مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش های مدرن و فانتزی جدید

types-modern-carpet.jpg

‌در چند سال اخیر ، افراد به خرید فرش های سنتی تعصب خاصی داشتند و در هر خانه ای وجود یک تخته فرش سنتی ماشینی با طرح های اصیل ایرانی ملزم بود . با تغییر در دکوراسیون و مدرنیته شدن فضای منزل ، خرید فرش های مدرن و فانتزی بسیار شد . با محبوبیت این فرش های فانتزی ، واردات این محصولات از کشورهای چین و ترکیه انجام می شد اما تولید کنندگان ایرانی ، تصمیم گرفتند با خرید دستگاه های پیشرفته بافت فرش های فانتزی ، این گونه فرش ها را تولید کنند و توانستند در این زمینه موفق باشند . فرش های سنتی برای دکوراسیون های مدرنیته ، مناسب نمی باشند .
شرکت فرش اصل ، هم برای دکوراسیون های کلاسیک و هم برای دکوراسیون های مدرن ، محصولات متنوع و جدید را ارائه می دهد تا بتواند نیازهای مختلف افراد را رفع کند . در اینجا به انواع فرش های مدرن می پردازیم .
ویژگی فرش های مدرن
فرش های مدرن در شانه و تراکم پایین تر تولید می شوند . استفاده از طرح های بسیار ساده یا اشکال هندسی ، باعث می شود که این محصولات با دکوراسیون منزل بیشتر هارمونی داشته باشند .
بهترین الیاف برای بافت نخ این محصولات پلی استر می باشد .
بر خلاف فرش های سنتی ، که باید از الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شود ، محصولات مدرن ، بیشتر با الیاف پلی است بافته می شود . البته الیاف پلی استر را هم برای مقاوم کردن و مستحکم کردن ، هیت ست می کنند .
قیمت فرش مدرن و فانتزی بسیار پایین تر از فرش های سنتی است و این یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این محصولات است چون با توجه به بالارفتن قیمت ها و کم تر شدن امکان تعویض فرش ، افراد می توانند با خرید فرش های فانتزی با قیمت مناسب ، هر زمانی بخواهند به تعویض فرش ، اقدام کنند .
انواع فرش مدرن جدید
شرکت فرش اصل ، علاوه بر اهمیت دادن به کیفیت محصولات عرضه شده ، به زیبایی محصولات اش بسیار اهمیت می دهد و به تولید طرح های جدید فرش فانتزی می پردازد و فروش جدیدترین فرش فانتزی را انجام می دهد .
شرکت فرش اصل ، جدیدترین گلیم فرشها را ارائه می دهد . گلیم فرش سه بعدی با رنگبندی بسیار زیبا ، که بهترین انتخاب فرش برای اتاق خواب می باشد . گلیم فرش های سه بعدی به گونه ای طراحی شده اند که نوعی برجستگی در اتاق ایجاد می کند و فضای اتاق را از یکنواختی و سادگی در می آورد .
هنگام خرید  فرش برای آشپزخانه ، به افراد توصیه می شود که از گلیم فرش ها استفاده کنند . چون این محصولات ، همان قالی های پرزبریده ای هستند که آلودگی و رطوبت را جذب نمی کنند و شست و شوی آن ها بسیار راحت است . جنس این محصولات ، بی سی اف است و با دستگاه schoenherr بافته شده است .
• حال بسیاری از افراد هستند که به دنبال فرش مدرن جدید برای اتاق نشیمن هستند . برای اتاق نشیمن ، بهتر است از فرش ماشینی گبه استفاده شود . گبه در حقیقت همان گلیم فرش است ولی با خاب بلندتر و برای اتاق نشیمن بسیار مناسب است . الیاف این محصولات از بی سی اف است و بسیار نرم و راحت است . شرکت اصل ، گبه را به دو صورت گلیم گبه عشایری و گلیم گبه فانتزی عرضه می کند تا با همه دکوراسیون ها تطابق داشته باشد .
شرکت اصل ، فرش چرم جدید را که یکی از فرش های فانتزی زیبا است تولید می کند . تولید این فرش خاص و بی نظیر به این صورت است که تکه هایی از چرم گاو را به هم می دوزند و مابین آن ها از فرش های ماشینی که با الیاف ابریشمی مصنوعی بافته شده است ، استفاده می شود . این محصولات جنبه تزیینی دارند و به دکوراسیون جلوه خاصی می دهد . فرش چرم جز فرش های لوکس می باشد که پهن کردن آن در قسمت پذیرایی منزل ، برجستگی در آن فضا ایجاد می کند .
خرید اینترنتی فرش های مدرن و فانتزی
یکی از برترین فروشگاه اینترنتی فرش مدرن ، شرکت فرش اصل می باشد . همانطور که گفتیم ، قیمت فرش های مدرن بسیار پایین تر از قالی های سنتی است . حال اگر بتوانیم همین محصولات ارزان قیمت را به صورت عرضه مستقیم خریداری کنیم ، به اقتصاد خانواده ها کمک شایانی می شود . شرکت فرش اصل ، فروش اینترنتی فرش ماشینی مدرن ، را جز خدمات خود قرار داده است تا افراد بتوانند محصولات فانتزی را با کمترین قیمت خریدرای کنند . تمامی محصولات ارسال شده ، با ضمانت نامه اصل می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط
خرید اینترنتی فرش های مدرن و فانتزی, انواع فرش های مدرن, قیمت فرش مدرن و فانتزی, طرح های جدید فرش فانتزی, فروش جدیدترین فرش فانتزی, گلیم فرش سه بعدی, فرش برای اتاق خواب, فرش برای آشپزخانه, فرش چرم جدید
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید عمده فرش ماشینی
تولید فرش ابعاد بزرگ
خرید فرش دستباف کاشان
فرش ارزان قیمت از کجا بخرم ؟
فرش دستباف درجه یک
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه