مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

تولید فرش ابعاد بزرگ

sale-big-carpet.jpg

تولید کنندگان و بافندگان فرش ، فرش ها را با ابعاد متفاوتی به بازار عرض می کنند . شاید برایتان جالب باشد که بدانید فرش هایی با ابعاد بسیار بزرگ نیز تولید می شوند . ما در ادامه این مقاله قصد داریم درباره این گونه فرش ها مطالبی را بیان نماییم . این که فرش ماشینی ابعاد بزرگ چگونه تولید می شوند و دارای چه مزیت های می باشند .

تولید فرش ابعاد بزرگ

در صنعت فرش ماشینی ممکن است با کلماتی مانند فرش بیضی بزرگ ، big carpet ، فرش ماشینی سایز بزرگ و فرش های بزرگ پارچه مواجه شده باشید .
با تغییر جمعیت در کشور در چند سال اخیر عرضه و تقاضا نیز باعث تغییر و تحول شده است . و این تغییر عرضه و تقاضا در فرش های ماشینی بی تاثیر نبوده است . تغییراتی نظیر خارج شدن مردم از زندگی سنتی و روی آوردن به زندگی مدرن . همین تغییرات تحولات زیادی در سبک زندگی ایجاد کرده اند ، در نحوه ی دکوراسیون و معماری منازل  . پس در این صورت نیاز های جدیدی برای خرید فرش نیز ایجاد شده است . از جمله خرید فرش های مدرن ، بیضی شکل ، گرد و غیره . در این مدت تولید کنندگان فرش خواهان تحول در صنعت فرش و نساجی شده اند . زمانی که فرش های مستطیل شکل بسیار خسته کنند و تکرار شد ، تولید کنندگان و بافندگان فرش های گرد را طراحی کردند و به مرحله تولید رساندند .

 

تولید فرش های سایز بزرگ

فرش با ابعاد بزرگ تا به امروز تنها در کشور ایران طراحی و تولید شده است . یعنی از مرحله طراحی تا تولید به دست هنرمندان ایرانی صورت پذیرفته است . هنرمندان ایرانی شروع به طراحی و تولید تابلو فرش و فرش های بزرگی کردند که در هیج جای دنیا نظیرش وجود ندارد . فرش سایز بزرگ به فرشی گفته می شود که متمایز از سایزهای استاندارد است و قالی نامتعارف می باشد . طول فرش های ابعاد بزرگ می تواند نامحدود باشد و دارای هیچ عدد مشخصی نیست . اما عرض آن دارای محدودیت می باشد که عبارتند از 5 متر ، 4 متر و 3 متر این عرض ها ، عرض های استانداراد فرش های ابعاد بزرگ می باشد . هیچ دستگاه بافندگی در کل دنیا ساخته نشده است که فرش ابعاد بزرگ را تولید کند . اما صنعتگران و هنرمندان ایرانی که تعداد آن ها بسیار کم می باشد توانسته اند این دسته از محصولات را تولید نمایند در هر اندازه اي در طول و عرض مورد نياز . برای تولید قالی بزرگ باید دارای دانش و مهارت خاصی بود که در ادامه توضیح مختصری در این خصوص خواهیم داد .

 

تولید فرش ماشینی در ابعاد بزرگ متناسب با محیط مورد نظر

برای تولید یک محصول اولین گام نحوه دقیق اندازگیری می باشد . برای بافت و یا تولید فرش ماشینی سایز بزرگ ، ابتدا باید محل مورد نظر را به صورت دقیق اندازه گرفت و این محل ممکن است مسجد و یا حسینیه باشد که دارای ستون هستند . وجود ستون باعث می شود که کار اندازه گیری مشکل شود و برای این کار به افرادی نیاز خواهید داشت که دارای مهارت در این کار باشند .
در گام دوم ، باید طراحی دقیق و پیچیده و مطابق طرح مورد نظر مشتری صورت گیرد  . در این جا طراح باید مطابق نیاز و درخواست مشتری طراحی را آغاز کند . شاید بتوان این گام را مهم ترین گام در تولید فرش های ابعاد بزرگ دانست ، و به همین دلیل به افراد متخصص در این کار نیاز است . افرادی که دارای مهارت و تخصص ویژه ای باشند ، و بدانند که محل قرار گرفتن ترنج و لچک کجا می باشد ، و متناسب با مکان مورد نظر باشد .

کاربرد فرش ابعاد بزرگ

فرش های ابعاد بزرگ در کشور های اروپایی ، آمریکایی و عربی  دارای خریداران زیادی هستند . برای مثال در کشور های عربی به دلیل وجود ویلا ها و کاخ های سلطنتی باعث شده که صاحبان آن ها خواستار فرش های ابعاد بزرگ باشند ، و یکی دیگر از کاربرد های مهم آن ها وجود تعداد زیادی از سالن های کنفرانس و اجتماعات در کل دنیا می باشد . و همچنین برای فرش کردن حسینه ها ، مساجد و مکان های مذهبی در ایران و سایر کشور ها کاربرد دارند .
شما می توانید برای تهیه و یا سفارش فرش های بزرگ پارچه به صورت عمده برای مساجده و یا نمایشگاه ها و سالن های کنفرانس به سایت فرش اصل مراجعه کنید و فرش ماشینی سایز بزرگ خود را در آنجا انتخاب و یا سفارش دهید تا مختصصان آن ها بتوانند در کمترین زمان ممکن فرش مورد نیاز شما را تهیه نمایند .

 

خرید فرش ابعاد بزرگ

شرکت فرش اصل ، یکی از برترین تولیدکننده فرش ابعاد بزرگ با طرح های دلخواه مشتری می باشد . استفاده از بهترین طراحان خبره و کارشناسان فرش ، استفاده از بهترین الیاف فرش ماشینی ، واردات مجهزترین دستگاه بافت فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا از اروپا ، کیفیت فرش ابعاد بزرگ این شرکت را بالا برده است . شرکت فرش اصل فرش ابعاد بزرگ را به صورت مستطیل ، گرد ، بیضی و یا اشکال نامتقارن نیز تولید می کند .
ارائه فرش اصل ، سرلوحه خدمات شرکت فرش اصل است .

کلمات کلیدی مرتبط
فرش ماشینی ابعاد بزرگ , فرش با ابعاد بزرگ , تولید فرش ابعاد بزرگ , فرش ماشینی سایز بزرگ , فرش بیضی بزرگ , فرش های ابعاد بزرگ , فروش عمده فرش بزرگ پارچه , خرید فرش ابعاد بزرگ , فرش گرد ابعاد بزرگ
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
راهنمای خرید فرش دستباف اصل ایرانی
بهترین فرش ماشینی
طرح های فرش 1000 شانه
ویژگی فرش ماشینی درجه یک
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه