مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش ارزان قیمت از کجا بخرم ؟

internet-shopping-chea-carpets.jpg

آیا شما قصد خرید فرش برای منزل خود را دارید ؟ آیا دغدغه ی خرید فرش برای جهیزیه با قیمت مناسب ذهن شما را درگیر کرده است ؟
یکی از وسایل جدایی ناپذیر از منازل ما ایرانی ها ، فرش است . هر فرد برای خرید فرش مورد نظر خود ممکن است معیارهایی در نظر داشته باشد . یکی از عواملی که امروزه با توجه به نوسانات موجود در بازار ذهن خانواده ها را به خود مشغول کرده است قیمت انواع فرش های ماشینی می باشد که با توجه به گران شدن مواد اولیه ای که برای تولید الیاف به کار می رود به طبع در قیمت تولید فرش های ماشینی نیز تاثیر گذار است .
از جمله مهم ترین مشخصات در تعیین قیمت فرش ماشینی می توان به شانه و تراکم در بافت ، ارتفاع نخ خاب ، وزن فرش تولید شده ، ابعاد فرش ، تعداد رنگی که در بافت فرش به کار می رود ، جنس الیاف به کار رفته و غیره اشاره کرد که در ادامه به توضیح اجمالی هر یک از این موارد می پردازیم .
شانه و تراکم فرش ماشینی : در بافت انواع فرش ماشینی دو نوع تراکم طولی و عرضی وجود دارد . تراکم مربوط به گره های زده شده در هر متر از فرش ماشینی می باشد ، که به تعداد گره ها در هر متر از طول فرش ، تراکم طولی می گویند و اگر این گره ها در هر متر مربع از عرض زده شده باشد تراکم عرضی گفته می شود . تراکم عرضی بیشتر با استفاده از کلمه شانه به کار برده می شود . شانه هایی که رایج تر هستند ، فرش های بافته شده 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه می باشند .  فرش ماشینی 1200 شانه با توجه به تراکم بافت بالایی که دارا می باشد از قیمت بالاتری نیز برخوردار است در نتیجه اگر به دنبال فرش با قیمت مناسب هستین بهتر است فرش های 500 شانه و فرش طرح 700شانه را مورد نظر داشته باشید . لازم به ذکر است که ارتفاع نخ خاب و وزن فرش ماشینی بافته شده نیز به تراکم وابسته است که در ادامه درباره هر کدام از این موارد توضیح لازم را خوهیم داد .
ارتفاع نخ خاب : ارتفاع نخ خاب به تراکم بافت نیز وابسته است و با یکدیگر رابطه معکوس دارند . منظور از رابطه معکوس این است که هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد ، ارتفاع نخ خاب فرش کمتر می شود و بلعکس یعنی هر چه شانه و تراکم کمتر در نتیجه ارتفاع نخ خاب بیشتر می شود . این مورد نیز در قیمت گذاری فرش موثر می باشد ، پس فرش ماشینی با تراکم کم و ارتفاع نخ بالا از قیمت کمتری برخوردار است .
وزن فرش ماشینی : تولید شده : همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره شد وزن فرش به تراکم بستگی دارد و این وابستگی مستقیم است یعنی هر چه تراکم فرش ماشینی بیشتر باشد وزن فرش نیز بالا رفته و در مقابل هرچه تراکم کمتر باشد وزن نیز پایین تر می آید و از این مطلب می توان نتیجه گرفت که هرچه وزن فرش ماشینی بافته شده بیشتر ، قیمت نیز بالاتر می رود .
ابعاد فرش ماشینی بافته شده : در مورد ابعاد فرش ماشینی باید گفته شود که تنوع فرش های تولید شده زیاد می باشد ولی ابعادی که رایج تر هستند فرش های 6 متری ، 9 متری و 12 متری هستند . اما شرکت ها برای تنوع در ابعاد بافت محصولات خود ، سایز های سفارشی مشتریان خود را نیز تولید کرده و هزینه ی آن وابسته به ابعادی که دارد متغیر است . قیمت فرش 12 متری از قیمت فرش 6 متری به مراتب بالاتر است .
تعداد رنگ بکار رفته در فرش ماشینی : تعداد رنگ های استفاده شده در زمینه فرش ها متفاوت است و با پیشرفت دستگاه های بافت فرش ماشینی این تعداد رنگ های به کار رفته زیادتر شده است که معمولا در 8 رنگ ، 10 رنگ و 12 رنگ بافته می شوند . هرچه تعداد رنگ های به کار رفته در محصول بیشتر باشد زیبایی و همچنین قیمت محصول بیشتر می شود .
جنس الیاف استفاده شده در فرش ماشینی : هنگامی که صحبت از جنس فرش می شود منظور الیاف و نخ های به کار رفته در نخ خاب فرش می باشد که می تواند متفاوت باشد . اگر در بافت فرش ماشینی از الیاف مرغوب و با کیفیت استفاده شود به طبع در قیمت نهایی محصول نیز تاثیر گذار است .
تمام مواردی که در بالا به آن اشاره شد بی تاثیر در قیمت گذاری برای فرش ماشینی نمی باشد و هریک می تواند عاملی باشد که با بررسی آن ها بتوانیم فرشی را که از از لحاظ قیمت مورد تاییدمان است را انتخاب کنیم . شرکت های تولید کننده برای اینکه بتوانند اطلاعات فرش را راحت تر در اختیار خریداران قرار دهند بر چسبی را تحت عنوان شناسنامه فنی فرش در پشت فرش قرار می دهند و مشخصاتی که در بالا به آن اشاره شد را در آن درج می کنند . با وجود این اطلاعات ما می توانیم از جزئیات فرش ماشینی اطلاع پیدا کنیم .
خرید اینترنتی فرش ارزان
. اگر شما عزیزان نیز به دنبال خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب هستید به سایت فرش اصل مراجعه کنید . در فروشگاه اینترنتی فرش اصل ، در  کنار فرش های 1200 شانه و 1000 شانه ، فرش های ارزان قیمت که شامل 500 شانه و طرح 700 می باشد ، قرار داده است . با مراجعه به هر یک از این قسمت ها ، تصاویر محصولات و همچنین اطلاعات مربوط به آن را مشاهده خواهید کرد . این یک فرصت ویژه برای کسانی است که به دنبال فرش با کیفیت و مناسب از لحاظ قیمت هستند ، به علاوه سفارش اینترنتی فرش خود باعث صرفه جویی در وقت و همچنین هزینه های رفت و آمد می شود . پرسنل شرکت فرش اصل کاشان در تلاش هستند که رفاه حال مشتریان خود را بدین وسیله ایجاد کنند و خریداران عزیز با خاطری آسوده محصول مورد نظر خود را در منزل داشته باشند . طریقه بافت و تعداد گره های زده شده در فرش طرح 700 شانه ، مانند فرش ماشینی 500 شانه می باشد اما در بافت آن از طرح های 700 شانه استفاده می شود . دلیل این نوع بافت پایین آمدن قیمت فرش بافته شده و این در حالی است که از طرح های جدید و زیبای فرش های 700 شانه به کار گرفته شده است .
این شرکت ، قدرت تولید بالای فرش های ارزان قیمت و فروش عمده محصولات را نیز دارد .

کلمات کلیدی مرتبط
'قیمت فرش ماشینی' , 'خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب' , 'فرش طرح 700شانه' , 'قیمت فرش 12 متری' , 'قیمت فرش 6 متری' , 'خرید اینترنتی فرش ارزان' , 'سفارش اینترنتی فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بازار اینترنتی خرید فرش دستبافت کاشان
قیمت فرش دستبافت کاشان 9 متری
تاریخچه فرش ماشینی
فرش ماشینی بزرگ پارچه به قیمت عمده
خرید اینترنتی فرش بیضی و خرید آنلاین فرش گرد
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه