مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

خرید ارزان قیمت فرش ماشینی

buy-700-reeds-kashan.jpg

ما به عنوان خریدار همواره در صدد خریدی با کیفیت و قیمت مناسب هستیم ، موقع خرید سعی می‌کنیم تا با کسب اطلاعات مورد نیاز و گاها مراجعه به چندین مغازه و مقایسه محصولات مختلف با یکدیگر محصولی را خریداری نماییم که از نظر جنس ، کیفیت و قیمت باب میل ما باشد . این مورد در خرید لوازم خانگی خصوصاً کالاهای با دوام مانند فرش ، یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و ... بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد . از این رو زمانی که قصد خرید ارزان قیمت فرش ماشینی کاشان راداریم ، باید به عوامل مستقیم و غیرمستقیمی که بر قیمت تأثیرگذار هستند توجه نماییم . عوامل متعددی در این زمینه مؤثر به نظر می‌رسند برای درک بهتر و در نظر گرفتن تمام موارد می‌توان چنین عنوان کرد که عوامل مؤثر بر قیمت فرش ماشینی به دو گروه عمده عوامل مستقیم و عوامل غیر مستقیم تقسیم می‌شوند . با این مطالب میدانیم که جهت خرید فرش ارزان قیمت کاشان باید عواملی که در ادامه مطرح خواهند شد را در کمترین قیمت برآورده ساخت . در این نوشتار به دنبال پاسخ به این سؤال خواهیم بود که فرش ارزان قیمت را از کجا و چگونه خریداری کنیم ؟


عوامل مؤثر بر خرید ارزان قیمت فرش ماشینی کاشان
در وهله اول لازم است بدانیم که الزاماً هر محصولی ارزان قیمت بد و بی کیفیت نیست و همین‌طور هر محصول گرانی هم خوب و با کیفیت نخواهد بود . پس این تصور غلطی است که فرش های ماشینی ارزان قیمت نمی‌توانند مدت زمان زیادی را مهمان خانه ما باشند .
دو جنبه ظاهر و کیفیت در مرغوب بودن فرش ماشینی تأثیر گذار هستند و طبيعتا می‌توان قیمت را هم از همین دو جنبه بررسی کرد . در تعیین ظاهر و زیبایی فرش مهم‌ترین عامل شانه و تراکم است . هرچه شانه و تراکم بیشتر شود ، فرش زیباتر و فاخرتر خواهد بود ، شانه و تراکم بالا نیازمند الیاف بیشتر ، صرف زمان بیشتر و همچنین استفاده از الیاف نازک تر و گران قیمت تر است که در نهایت به بیشتر شدن بهای فرش می انجامد . در کنار شانه و تراکم موارد دیگری هم در زیبایی می‌تواند مؤثر باشد .
تعداد رنگ های بکار گرفته شده یکی از همین موارد خواهد بود هرچه تعداد رنگ های بکار گرفته شده در بافت بیشتر باشد ، به علت تنوع رنگ فرش شادتر و جذاب تر به نظر میرسد . نوع الیاف به عنوان موردی دیگر قابل توجه است تأثیر نوع الیاف بدین صورت خواهد بود که برای مثال الیاف هیت ست شده درخشان تر به نظر می‌رسند و الیاف ابریشم که از گران قیمت ترین الیاف هستند در بافت هایی که نیاز به زیبایی بالا دارند بکار می‌رود . جدید بودن نقشه و طرح و عدم تکراری بودن هم به علت مد بودن نگاره منجر به افزایش بهای فرش ماشینی خواهد شد . در یک نتیجه گیری کلی در مورد عوامل ظاهری چنین اظهار نظر کرد که اگر قصد خرید فرش ارزان قیمت ماشینی در کیفیت بالا را داریم باید از خرید فرشی با داشتن مواردی مانند شانه و تراکم بالا ، به روز بودن نقشه ، محصولی با داشتن الیاف ابریشم و ... چشم پوشی کنیم . عدم دارا بودن هر کدام از موارد یاد شده می‌تواند بدون آسیب زدن به کیفیت و مرغوبیت فرش از قیمت آن بکاهد از همین رو بهترین تکنیک برای خرید و فروش ماشینی با قیمت ارزان صرف نظر کردن از آیتم های ظاهری فرش ماشینی است .
عوامل مؤثر بر کیفیت فرش ماشینی در کنار عوامل ظاهری موجب تغییرات قیمت خواهند شد اما بر خلاف عوامل مؤثر بر ظاهر مستقیماً با کیفیت فرش در ارتباط هستند . بهتر است کیفیت مرغوب را فدای قیمت ارزان نکنیم چون در صورت خرید فرش بی کیفیت نمی‌توان انتظار کارکرد بلند مدت را داشت . جنس الیاف اولین عامل در تعیین کیفیت و مرغوبیت است ، هرچه الیاف با کیفیت تر و مرغوب تر باشد گران قیمت تر هم خواهد بود . امروزه پرکاربرد ترین و بهترین نخ خاب ، نخ آکریلیک هیت ست شده است ، هیت ست شدن به الیاف علاوه بر درخشندگی و ظاهری زیبا ، ویژگی هایی مانند مقاومت در برابر حرارت ، شست و شو ، نور آفتاب و ... می بخشد . فرآیند هیت ست شدن می‌تواند بر روی انواع نخ ها انجام شود و هم‌زمان بر قیمت و کیفیت بی افزاید .
کیفیت دستگاه بافت مورد دوم از عوامل کیفی است ، تولیدات شهر کاشان همگی توسط دستگاه‌هایی انجام می‌شود که در کشورهای اروپایی ساخته می‌شوند و به علت صنعت فوق العاده پیشرفته کشورهای اروپایی روز به روز شاهد پیشرفته تر شدن دستگاه‌ها و ماشین آلات بافت هستیم . هرچه دستگاه با تکنولوژی برتری ساخته شده باشد گران قیمت تر بوده و محصولاتی که تولید می‌کند هزینه تمام شده بالاتری خواهند داشت .


فرش ارزان قیمت را از کجا بخریم ؟
پاسخ به این سؤال کار آسانی نیست اما در نظر گرفتن چند مورد می‌تواند ما را در پاسخگویی یاری نماید . با پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی مقایسه قیمت ها کار سختی نیست ، مراجعه به وب سایت هر شرکت می‌تواند ما را نسبت به قیمت محصولات آگاه کند . از طرف دیگر در بین شهرهایی که در تولید فرش‌های ماشینی دستی بر آتش دارند شهر کاشان با اختلاف در صدر تولید کنندگان قرار دارد ، از این رو می‌توان این‌گونه تحلیل کرد که وجود تولید کنندگان زیاد و متمرکز در شهرک های نساجی شهر کاشان و بالا بودن حس رقابت تولیدکنندگان را بر آن داشته است تا با قیمت گذاری حداقل نسبت به فروش محصولات خود اقدام نمایند . پس تا به اینجای کار دانستیم که تولیدات فرش ماشینی کاشان ارزان قیمت تر از تولیدات سایر شهرها هستند .
با بررسی روش های خرید و فروش می‌بینیم که خرید و فروش های مستقیم و بی واسطه به دلایل متعددی از جمله کوتاه شدن مسیر فروش ارزان ترین راه مبادله هستند . پس در مورد خرید ارزان قیمت فرش ماشینی کاشان باید در صورت توان از طریق خرید مستقیم محصولی ارزان قیمت را خریداری کرد . خرید مستقیم می‌تواند به صورت مراجعه به کارخانه یا مراجعه به وب سایت شرکت باشد . قطعاً روش دوم بسیار آسان تر ، به صرفه تر ، بی دردسر و در یک کلمه بهترین روش خرید باشد . تنها نکته در مورد خرید های اینترنتی در مورد هر محصولی این است که تمام نکات امنیتی را در نظر بگیریم .
نمونه بارز مطالب گفته شده در این مقاله ، فرش ماشینی 700 شانه کاشان هستند . این گونه به علت داشتن ویژگی های ظاهری متوسط ، عدم بکارگیری نخ  های اشرافی مانند نخ ابریشم و از همه مهم‌تر شانه و تراکم نسبتاً پایین در عین دارا بودن کیفیت بالایی که ناشی از بکار گیری الیاف مرغوب است در دسته فرش های ماشینی ارزان قیمت ولی پر فروش هستند . فرش های ماشینی 700 شانه در تراکم های مختلف ( عمدتاً 2550 ) می‌تواند بهترین انتخاب برای مکان‌هایی باشد که کیفیت و قیمت بر ظاهر زیبا مقدم است . این محصولات به علت استفاده از نخ های ضخیم تر ، ضخامتی بسیار خوبی دارند و برای اتاق نشیمن بسیار عالی است . فرش 700 شانه ، در مقایسه با دیگر محصولات هم از ضخامت خوبی برخوردار است و هم از نظر ظاهری ، ریز بافت است . البته فرش های 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه کیفیت بسیار پایین تری نسبت به فرش 700 شانه ماشینی دارند .


خرید فرش 700 شانه ماشینی کاشان
شرکت فرش اصل ، کلکسیونی از بهترین فرش 700 شانه ماشینی را دارد . تنوع در طرح و رنگ این محصول بسیار زیاد است . این شرکت ، برای تمامی محصولاتش ضمانت نامه اصل گذاشته است تا محصولاتی که دارای هر گونه اشکال و عیب باشند ، عودت داده شود . ارسال سریع محصولات در خرید اینترنتی فرش از مهم ترین اقدام این شرکت می باشد . این شرکت هیچ گونه تولید فرش 700 شانه تبدیلی و یا فرش طرح 700 شانه را به علت پایین بودن کیفیت و اصل نبودن محصول ندارد . هدف از این شرکت ارائه فرش اصل می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط
'فرش ماشینی 700 شانه کاشان' , 'خرید فرش 700 شانه ماشینی کاشان' , 'خرید فرش ارزان قیمت کاشان , خرید ارزان قیمت فرش ماشینی کاشان' , 'فرش ارزان قیمت را از کجا بخریم'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
گبه فرش قشقایی
انواع طرحهای فرش ماشینی
انواع فرش دستباف درجه یک کاشان
قیمت گبه ماشینی
فرش گرد و نقش آن در دکوراسیون
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه