مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

تضمین قیمت فرش ماشینی

guaranteed-carpet-prices.jpg

برای قیمت گذاری روی هر محصولی برای آن یک اتحادیه و یا صنفی وجود دارد که بر روی قیمت گذاری آن محصول نظارت می کند بر این اساس که با توجه به میانگین و متوسط قیمت تمام شده ی آن محصول عمل قیمت گذاری را انجام می دهند ، که یکی از این محصولات فرش ماشینی می باشد که برای تعیین لیست قیمت آن کالا مبنای کلی جنس به کار رفته در آن می باشد . لیست قیمت این نوع کالا باید به دلیل این که مورد استفاده همگان است روشن و واضح بوده و به همین خاطر است که برای آن یک اتحادیه مربوطه تنظیم گشته و در دسترس عموم افراد قرار گرفته است . لازم به ذکر است که قیمت فرش های ماشینی تحت تاثیر عوامل مختلفی ، تغییرات پایین و بالایی دارد ، و اگر تعیین قیمت آن یک اصول و مبنایی داشته باشد که بتوانند بر اساس آن قیمت را تنظیم کنند و این لیست قیمت را در اختیار همگان قرار دهند تا خریداران بدانند که فاکتور های لازم در تعیین و تنظیم قیمت فرش ماشینی چیست و بر چه مبنایی قیمت فرش ماشینی تعیین شده شاید بتوانند خرید مطمئن تر و تضمین شده تری از نظر قیمت داشته باشند تا در این بین سود جویان نتوانند قیمت فرش را آنطور که می خواهند ایجاد کنند و در این زمینه سود زیادی کنند .

 

 عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت فرش ماشینی

اگر تا کنون به بازار فرش مراجعه کرده باشید به چنین موضوعی بر خورده اید که به شما فرش هایی را معرفی کرده اند که از نظر اندازه ، طرح و نقشه و رنگ یکسان بوده اند اما هر کدام دارای قیمت های متفاوتی می باشند و حتما برایتان این سوال پیش آمده است که این فرش ها از نظر ظاهری با هم تفاوت چندانی ندارند پس چرا دارای قیمت های متفاوتی هستند ؟ هر دوی آن ها توسط یک دستگاه و با یک نقشه یکسانی بافته شده اند پس علت تغییر قیمت در آنها چیست ؟ ما در ادامه این مقاله عواملی که در تعیین قیمت یک فرش ماشینی تاثیر گذار می باشد را بیان می کنیم ؛

 

جنس الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی

یکی از عوامل مهمی که در تعیین قیمت فرش ماشینی تاثیرگذار است جنس الیاف به کار رفته در آن می باشد . امروزه فرشهای ماشینی دارای جنس های پشم ، بی سی اف ، پلی استر و اکریلیک هیت ست شده می باشند که هر کدام از آن ها دارای قیمت های متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند . همچنین فرش متناسب با بافته شدن با هر کدام یک از آن ها قیمت مشخصی به خود می گیرد و دوباره هر کدام در خانواده های خودشان با تغییر رنگ ، سایز ، تراکم و شانه قیمت های مختلفی می گیرند . به همین دلیل می باشد که هر کدام از تولید کنندگان و بافندگان فرش لیست قیمت خاص خود را دارند و فرش های ماشینی در بازار دارای رنج های متفاوتی می باشند . از مرغوب ترین جنس الیاف بکار رفته در فرش ماشینی می توان نوع پشمی آن را نام برد و بعد از آن می توان به اکریلیک اشاره کرد که از لحاظ فنی شبیه به پشم می باشد با این تفاوت که مصنوعی است و دارای خواص طبیعی نمی باشد . در رتبه ی بعدی ابریشم مصنوعی قرار می گیرد . بعد از این ها می توان الیاف های پلی استر و پلی پروپلین و بی سی اف را نام برد که جنسشان پلاستکی است و دارای رنگ های در خشانی هستند . اما به دلیل نداشتن ماندگاری و مقاومت از نظر قیمت در رده های پایین تری از اکریلیک و پشم قرار می گیرند .

 

 تراکم بافت فرش های ماشینی

دومین عامل تاثیر گذار در تعیین قیمت فرش های ماشینی تراکم آن ها است . منظور از تراکم و شانه در فرش های ماشینی تعداد گره های به کار رفته در راستای طول و عرض آنها می باشد . به این منظور که هر چه تعداد گره ها در یک فرش بیشتر باشد الیاف بکار رفته در آن ها بیشتر است و این به معنی بالا رفتن وزن و الیاف مصرفی در فرش است که در قیمت فرش تاثیر گذار می باشد . پس می توان گفت که شانه و تراکم با قیمت رابطه ی مستقیم دارند به این صورت که هر چه تعداد تراکم و شانه در یک فرش بالا تر باشد قیمت آن نیز بالا تر است .

 

توصیه های مهم

فرش های 1200 شانه نسبت به 1000 شانه و هر دوی آن ها نسبت به 700 شانه دارای قیمت بالا تری هستند . که اگر بخواهیم آن ها را بر اساس قیمت بیان کنیم بعد از فرش های سفارشی به ترتیب 1200 ،1000 ، 700 ، 500 ، فرش های تبدیلی و طرح 700 شانه قرار می گیرند . دقت کنید که در زمان خرید فرش های تبدیلی و یا طرح 700 شانه را به قیمت فرشهای 700 شانه به شما نفروشند .

 

فرش های تبدیلی

فرش های تبدیلی به فرش هایی که به وسیله ی دستگاه های 500 شانه بافته شده گفته می شود . اما تغییراتی به وسیله ی دستگاه روی آنها ایجاد می شود که دارای تراکم عرضی 700 شانه می شوند ولی دارای تراکم طولی 700 شانه نیستند و تراکم طولی آن ها برابر با 1500 است . همان طور که مشخص است دارای قیمتی پایین تر از 700 شانه واقعی هستند اما فروشگاه هایی وجود دارد که آن ها را به قیمت 700 شانه واقعی به مشتریان خود عرضه می کنند .

 

 فرش های طرح 700 شانه

بعضی از کارخانه ها و یا تولید کنندگان فرش ماشینی فرش های 500 شانه را با نقشه و طرح های 700 شانه می بافند که دارای تراکم طولی 1000 تا 2000 هستند و این نوع از فرش ها ابدا در دسته ی 700 شانه ها قرار نمی گیرند و قیمت یک فرش 500 شانه را دارا می باشند . در نتیجه برای داشتن تضمین قیمت هنگام خرید فرش ماشینی بهتر است که به فرشگاه های معتبر مراجعه کنید تا بتوانید محصول خود را به قیمت واقعی خریداری نمایید .

کلمات کلیدی مرتبط
'قیمت فرش ماشینی' , 'تولید فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی اکریلیک' , 'بافت فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی 1200 شانه' , 'فرش ماشینی 700 شانه' ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
کانال تلگرام فرش کاشان
بازار اینترنتی خرید فرش دستبافت کاشان
خرید فرش اصل کاشان
راهنمای خرید فرش ماشینی خوب
انواع ضمانت نامه فرش ماشینی
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه