مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

طراحی فرش در نگاره ها و طرح های درخواستی مشتری

rug-design.jpg

گاهی برای خرید خانه سردرگم می شویم . فضای خانه را با وجود کالایی تصور می کنیم که امکان خرید آن در بازار نیست . کالاهای مورد استفاده در خانه در دو نوع کاربردی و تزئینی وجود دارد اما محصولاتی مانند فرش ، مبلمان و، پرده و ... هم جنبه زیبایی و هم جنبه کاربردی دارند . عمده خریداران فرش و قالی ، مبلمان و پرده در بازار به دنبال خرید نوع خاصی هستند . به عبارتی در خرید این نوع کالاها بصورت از پیش تعیین شده ای از نظر رنگ و طرح و .... وارد بازار می شوند .
فضای خانه بیش از هر جایی دارای محیط هایی است که بصورت نامتعارف و بر اساس ابعاد زمین و ... طراحی شده و ساخته شده اند . برای نموننه راهرو ها ، گوشه و کنار آشپزخانه و ... از این فضاها هستند که گاها نمی توان آن ها را با فرش های متعارف موجود در بازار پر کرد همچنین علاوه بر سایز ، گاها طرح ها نیز سردر گم کننده بوده و ممکن است با وجود تنوع بسیار بالا آنچه مد نظر ماست یافت نشود . این موضوع خوصا در مورد تابلو فرش ها صحت دارد . تابلو فرش های چهره را که به هیچ وجه نمی توان بصورت موجود در بازار تهیه نمود و برای خرید یک تابلو فرش با طرح و عکس خانواده باید محصول را از بهترین تولیدی ها و کارخانه ها سفارش داد . حال آنکه امکان سفارش هر نوع فرش و تابلو فرش از کارخانه فرش اصل قابل انجام است . مدنظر داشته باشد که اگر دوست دارید منزل و فضای اتاق شما با فرشی که از لحاظ رنگ و طرح و سایز و ... باب سلیقه شماست پوشیده شود و به هر دلیل فرش را در بازار بزرگ  یافت نکرده اید می توانید به راحتی ، طرح را از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش اصل سفارش داده و در کم ترین زمان ممکن فرش با ویژگی های دلخواه و قیمت مطلوب را در اختیار داشته باشید .
با وجود انکه بازار فرش و قالی می تواند سلیقه عموم افراد را پوشش دهد اما دلایل مختلفی وجود دارد تا بتوان ادعای عدم وجود نوع خاصی از تخته فرش را داشت و نسبت به سفارش ان اقدام نمود .  در این مقاله سعی کرده ایم تا مفصلا در رابطه فرش های سفارشی با طرح دلخواه صحبت شود .
طراحی فرش های سفارشی دلخواه
تصور نمایید فرشی میخواهید تا در همان اندازه ها و طرح های معمول دارای رنگی خاص باشد یا با داشتن ویژگی های رایج در بازار در دسته فرش های بی  قواره قرار گیرد . همچنین کم نیستند تعداد صاحب خانه هایی که طرح خاصی را مد نظر داشته و بنا بر تصور خاص خود وارد بازار می شوند . ناگفته نماند که سبک معماری های جدی ، روبرو شدن با سلیقه های خاص و همسو شدن با دنیای همرنگی با سایر کشور ها و فرهنگ ها ممکن است خریداری خواهان به هم زدن تمامی این استاندارد ها شود و به دنبال خرید فرشی کاملا متفاوت بر آید . داشتن محصولی منحصر به فرد موردی است که امروزه بیش از قبل به چشم می خورد . در بازار فرش به این گونه از فرش هایی که در بازار وجود نداشته اما توان تولید آن در کارخانه های با تکنولوژی مانند کارخانه فرش اصل وجود دارد و مشتریان می توانند با ثبت سفارش و ویژگی های دلخواه خود خواستار تولید محصول شوند ، فرش های سفارشی گفته می شود . فرش هایی سفارشی با طرح دلخواه ، رنگ دلخواه ، سایز دلخواه و .... از همین نوع هستند .
طراحی فرش های سفارشی با طرح های درخواستی مشتری ، نیازمند طراحان خبره و زبر دست است .

سفارش فرش دلخواه
زمانی هایی وجود دارد که ترجیح می دهیم به جای خرید لباس آماده به خیاطی رفته و بر اساس سلیقه خود لباس مد نظر را تهیه کنیم . عموما در چنین زمان هایی نتوانسته ایم لباس محبوب خود را از بعد سایز و رنگ و ... از بازار تهیه نماییم ، در مورد فرش ها هم همینطور است ، می توانیم به بافنده و تولید کننده در حکم خیاط مراجعه نموده و با ثبت ویژگی های خاص فرش سفارشی دلخواه را داشته باشیم .
هرچند می توان از نظر و تجربه خیاط در موارد مختلط کمک گرفت اما نظر نهایی بر عهده فرد است ، در مورد سفارش فرش دلخواه با طرح های درخواستی نیز به همین منوال عمل می شود با وجود آنکه می توان برای سفارش به فروشگاه اینترنتی فرش اصل مراجعه کرده و از نظرات و تجربیات مشاوران انلاین که از کارشناسان این حرفه هستند استفاده کرد اما در نهایت خود فرد مسئول فرش سفارشی بوده و بر اساس نظر خود محصول بهتر را سفارش خواهد داد . البته این محصول بنا بر کاربرد و استفاده در اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، سالن های پذیرایی و ... متفاوت خوده بود .
در نظر داشته باشید که در تولید فرش سفارشی از فروشگاه اینتنرتی فرش اصل هیچ گونه محدودیت سفارشی وجود نداشته و این امکان فراهم است تا خریدار بنا بر ویژگی های خاص فرشی را سفارش دهد که کاملاً مطنبق بر فضای خانه باشد .
سفارش بر اساس ویژگی های مختلف
سفارش فرش با طرح دلخواه یکی از چندین نوع سفارش است . سفارش می تواند بر اساس طرح ، رنگ ، سایز و ... باشد . از رایج ترین ثبت سفارش هایی که در فروشگاه فرش اصل به عنوان یکی از بهترین تولید کننده ها در سراسر جهان انجام می گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد :
فرش با ابعاد سفارشی
در بافت فرش های رایج ابعاد استاندار و غیر استاندارد وجود دارد . فرش های استاندارد که بصورت عمده در بازار به فروش می رسند شامل فرش های 6 متر ، 9 متر ، 12 متر و گاها 24 متر است . فروش بیشتر در اولین فرش های ماشینی تولید شده در ابعدا 12 متر بود اما اندکی بعد فرش های 9 متر و در حال حاضر فرش های 6 متر عنوان بیشتری فروش از جهت سایز را به خود گرفته اند که این مهم دلیلی جز گسترش آپارتمان نشینی و کوچک شدن سایز خانه ها ندارد .
ابعاد غیر استاندارد سایر سایز هایی هستند که در حیطه استاندارد وجود ندارند . جالب آنکه امکان سفارش هر سایز غیراستانداردی از فروشگاه اینترنتی فرش اصل امکان پذیر است .
علاوه بر سایز ، می توان اشکال هندسی مختلف فرش را هم از فروشگاه اینتنرتی فرش اصل سفارش داد . محدودیت واقع شده بر شکل فرش ها نسبت به سایز بیشتر است . در حالت کلی فرش ها تنها در غالب مستطیل عرضه می شوند اما تون تولید انواع مختلف فرش های مربع ، فرش دایره ، فرش بیضی ، فرش مثلث، فرش چند وجهی ، فرش با شکل انتزاعی و .... در کارخانه های پیشرفته همانند کارخانه فرش اصل وجود دارد .
فرش با طرح های سفارشی
مورد دیگر و پر اهمیت برای مشتریان فرش هایی است که بر طرحی باب میل و سلیقه آن ها داشته باشد . سفارش فرش با طرح دلخواه نیز در فروشگاه اینترنتی فرش اصل امکان پذیر است . در دید طراحان دکوراسیون و اصول زیبایی شناسی طرح و رنگ بر فضا اهمیت زیادی دارد . خاص بودن دکورسیون ، نوع معماری و .... بر اساس طرح فرش تحت تأثیر قرار می گیرد .
امروزه رقابت مهم کارخانه های تولید فرش بر سر تواناییهایی است که کارخانه جهت تولید محصولات سفارشی از خود ارائه می دهد . برای نمونه تولید تابلو فرشهای سفارشی یکی از رقابتی ترین محصولاتی است که کارخانه تولید فرش اصل توانسته در این زمینه تکنولوژی و توانایی خود را نشان دهد .
خرید فرش سفارشی دلخواه
همانطور که در سراسر متن نوشته اشاره شد ، خرید فرش سفارشی مرغوب ، با کیفیت و ارزان قیمت از فروشگاه فرش اصل امکان پذیر است . ادعای غلطی نیست اگر بگوییم این نوع خدمت از سوی فرش اصل بهتر از سایر تولید کننده عرضه می شود .
فراهم آوردن شرایطی که رضایت خاطر مشتریان را بالا برده و سفارش و کالای درخواستی ان ها را به واقعیت تبدیل نماید از اهداف کارخانه فرش اصل است .
مشتریان می توانند به وب سایت یا فروشگاه اینترنتی فرش اصل مراجعه نموده و پس از ثبت ویژگی های فرش دلخواه از تولید زود هنگام و خرید به صرفه و با کیفیت محصول مد نظر خود اطمینان داشته باشند .
به یاد داشته باشید که مسئول ثبت ویژگی های فرش خود فرد خواهد بود از همین رو در هنگام ورود اطلاعاتی نظیر طرح ها و نگاره ها ، ابعاد و سایز ، اشکال و اندازه ها و ... نهایت دقت را داشته باشید . در فروشگاه اینترنتی قسمتی مربوط به مشاوره آنلاین وجود دارد که کارشناس متخصص آماده پاسخگویی به سوالات خریداران خواهد بود . می توانید در زمینه های تخصصی از مشاور انلاین کمک گرفته و در ثبت سفارش قدرتمند تر عمل نمایید .
بی شک فروشگاه اینترنتی فرش اصل بهترین مکان خرید و برند فرش اصل با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین کالا ها را برای فضای خانه شما عرضه می کند .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
لیست انواع فرش ماشینی
بهترین روش تشخیص فرش 700 شانه واقعی از 700 شانه تبدیلی
طرح های فرش 1000 شانه
خرید فرش اصل کاشان
دانستنی هایی در مورد فرش دستبافت - قسمت اول
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه