مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

خرید اینترنتی فرش بیضی و خرید آنلاین فرش گرد

buy-round-carpet.jpg

نقش فرش در دکوراسیون ایرانیان ، خیلی مهم است و جز لاینفک اثاث هر خانه می باشد . وقتی بحث از انتخاب فرش می شود ، بیشتر افراد به سراغ انتخاب رنگ و طرح فرش و انتخاب شانه و تراکم می روند  و فرش های مستطیل شکل را انتخاب می کنند . با پیشرفت صنعت فرش ماشینی ، تولید کنندگان در کنار تولید فرش های مستطیل و مربع شکل ، فرش بیضی و فرش گرد را تولید کردند و به بازار فرش عرضه کردند . این نوع از محصولات ، خاص تر هستند و همین ویژگی باعث خاص  شدن دکوراسیون منزل می شود . انتخاب فرش گرد  برای افرادی که می خواهند از یک دکوراسیون مجلل و خاص لذت ببرند توصیه می شود .
فرش بیضی و گرد ، نمایی متفاوت و یونیک به فضای منزل می بخشد ولی باید هماهنگی و هارمونی با وسایل خانه داشته باشد . فرش های مستطیل شکل ، راحت تر از فرش های گرد با فضای اتاق هماهنگی ایجاد می کنند و همین عامل باعث این شده است که افراد کم تر به سراغ خرید آنها  بروند . ما در این مقاله سیاست ها و راهبردکارهایی برای تناسب بین فرش بیضی با فضای خانه ، برای شما ، بیان می کنیم .


انتخاب فرش بیضی و گرد برای دکوراسیون منزل
اولین قدم قبل از انتخاب فرش بیضی این است که شما ، باید در نظر بگیرید که تمام قسمت های وسایل خانه و مبلمان روی فرش بیضی قرار بگیرد به این معنا که فرش آنقدر بزرگ باشد تا وسایل و مبلمان با آن تماس داشته باشد . این کار باعث انسجام در دکوراسیون منزل می شود و هارمونی و تعادل را در دکوراسیون ایجاد می کند .
اگر فضای منزلتان بسیار بزرگ و گسترده و نامشخص است ، می توانید با کمک فرش گرد ، قسمت های آن فضای بزرگ را از هم تفکیک کنید . برای مثال قسمت غذاخوری را از قسمت پذیرایی جدا کنید . این کار باعث می شود که فضای بزرگ منزلتان از یک نواختی و بی روحی خارج شود و به یک فضای آرامشبخش تبدیل شود . حتی استفاده از فرش بیضی برای فضاهای کوچک نیز ، پیشنهاد می شود . استفاده از یک فرش بیضی در یک فضای کوچک ، باعث بزرگ جلوه دادن آن محیط می شود و نوعی نظم و ترتیب را به فضا القا می کند . فرش بیضی طرح افشان ، برای فضای کوچک بسیار مناسب می باشد .
اگر در منزلتان ، وسایل گرد مثل لوستر گرد و یا آینه های مدور و .... دارید ، انتخاب فرش گرد ، می تواند زیبایی آن فضا را دو چندان کند .

خرید فرش گرد و فرش بیضی کاشان
شرکت فرش اصل تولید کننده انواع فرش گرد و بیضی ماشینی می باشد . این شرکت این محصولات نفیس را به صورت 700 شانه و با تراکم 2550  و در اندازه ها و رنگ ها و طرح های مختلف ، عرضه می کند . جنس نخ تار و پود آن ها ، نخ جوت است و جنس نخ خاب آن ها آکریلیک هیت ست شده می باشد . طرح افشان ، طرح ارکیده ، طرح آرشیدا ، طرح کهکشان ازجمله طرح های پرفروش فرش گرد کاشان می باشد . این شرکت ، فروش اینترنتی را برای هموطنان عزیز فراهم کرده است . تمامی محصولات ، دارای ضمانت نامه و بیمه نامه و برچسب حاوی اطلاعات ، بر پشت فرش می باشد .
فروشگاه آنلاین فرش اصل کاشان ،  قدرت تولید فرش بیضی و فرش گرد با طرح های سفارش شده از طرف مشتری را نیز دارد . به این صورت ، که مشتریان می توانند طرح مورد نظر خود را به شرکت ، ارسال کنند و تیم طراحی ، بعد از تایید طرح ، آن را وارد مرحله تولید می کند . پذیرش سفارش ، به دوصورت حضوری و اینترنتی فراهم می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط
'خرید اینترنتی فرش بیضی' , 'خرید آنلاین فرش گرد' , 'فرش بیضی طرح افشان' , 'خرید فرش بیضی کاشان' , 'خرید فرش گرد کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید عمده فرش ماشینی
فرش دستبافت اصل کاشان
معرفی طرح های پر فروش تابلو فرش
چه فرشی برای کجا مناسب تر است ؟
فرش 1000 شانه کاشان
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه