مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش ماشینی مناسب چی بخرم ؟

buy-suitable-carpet.jpg

در تمامی دنیا فرش ایرانی را به عنوان بهترین فرش می شناسند . به دلیل این که ایران زادگاه تولید فرش می باشد و برای خرید بهترین فرش ماشینی برای منزل می توانید فرش ایرانی را انتخاب نمایید هم از نظر کیفیت و هم از نظر جنس بهترین هستند . شما می توانید در این باره نیز تحقیق نمایید و بعد از تحقیق باز هم به همین نتیجه خواهید رسید . اگر برای منزلتان بدنبال فرش باکیفیت مناسب قیمت می باشید ، ما به شما خرید فرش به صورت مستقیم از کارخانه را پیشنهاد می کنیم که یکی از راه های خرید به صورت مستقیم و از کارخانه خرید اینترنتی فرش می باشد . از آنجا که تعویض فرش برای خانواده ها بسیار دشوار است و به اقتصاد خانواده فشار می آورد ، ما در اینجا اصولی را برای شما بیان می کنیم تا بتوانید بهترین فرش ماشینی را خریداری کنید .
قوانینی که قبل  از خرید فرش مناسب باید به آن ها توجه کنید
در زمان های قدیم افراد برای فرش کردن منازل خود به دنبال فرش هایی بودند که بتواند تمامی فضای منزل را پوشش دهند . اما امروز برای خرید فرش عوامل بسیاری را در نظر می گیرند . برای مثال یکی از آن ها زیبایی فرش است تا بتواند منزل را نیز زیبا نماید . بنابراین شما برای این که انتخاب مناسبی داشته باشید قبل از خرید باید بدانید که به چه نوع فرش با چه اندازه ای نیاز دارید .
•یکی از مهم ترین قوانین توجه به فضا و متراژ منزل است . تا بر اساس آن فرش با متراژ و یا ابعاد مناسب را انتخاب نمایید . ابعاد فرش انتخابی تان باید به گونه ای باشد که از دیوارها حدود 40 تا 50 سانتی متر فاصله داشته باشند . متراژ دقیق فرش مهم نمی باشد چیزی که مهم است این است که اطراف قالی فضایی خالی وجود داشته باشد . و قالی تمامی فضار را پر نکند . اگر ابعاد اتاقتان کوچک است لازم نیست که به اندازه ی 40 تا 50 سانتی متر کنار آن خالی باشد فقط فرش انتخابیتان از اندازه اتاق کمی کوچکتر باشد تا تمام اتاق را پر نکند .
• برای انتخاب فرش برای اتاق خواب باید این موضوع را در نظر داشته باشید که فرش اتاق خواب باید به گونه ای باشد که هنگام برخواستن و یا نشستن بر روی احساس گرمی و راحتی داشته باشید و باید ابعاد فرش به گونه ای باشد که هنگامی که زیر تخت قرار گرفت از کناره های تخت بیرون باشد و همچنین نباید کمتر از 50 تا 60 سانتی متر از کناره های تخت بیرون قرار بگیرد ، زیرا در غیر این صورت زیبایی خود را از دست می دهد . در هنگام انتخاب فرش برای اتاق خواب علاوه بر زیبایی باید به ابعاد آن نیز توجه کنید . مناسب ترین فرش برای اتاق خواب فرش های فانتزی می باشند .
• برای فرش کردن اتاق نشیمن باید فرشی را انتخاب کنید که پایه های جلویی مبلو روی فرش قرار بگیرد . زیرا هنگامی که روی مبل می نشینید پایتان روی فرش باشد . اکثر افراد به اشتباه فرشی را خریدارای می کنند که دارای اندازه ی کوچکی است و فقط وسط اتاق نشیمن را پر می کند و تنها میز بر روی آن قرار می گیرد . بنابراین برای این که انتخابی زیبا و اصولی داشته باشید بهتر است فرشی که دارای اندازه مناسب با اتاق نشیمنتان است را انتخاب کنید که نه بیش از اندازه کوچک باشد که فقط میز بر روی آن قرار گیرد و نه بیش از انداره بزرگ که تمامی پایه های مبل بر روی آن قرار بگیرد . مناسب ترین فرش برای اتاق نشیمن فرش های 700 شانه می باشند .
• برای انتخاب فرش برای میز ناهارخوری باید دارای ابعادی باشد که با بیرون کشیدن صندلی ها باز هم تمامی پایه های آن ها بر روی فرش قرار بگیرد. یعنی حدود 50 الی 60 سانتی متر از میز ناهارخوریتان بزرگتر باشد . برای آشپزخانه نیز بهتر است از گلیم فرش ها استفاده نمایید .
• برای انتخاب فرش برای پذایریی نیز می توانید از فرش های 1200 شانه استفاده نمایید زیرا این نوع از فرش های دارای زیبایی خاصی می باشند و برای اتاق پذیزای بسیار مناسب می باشد .
• برای تعریف کاربری های متفاوت برای منزلتان می توانید فرش های با اندازه های متفاوت و یا طرح های متفاوت خریدارای نمایید برای مثال یکی از روش های که در چیدمان دکوراسیون ها مورد استفاده قرار می گیرد ، استفاده از چند قالیچه به جای یک فرش بزرگ می باشد این کار هم باعث زیبایی فضا می شود و هم نظم بیشتر را به آن مکان می دهد . همچنین می توانید به خرید دو قالیچه و پهن کردن آن ها یکی در نشیمن و یکی در زیر میز ناهار خوری این دو قسمت را از هم جدا کنید . 
تهیه فرش در سایز های مناسب
بیشتر افراد برای خرید فرش از اندازه های 12 متری ، 9 متری و 6 متری استفاده می کنند به همین دلیل نیز این ابعاد جزء پر فروش ترین ابعادها می باشند  و همچنین فرش ها تا امروزه فقط دارای دو شکل می باشد که عبارتند از مستطیل و دایره .
بیشتر افراد فرش های مستطیل شکلی که تمامی فضا را پر می کند به عنوان فرش می شناسند در صورتی که ممکن است برای فضای مورد نظرشان یک فرش گرد مناسب تر باشد . فرش ها علاوه بر اندازه های گفته شده دارای ابعاد دیگری مانند 24 متری و قالیچه می باشند . فرش های دایره ای را اکثرا به صورت سفارشی می بافند و دارای قطر 1 متری ، 1.5 متری و 2 متری بافته می شوند.
برای این که اندازه ی فرش مورد نظر خود را به صورت دقیق قبل از خرید به دست بیاورید می توانید کف اتاق مورد نظر خود را با روزنامه بپوشانید تا اندازه ی دقیق را بدست بیاورید شاید این کار زمان بر باشد اما بهتر است قبل از خرید از اندازه مطمئن شوید تا بعد از خرید فرش و پهن کردن آن در اتاقتان در ذوق تان نخورد .
شما می توانید برای خرید فرش به قیمت مناسب و با کیفت عالی به فروشگاه آنلاین فرش اصل مراجعه کنید و در آن جا فرش مناسب و مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید .
یکی از ویژگی های برتر شرکت اصل این است که کلکسیونی از انواع فرش های ماشینی در اندازه های مختلف و در شکل های مختلف دارد . این شرکت برای مشکل پسندان نیز ، قدرت تولید فرش هایی با طرح های درخواستی مشتری و همچنین تولید فرش های نامتقارن و غیر استاندارد  را نیز دارد .

کلمات کلیدی مرتبط
'خرید فرش مناسب' , 'بهترین فرش ماشینی' , 'انتخاب فرش برای اتاق خواب' , 'فرش های 700 شانه' , 'فرش برای پذایریی' , 'فرش های 1200 شانه' , 'فرش های دایره ای' , 'فرش ایرانی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی 700 شانه
تفاوت فرش آکریلیک با فرش ابریشمی چیست ؟
فرش ارزان قیمت از کجا بخرم ؟
فرش دستباف درجه یک
فرش خوب را از کجا تهیه کنیم؟
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه