مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

تابلو فرش چاپی و مقایسه آن با تابلو فرش معمولی

picturial-carpet-kashan.jpg

در کشور ما با پیشرفت تکنولوژی و روش های جدید تولید ، امکان بافت و چاپ دیجیتال تابلو فرش فراهم شده است . چاپ دیجیتال راه جدید و سریع و ارزان تری برای تولید تابلو فرش ها ، مخصوصا طرح های سفارشی چهره را فراهم نموده است . تابلو فرش های دیجیتال ، در نتیجه دقتی که دارند ، از ظرافت بالاتری برخودار هستند که این ظرافت تا زمانی است که به خاب فرش دست زده نشود و سپیدی زیر کار مشخص نگردد . برای هر چه بیشتر شبیه فرش کردن تابلو فرش دیجیتال ، در برخی موارد ، از چاپ روی پشت فرش هم بهره گرفته می شود .

در تابلو فرش های ماشینی ، بسته به شانه و تراکم فرش ، ظرافت فرش تعین می شود . هر چه تراکم و شانه بالاتری داشته باشد ، نخ های بافته شده ریزتر و با در کنار هم قرار گرفتن رنگ های مختلف ، تفکیک رنگ جدیدی که خلق می شوند ، کمتر است . به صورت کلی ، تابلو فرش های بافت هنوز اصالت خود را به فرش حفظ کرده اند و تابلو فرش های چاپ دیجیتال ، هر چند بر روی بستری از فرش چاپ می شوند ولی از فرش اصیل فاصله گرفته و بیشتر غرق تکنولوژی شده ا ند . می توانیم ظرافت بافت دیجیتال ، قیمت مناسب و سریع تر آماده شدن فرش را از مزایای چاپ دیجیتال بدانیم ، اما اگر دوام و ثبات رنگ و اصالت فرش برای شما مهم تر است ، بافت ماشینی جواب گوی شما خواهد بود . در این مقاله می خواهیم به تفاوت تابلو فرش چاپی و تابلو فرش معمولی بپردازیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید و اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید . 

 

1- تابلو فرش بافت ماشینی یا تابلو فرش چاپ دیجیتال بخریم 

با حضور تکنولوژی در صنعت بشر امکان چاپ دیجیتال روی تابلو فرش ماشینی همانند چاپ نوشته روی کاغذ فراهم شده است . چاپ دیجیتال راهی جدید و سریع و ارزان برای تابلو فرش است به خصوص محصولات چهره و تابلو فرش های سفارشی که شما می خواهید سریعا آماده و تحویل بگیرید . حال میخواهیم به تفاوت های بافت ماشینی و چاپ دیجیتال بپردازیم و شما را راهنمایی کنیم ، آن را بخوانید و لذت ببرید .

 

2- تفاوت تابلو فرش ماشینی با تابلو فرش چاپ دیجیتال

تابلو فرش های بافت ماشینی از تعدادی از نخ های از قبل رنگ آمیزی شده بافته شده است که تعداد آن ها نیز محدود و تعیین شده هستند ، که می تواند بین 8 تا 14 رنگ باشد . در این صورت تابلو فرش بافته شده دارای همین تعداد رنگ خواهد بود و این رنگ ها در کنار یک دیگر قرار می گیرند و همانند فرش دستبافت طرح و نقشه خود را روی آن پیاده می کنند و در نهایت تولید و تحویل داده می شوند . یعنی در ابتدا تصویری که مد نظر است تبدیل به نقشه فرش می شود و به دستگاه داده می شود و دستگاه نیز آن را می بافد و تحویل شما میدهد .

بر خلاف بافت ، چاپ دیجیتال فرش ابتدا طرح تابلو فرش بدون رنگ از قبل در ابعاد مشخص بافته می شود . سپس این دستگاه با پاشیدن رنگ مایع و رنگ های اصلی طرح و نقشه را روی تابلو فرش سفید پیاده می کند . درست همان گونه که چاپ متن یا نوشته روی کاغذ انجام می شود با این تفاوت که تابلو فرش چاپ دیجیتال دارای رنگ هایی است که دارای دوام بیشتر و طولانی تری خواهد بود . چاپ دیجیتال به دلیل ظرافت و دقت در کار تا مدت زمان زیادی باقی بماند . ظرافت تابلو فرش بافت ماشینی با ظرافت تابلو فرش بافت دیجیتال دارای تفاوت است . ظرافت تابلو فرش بافت بسته به تعداد شانه ، تراکم فرش و ریز بافتی تعیین می شود . هر چه تابلو فرش بافت ماشینی دارای تراکم و تعداد شانه بیشتری باشد نخ بافته شده ریز تر خواهد بود و با کنار یکدیگر قرار گرفتن رنگ های متعدد ، تفکیک رنگی خلق شده کمتر خواهد بود .


اگر بخواهیم این دو نوع را با هم مقایسه کنیم باید گفت که چاپ دیجیتال از اصالت معنوی تابلو فرش دور شده است و بیشتر اسیر تکنولوژی شده است ، هرچند که راه حلی مناسب و ارازن تر است . اگر دوام و ثبات بیشتر  برایتان مهم تر از ارزانی و سرعت بافت است از بافت ماشینی استفاده کنید . که سال های سال می توانید از ان استفاده کنید . حال این شما هستید که تصمیم خواهید گرفت از تابلو فرش ماشینی یا دیجیتال استفاده کنید .

شما می توانید از شرکت فرش خاص تابلو فرشی را که می خواهید سفارش بدهد . این کارخانه تولید انواع فرش ها و تابلو فرش های ماشینی شرایطی را برای کسانی که خرید اینترنتی را انتخاب می کنند در نظر گرفته است که این شرایط عبارتند از ؛ ضمانت نامه 10 ساله معتبر ، ضمانت نامه عودت وجه در صورت وجود هر گونه مشکل ، امکان باز گشت کالا در صورت وجود خرابی و زدگی در سطح فرش و ارسال رایگان درب منازل

کلمات کلیدی مرتبط
'قیمت تابلو فرش چاپی' , 'تولید تابلو فرش چاپی' , 'سفارش تابلو فرش دیجیتال' , 'تابلو فرش جدید' , 'تابلو فرش چاپی چیست'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی بزرگ پارچه به قیمت عمده
کانال تلگرام فرش کاشان
فرش 1000 شانه تراکم 3000
بهترین فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
فرش ماشینی اصل کاشان
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه