مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

بازار اینترنتی خرید فرش دستبافت کاشان

buy-carpet-handcrafted-kashan.jpg

از همان اوایل زندگی بشر ، انسان ها به دنبال راهی بودند تا خود را از سرما و گرما حفظ کنند . آن ها از پوست حیوانات به عنوان کف پوش استفاده می کردند . با پیشرفت و تحول ، با در هم نمودن و فشردن الیاف ، زیرانداز برای خود تولید کردند و آن را نمد نامیدند . و بعداز پیدایش صنعت ریسندگی ، نخ های پشمی را تولید کردند و زیرانداز گره دار ابداع کردند که نام آن را فرش گذاشتند . در زبان فارسی فرش به عنوان کف پوش ، زیرانداز ، گسترده شدن معنا دارد .
هر کشوری و هر شهری را با یک نماد می شناسند ، نماد ایران و شهرستان کاشان هم از دیریاز ، فرش دستبافت کاشان بوده است . سالانه میلیون ها توریست به شهرستان کاشان سفر می کردند تا از نزدیک با تاروپود فرش دستبافت کاشان آشنا شوند . باشتان شناسان تاریخچه فرش دستبافت را به دوران صفویه می دانند . یک سوم فرش دستبافت جهان ، در ایران بافته می شود و ایران یکی از بزرگترین کشورهای صادرکننده فرش دستبافت می باشد . خرید فرش دستبافت یک سرمایه به حساب می آید و با گذرزمان و پاخور شدن از ارزش آن نمی کاهد . در اینجا به ذکر فرش دستبافت خوب می پردازیم .


ویژگی فرش دستبافت چیست ؟
•    طرح های اصیل ایرانی قالی دستبافت ، یکی از عوامل جذب توریست ها به خرید آن بوده است . طرح ترنج ، خشتی و افشان از طرح های اصیل و مشهور در بین جهان می باشد . طرح ترنج که بیشتر طرفدا دارد ، دارای حاشیه پهن در اطراف دارد و این طرح از دوره اشکانیان بوده است و هنوز هم میان مردم محبوبیت دارد . طرح ها و نقشه های قالی دستبافت باعث جلای روح و روان انسان می شود .
•    به علت به کارگیری الیاف طبیعی مثل پشم ، کرک و ابریشم ، ویژگی منحصری دارد که در تابستان سرد و در زمستان گرم است . استفاده از مواد طبیعی ، موجب دوام قالی می شود .
•    برای شناخت فرش دستبافت خوب ، قبل از خرید آن با یک دستمال مرطوب روی فرش بکشید اگر دستمال رنگی شد و یا به عبارتی رنگ فرش به دستمال نفوذ پیدا کرد ، نشان دهنده این است که  رنگ الیاف آن قالی ، مرغوب نیست و ثبات خوب ندارد و در زمان شستن فرش دستبافت با مشكل روبرو خواهيد شد .
•    به دلیل استفاده از الیاف طبیعی در بافت آن برای سلامتی انسان ، هیچ ضرری ندارد و حساسیتی برای کودکان به وجود نمی آورد .
•    هنگام خرید فرش دستبافت ، به پشت آن دقت کنید . گره های  زده شده باید به صورت مرتب کنار هم باشند .
•    رنگ های و نقوش قالی ، باید تقارن داشته باشند . در زیر نور طبیعی به قالی نگاه کنید ، قسمت های متقارن باید یک شکل باشند .


خرید آنلاین فرش دستبافت کاشان
شرکت فرش اصل ، بهترین و نفیس ترین فرش دستبافت کاشان را که به وسیله بهترین بافندگان این سرزمین و زیر نظر اساتید طراحی بافته شده است ، به صورت حضوری و اینترنتی به فروش گذاشته است . تمام محصولات دستبافت شرکت اصل کاشان ، در این فروشگاه آنلاین با ذکر خصوصیات آن به نمایش گذاشته است . بهترین فرش دستبافت کاشان را با بهترین و مناسب ترین قیمت خریداری کنید . این شرکت برای زنده نگه داشتن هنر اصیل شهرستان کاشان ، و برای اشتغال زایی زنان خانه داری که اقتصاد خانواده شان متزلزل می باشد ، اقدام به تولید فرش دستبافت کرده است . از آنجا که خرید قالی دستبافت ، به صورت حضوری مطمئن تر می باشد ، کسانی که اقدام به خرید آنلاین فرش دستبافت کرده اند ، پس از تحویل قالی ، می توانند مراحل بالا را روی قالی بررسی کنند و در صورت هر عیب یا نقصی ، قالی عودت داده می شود .

کلمات کلیدی مرتبط
'فرش دستبافت کاشان' , 'خرید آنلاین فرش دستبافت کاشان' , 'خرید فرش دستبافت' , 'فرش دستبافت خوب' , 'قالی دستبافت'
توسط فاطمه صفری
  فرش شش متری کاشان چه قیمتی است یک جفت‌
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی فرش بیضی و خرید آنلاین فرش گرد
فرش 1000 شانه کاشان
رفع سوختگی فرش ماشینی
راهنمای خرید فرش ماشینی خوب
خرید فرش کاشان آسان شد
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه