مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

خرید فرش اصل کاشان

original-carpet.jpg

امروزه در بازار فرش ، فروشندگان به دلیل نداشتن آگاهی مشتریان از فرش ، سوداستفاده می کنند و فرش های تقلبی و درجه دو را به جای فرش اصل به مشتریان ارائه می دهند . با توجه به این موضوع که فرش جز کالای ضروری و لاینفک ایرانیان می باشد و با توجه به قیمت بالای قالی ها و این که امکان تعویض مجدد برای افراد خیلی سخت می باشد ، شرکت فرش اصل بر آن شد تا اطلاعات مفید و جامع در مورد شناخت فرش اصل کاشان بیان کند .


نکات مهم در انتخاب فرش اصل
اولین نکته در انتخاب فرش ، این است که به این نکته توجه کنید که آن محصول در کدام شهر تولید شده است . کاشان تجربه بسیار بالایی در تولید فرش دستبافت و فرش ماشینی دارد و باستان شناسان ، قدمت قالی کاشان را به دوره سیلک می دانند . دوره صفویه یکی از دوران اوج و شکوفایی و عظمت فرش کاشان بوده است . با این پیشینه بسیار عالی شهر کاشان در زمینه قالی ، می توان نتیجه گرفت که تولید کنندگان امروزی در بازار قالی کاشان ، از تجربه نیاکان خود استفاده کرده و بهترین و باکیفیت ترین محصول را ارائه می دهند . برند کاشان برروی محصولات ، گواهی کیفیت بالا می باشد و با توجه به این نکته که تعداد تولیدکنندگان و شهرک های فرش ماشینی در این شهر بسیار زیاد است و این تولیدکنندگان برای اینکه فروش را در دست خود بگیرند به ارائه بهترین محصول اقدام می کنند . یکی از تولیدکنندگان برتر در کاشان که توانسته است با ارائه محصولات اصل و درجه یک ، اعتماد مردم را به سوی خود جذب کند ، شرکت فرش اصل می باشد . ما در ایننجا به ذکر خصوصیات محصولات شرکت فرش اصل و دلیل موفقیت این شرکت در فروش زیاد قالی ، می پردازیم .


خصوصیات فرش اصل
شرکت فرش اصل عرضه کننده فرش دستبافت اصل و فرش ماشینی اصل ، با بالاترین کیفیت می باشد .
•    استفاده از بهترین الیاف در بافت : در بافت فرش دستبافت استفاده از الیاف طبیعی مثل پشم ، ابریشم و کرک و در بافت فرش ماشینی از الیاف صددرصد آکریلیک استفاده می شود .
•    فروش محصولات در شانه و تراکم های مختلف : همان طور که می دانید تنوع شانه و تراکم بالا رفته و افراد بر اساس نوع سلیقه و نوع مکان خود اقدام به انتخاب شانه و تراکم قالی می کنند . مثلا برای مکان های لوکس و فاخر فرش 1200 شانه که دستبافتگونه می باشد ، پیشنهاد می شود و یا برای مکان هایی که پررفت و آمد هست و از زمین برای نشستن استفاده می کنند بهتر است فرش 700 شانه را تهیه کنند . این شرکت قدرت فروش قالی در شانه و تراکم های مختلف را دارد و به این ترتیب مشتریان در انتخاب فرش ، آزادی عمل دارند .
•    این شرکت به خاطر اصل بودن محصولات و برای اینکه این اصل بودن را به مشتریان خود اثبات کند ، همراه محصولات فروخته شده خود بیمه نامه و ضمانت نامه قرار داده است تا در صورت بروز هرگونه اشکال یا نقص در فرش ، مشتری بتواند آن را برگرداند . وقتی یک تولید کننده ضمانت نامه را ارائه می دهد یعنی به فروش فرش اصل ، ایمان دارد .
•    یکی از دلایل برتری شرکت فرش اصل در برابر شرکت های دیگر ، این است که این شرکت طراحان خبره و مجرب را در طراحی نقشه فرش دستبافت و فرش ماشینی به کار گرفته است . حتی این طراحان ، توان طراحی فرش متناسب با دکوراسیون منزل شما را دارد . این فرصتی ویژه و طلایی برای افرادی می باشد که طرح های موجود در بازار فرش را نمی پسندند و طرح منحصر به خود را می خواهند . این شرکت قدرت تولید فرش با طرح دلخواه شما را دارد و این یکی از تفاوت های این شرکت با تولیدکنندگان دیگر می باشد . این طرح دلخواهی می تواند هم در قالب فرش دستبافت و هم در قالب فرش ماشینی پیاده شود .
•    تمام محصولات دستبافت و ماشینی این شرکت دارای برچسب فرش می باشد که بر پشت قالی حک شده است . این برچسب که حاوی اطلاعات دقیق از نام شرکت ، مشخصات فنی فرش می باشد به منزله شناسنامه محصول هست .
•    استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها در بافت فرش ماشینی و استفاده از بهترین بافندگان در بافت فرش دستبافت یکی دیگر از عوامل موفقیت شرکت اصل می باشد .


خرید اینترنتی فرش اصل کاشان
به علت محبوبیت و شهرت فرش کاشان در میان همه مردم ایران و جهان ، شرکت فرش اصل برای آن دسته از کسانی که قدرت خرید حضوری بنابر دلایلی از جمله مسافت طولانی و یا هزینه های بالا را ندارند ، زمینه را برای فروش اینترنتی فرش اصل کاشان فراهم کرده است . این فروش آنلاین هم شامل فرش دستبافت و هم فرش ماشینی می شود . این شرکت به خاطر ارسال سریع محصولات ، صحت محصول سفارش شده ، قیمت مناسب فرش اصل به دلیل حذف واسطه ها ، توانسته است در این زمینه موفق باشد . خرید اینترنتی فرش اصل ، بنابر این دلایل گفته شده ، به نفع مشتری می باشد . البته این شرکت خرید حضوری و دیدن محصولات شرکت را از نزدیک برای مشتریان هموار کرده است .

کلمات کلیدی مرتبط
'فرش اصل کاشان' , 'خرید اینترنتی فرش اصل کاشان' , 'فرش دستبافت اصل' , 'فرش ماشینی اصل' , 'فروش اینترنتی فرش اصل کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش گبه
بهترین فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
فرش ماشینی طرح گبه
انواع ضمانت نامه فرش ماشینی
فرش خوب را از کجا تهیه کنیم؟
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه