ارزان قیمت از کجا بخرم ؟
امکان بافت فرش با طرح های سفارشی
طرح های فرش 1000 شانه
دانستنی هایی در مورد فرش دستبافت - قسمت اول
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه