مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

مزایای فرش ماشینی ترک

carpet-turk-feature.jpg

یکی از مدرن ترین و پر طرفداران ترین فرش های ماشینی که در میان تمام رقیب های با کیفیت ، به عنوان فرش های لوکس شناخته شده اند ، قالی های  ماشینی ترک هستند . از مهمترین و بزرگترین تفاوت این دسته از محصولات در طرح و نقشه های  ساده و رنگ بندی های ساده که در بافت و تولید آن استفاده می شود . ویژگی ها و تفاوت های این کالا ها باعث شده تا این فرش ها برای دکوراسیون ها کاملا مناسب باشند . این محصولات مدرن و زیبا مناسب محیط پذیرایی و رفت و آمد مهمان ها باشد و می توانید دکوراسیونی کلاسیک و هم فضایی کاملا مدرن و شیک بسازید .

رنگ بندی های زمینه  فرش هالی ترک اغلب ، طوسی روشن ، کرم و قهوه ای هستند و ان ها را به صورت تک رنگ  و با ترکیب گل های برجسته و با ترکیب چند رنگ گرم ، با طرح و نقشه ی کاملا ساده و شیک تولید و در بازار های فرش و سایت های اینترنتی به فروش می رسد . ما در ادامه این مقاله قصد داریم همه شما طرفداران و خریدارن  فرش را با ویژگی های فرش ترک کاشان آشنا ساخته و کسانی که دنبال قالی شیک و مدرن با طرح و رنگ های ساده هستند ، محصولات فرش های ترک بهترین گزینه هستند . شما در این مقاله اطلاعاتی را در مورد فرش ماشینی ترک و مزیت های آن مطالعه خواهید نمود که می تواند شما را در خرید فرش ترک کمک کند .

 

1- فرش ترک و تفاوت آن با فرش های ماشینی

از مهمترین و بزرگترین تفاوت های فرش ماشینی ترک با قالی های ایرانی در طراحی های ساده و شیک و رنگ بندی های ملایم آن است و همچنین نوع برجستگی که دارند کاملا متفاوت تر از فرش های ایرانی است ، می توان نام برد . لازم به ذکر است که بگوییم در نقشه قالی های ماشینی ترک ، از طرح های اسلیمی استفاده نمی شود و نقشه های مدرن و خاص برای آن ها به کار برده می شود . شکل گل های این فرش ها به گل های فرنگ معروف بوده که بسیار خاص ، زیبا و مدرن هستند .

 

2- شانه و تراکم فرش های ترک

شاید شما بارها و بارها در هنگام خرید فرش واژه شانه را شنیده باشید . اغلب وقتی برای خرید یک فرش ماشینی کاشان به فروشگاه فرش می روید ، یکی از نخستین مواردی که فروشنده به آن اشاره می کند ، این است که این فرش چند شانه است . خیلی از مردم می گویند که دلیل گرانی یک فرش تنها مربوط به شانه آن می شود . اما این باوری غلط است و ما توضیحاتی را درباره شانه و تراکم فرش به شما می دهیم تا با دانسته بسیار بالا و با خیالت راحت در انتخاب یک قالی خوب و با کیفیت موفق باشید . هر فرش ماشینی دو نوع تراکم دارد . عرضی و طولی فرش ( شانه ) ؛ شانه قالی ماشینی در حقیقت یکی از قسمت های اصلی دستگاه های بافت می باشتد و به تعداد ریشه در یک متر از عرض فرش می گویند .

که به نام شانه شناخته می شود . برای مثال ؛ قالی 500 شانه به این معنی است که در هر متر از عرض فرش معادل 500 ریشه ( گره رنگ ) بافته شده است . هر اندازه شانه فرش ماشینی بیشتر باشد تراکم قالی ماشینی در واحد بیشتر باشد تراکم آن نیز  در واحد عرض فرش افزایش یافته و فرش ماشینی ریز باف تر می شود . ( تراکم ) ؛ به تعداد ریشه  ( گره رنگ ) در یک متر از طول قالی می گویند . برای مثال ؛ قالی با تراکم 700 یعنی در یک متر از طول فرش معادل 700 ریشه ( گره رنگ ) بافته شده وجود دارد . همیشه مقدار تراکم از شانه بیشتر است و حاصل ضرب شانه و تراکم تقسیم بر 2 یا بر 3 ( بسته به نوع دستگاه فرش بافی ) تعداد گره در متر مربع به دست می آید . قالی های ماشینی با کیفیت و مدرن ترک ، 400 شانه می باشد و تراکم آن ها 1800 می باشد .

 

3- ابعاد فرش های ماشینی ترک

فرش های ماشینی ترک در ابعاد متفاوتی تولید می شوند . اما به طور معمول مانند بقیه قالی ها در اندازه های 6 ، 9 ، 12 متری و دیگر ابعاد استاندارد کوچکتر در کارخانجات فرش تولید و عرضه بازارهای خرید و فروش فرش ماشینی می شوند و شما می توانید ، برای هر فضایی فرشی را که خواستید در هر ابعادی که مد نظرتان است خریداری کنید .

 

4- ترکیب رنگی فرش های ماشینی ترک

همانطور که گفتیم فرش های ترک از رنگ بندی های بسیار ساده و روشن و رنگ های لایت آبی و صورتی و کرم رنگ در طراحی نقشه های آن استفاده می شود . بسیاری از فرش ها نیز هستند که رنگ های بسیار گرم و طرح های پیچ در پیچ و شلوغ و این قالی ها بسیار خسته کننده هستند اما هنوز هم انتخاب بسیاری از خریداران هستند و طرفداران بسیاری دارند . اما این نوع از محصولات از به دلیل استفاده از رنگ و طرح های ساده و روشن از آن فرش های دور هستند .

کلمات کلیدی مرتبط
'ویژگی فرش ماشینی ترک' , 'مزیت فرش ترک کاشان' , 'درباره فرش ترک'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
دانستنی هایی در مورد فرش دستبافت - قسمت اول
برتری تابلو فرش دستباف
فرش به قیمت درب کارخانه
طرح های فرش 700 شانه
بهترین فرش برای آشپزخانه
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه