مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

انواع ضمانت نامه فرش ماشینی

carpet-warranty-kashan.jpg

رضایت مندی و وفاداری مشتریان همواره از دغدغه های مدیران فروشگاه های فرش بوده است براي رسيدن به اين مهم  به ارائه ضمانت نامه یا گارانتی اقدام م یکنند . در این راستا ابتدا به تعریف ضمانت نامه فرش ماشینی میپردازیم و سپس انواع آنرا که اکثر فروشگاه های معتبر ارائه میدهند بر میشماریم .

 

ضمانت نامه فرش چیست؟

ضمانت نامه فرش که به آن گارانتی فرش هم گفته میشود ضمانتی هست که از طرف فروشنده فرش به خریدار داده می شود که در آن عملکرد یا میزان کیفیت فرش تضمین می شود  و مشخص می شود در چه شرایطی فرش می تواند ارجاع داده شود ، تعویض یا تعمیر شود معمولا این ضمانت نامه به همراه فرش خریداری شده به مشتری تحویل داده می شود . فروشنده  در صورتی حاضر است فرش خود را تضمین نماید که از کیفیت و دوام آن اطمینان داشته باشد . اگر خریدار پس از مدتی متوجه عیب و نقصی در فرش شود ( مثلا تغییر رنگ یا تغییر سایز پس از شستشو  ) بطوری که عیب بوجود آمده بدلیل کوتاهی خریدار نباشد ، فروشنده موظف به تعویض یا تعمیر فرش می باشد و یا در شرایط خاص آن را پس گرفته و مبلغ  آن را عودت می دهد درواقع در ضمانت نامه ، گارانتی ، وارانتی تقریبا اقداماتی مشابه انجام می شود تا خریدار با اعتماد کامل فرش مورد نظر خود را انتخاب نماید و اعتماد خریدار فرش را افزایش می دهد .
بسته به نحوه خریداری فرش چند نوع ضمانت برای فرش ماشینی وجود دارد :
• کارت ضمانت کارتی است که  یک طرف آن برگه شناسنامه و شماره سریال فرش قید می شود و بر طرف دیگر کارت ، فرش از طرف کارخانه ضمانت می شود .
• اگر فرش را از فروشگاه  تهیه کنیم  ، فروشنده نیز با دادن فاکتور وذکر  تاریخ فروش ، فرش را برای مدت مشخصی ضمانت  می کند
• مورد آخرهنگامی است که فرش را بصورت آنلاین خریداری کنید و برگه ضمانت را درب منزل در هنگام تحویل فرش دریافت نمایید . در خرید اینترنتی فرش ،  بحث ضمانت نامه عامل موثر در اعتماد مشتری است .
در این مقاله مد نظر نویسنده ضمانت نامه برای خرید اینترنتی فرش است .

شرایط گارانتی فرش ماشینی

به طور معمول در اکثر ضمانت نامه های فرش ماشینی مشکلات ناشی از استفاده نادرست مصرف‌کننده فرش ، شامل هرگونه نقص و عیب و پوسيدگی كه در نتیجه مواد اسيدی یا قليایی مثل  شربت، سركه ، نوشابه، انواع ترشيجات و... ایجاد شود ، همچنين هرگونه عیبی كه بخاطر شستشوی نامناسب فرش در منزل و يا قاليشويی غیر معتبر بوجود بیاید ، مانند عیب  ناشی از دستگاه خشک كن ،  استفاده از شوينده‌های قوی و غير مجاز مانند انواع سفيدكننده‌ها ، وايتكس ، پودرهای آنزيم‌دار ، كلر ، آب ژاول و مشكين ‌شوی‌ها كه باعث تغییررنگ  و  آسیب به الياف فرش می‌شود و همچنين حمل نامناسب فرش كه سبب پاره شدن ريشه و يا زيگزاگ فرش می‌گردد شامل خدمات وارانتی و گارانتی نخواهد شد .
نظر كارشناسان فرش ملاک تشخيص نوع عیب است و چنانچه مشکل ايجاد شده بخاطر توليد فرش نباشد ،  شامل خدمات ضمانت( گارانتی و وارانتی )نخواهد بود .
 نکته: وارانتی یعنی تعویض فرش و گارانتی یعنی اصلاح و تعمير فرش

ضمانت نامه اصالت فرش ماشینی

این ضمانت توسط کارخانه تولید فرش ارائه می شود و در واقع برند فرش یا مارک فرش را ضمانت می کند . باتوجه به اینکه امروزه یکسری افراد اقدام به جعل برند های فرش ماشینی می کنند یا محصولات بی کیفیت خود را با نامی شبیه به برند های اصل روانه بازار فرش یا  درفروشگاه های اینترنتی در معرض نمایش می گذارند ارائه ضمانت نامه اصالت فرش مشتری را مطمئن می کند که هیچ گونه تقلب و کلاهبرداری در معامله وجود ندارد .

ضمانت نامه ارجاع فرش ماشینی

ارائه ضمانت نامه ارجاع در کاهش ریسک خریدهای اینترنتی و تحویل درب منزل موثر است . این ضمانت نامه یا در واقع وارانتی زمانی  به کار می آید که خرید اینترنتی فرش صورت گرفته و کالا در هنگام تحویل به مشتری با آنچه مشتری خریداری کرده تطابق ندارد و مشتری از تحویل فرش سرباز میزند در این صورت به عهده فروشنده است که کالای فرستاده شده را مرجوع کند و فرشی که در برگه خرید عنوان شده برای مشتری بفرستد . مواردی که میتوان برای آن ضمانت ارجاع در نظر گرفت به شرح زیر است:
اگر فرش خریداری شده دارای عیب یا نقصی باشد .
اگر فرش خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات فروشگاه اینترنتی فرق داشته باشد .
اگر در هنگام حمل و نقل دچار آسیب شود .
معمولا وجود مغایرت در فرش ارسال شده باید در کمتر از 24 ساعت پس از تحویل کالا به واحد پشتیبان فروشگاه فرش اطلاع داده شود .

ضمانتامه تضمین قیمت و کیفیت فرش ماشینی

مشتری فرش به دنبال یک خرید اینترنتی به صرفه و با کیفیت است یک فرش با برند معروف و با قیمت کمتر از فروشگاه های مشابه در این صورت کاربر از خرید اینترنتی راضی خواهد بود این موضوع زمانی عملی می شود که فروشنده از کیفیت و قیمت محصول خود اطمینان داشته باشد و با ارائه ضمانت نامه تضمین قیمت و کیفیت به مشتری اجازه میدهد که فرش خریداری شده را با نمونه های مشابه بازار مقایسه  نماید .
این نوع ضمانت باعث می شود خریدار با آرامش خیال و بدون هیچ دغدغه ای از فروشگاه اینترنتی یا فروشگاه واقعی خرید کند .

شرکت فرش اصل ، با ضمانت نامه همراه محصول ، آرامش را برای مشتری ایجاد کرده است .

کلمات کلیدی مرتبط
'ضمانت نامه فرش ماشینی' , 'گارانتی فرش' , 'تعویض فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
انواع فرش دستباف درجه یک کاشان
امکان بافت فرش با طرح های سفارشی
چه فرشی برای کجا مناسب تر است ؟
خرید فرش اصل
قیمت فرش دستبافت کاشان 9 متری
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه