مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

راهنمایی در شناخت فرش ماشینی اصل

original-carpet-machine-kashan.jpg

با وجود مراکز تولید فرش بسیار ، فضای رقابتی در بازار فرش به وجود آمده است و همه تولیدکنندگان در تبلیغ محصول خودشان به عنوان بهترین فرش ، تلاش می کنند . بسیاری از تولید کنندگان ، از شناخت نا کافی مشتریان استفاده نمودند و فرش هایی را عرضه می کنند که از مواد درجه پایین تولید شده و آن را با برچسب برندهای مهم و به نام می فروشند . ما در این مقاله سعی کردیم تا در هنگام خرید ، خودتان یک کارشناس باشید تا بتوانید فرش اصل را از فرش تقلبی تشخیص دهید .

 

تشخیص فرش اصل از غیر اصل

 

1.    در هنگام خرید فرش ، باید دقت کنید که پشت فرش برچسب اطلاعات فرش وجود داشته باشد . روی برچسب باید نام ، لوگوی تولید کننده ، مشخصات فرش از جمله اسم طرح یا کد فرش ، تراکم طولی و تراکم عرضی که همان شانه است ، نوع الیاف بافته شده با آن ، تعداد رنگ هایی که در بافت فرش به کار رفته ، علامت استاندارد . اگر در هنگام خرید ، محصول مورد نظر از داشتن چنین برچسبی محروم بود ، به هیچ عنوان آن محصول را نخرید . شرکت های خیلی معتبر و برندهای معروف ، لوگوی شرکت را در ساده بافت  اطراف حاشیه فرش همراه با علامت استاندارد می بافند . برای افرادی هم که خرید اینترنتی انجام می دهند ، در هنگام تحویل محصول مورد نظر ، به برچسب پشت فرش دقت کنند .

2.    فرش آکرولیک هیت ست شده ، نسبت به فرش پلی استر و فرش های نایلونی برتری دارد و عمر طولانی تری دارد و بالطبع قیمت بالاتری هم دارد . اين فرش ها در برابر گرما و حرارت مقاوم هستند . حتی بسیاری از تولید کنندگان تست گرما را روی آن انجام می دهند . به این صورت که اتوی داغ یا قابلمه داغ را روی فرش آکرولیک می گذارند و در قالی هیچ تغییری احساس نمی شود . پس می توان گفت که فرش آکرولیک از مقاومت و استحکام بسیار بالایی در برابر پاخور شدن ، شست وشو و حرارت دارد . افراد در هنگام  خرید فرش آکرولیک باید بدانند که وقتی روی آن می کشنند دست باید سر بخورد و حالت چسبندگی نداشته باشد . رنگ های آن باید شفاف و زنده باشد . به هیچ وجه نباید بوی پلاستیک یا مواد نفتی بدهد . تقریبا باید بدون پرز باشد .

3.    اگر در هنگام خرید فرش متوجه شدید که طرح و نقشه قالی ، تکرار شده است بدانید که این اتفاق به خاطر تکرار سیلندر بوده و این هم به دلیل استفاده از ماشین آلات بی کیفیت و قدیمی هست .

4.    فرش اصل ماشینی ، باید دارای ابعاد استاندارد باشد و اگر غیر از این باشد ، محصول ، تقلبی به حساب می آید .

5.    در فرش اصل ، نباید اثری از پارگی ، سوراخ ، وصله ، در پشت فرش ، آثاری از قلاب خوردگی ، جای خالی روی فرش ، دورنگی یا چند رنگی ، جای سوختگی وجود داشته باشد . بروز چنین مواردی ، عیب محسوب می شود و محصول ، غیر اصل به حساب می آید .

6.    نقشه فرش باید متناسب با شانه و تراکم فرش ، در نظر گرفته شود . مثلا نقشه های ریز بافت و خیلی ظریف باید به صورت فرش 1200 شانه با تراکم 3600 بافته شود . در غیر این صورت ، نقشه فرش نافرم می شود .

7.    بیمه فرش و ضمانت نامه ، حتما به همراه محصول خریداری شده باشد . این برای مشتریانی که خرید آنلاین می کنند ، یک اطمینان خاطر است .

اگر افراد ، در هنگام خرید فرش ، به این نکات دقت کنند ، می توانند سالیان زیاد از محصول خریداری شده خود استفاد کنند . البته انتخاب درست در طرح و رنگ هم خالی از لطف نیست . برای مثال ، اگر افراد در محیط های پررفت و آمد زندگی می کنند بهتر است از فرش های تیره با طرح های شلوغ استفاده شود و یا اینکه اگر از فرش خریداری شده ، نمی خواهید چند وقتی استفاده کنید ، حتما آن را رول کنید تا شکستگی و تاخوردگی در آن رخ ندهد .

 

خرید فرش اصل کاشان

 


شرکت فرش اصل ، یکی از برترین تولیدکنندگان فرش کاشان می باشد که در تنوع طرح ورنگ ، و ارائه فرش اصل ، زبانزد است . این شرکت ، تمامی محصولات خود را با بهترین الیاف تولید می کند و به مشتریان این فرصت را می دهد که در صورت بروز هرگونه مشکلی ، فرش را پس دهند . ضمانت نامه همراه فرش ، تایید این سخن می باشد .
برای خرید فرش درجه یک ، کلیک نمایید .

کلمات کلیدی مرتبط
'شناخت فرش ماشینی اصل' , 'فرش تقلبی' , 'فرش اصل ماشینی' , 'خرید فرش اصل کاشان' , 'خرید فرش درجه یک'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بهترین فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
بهترین فرش برای اتاق خواب
فرش نامتقارن و غير استاندارد
جدیدترین طرح و رنگ فرش ماشینی
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه