مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

گبه فرش قشقایی

qashqai-gabbeh-carpet.jpg

یکی از مهم ترین نیاز های انسان بعد از خوراک ، نیاز به مسکن و مکانی امن برای زندگی است . داشتن فضایی که مأمن آرامش باشد نیاز هر فرد خصوصا در شهرهای بزرگ و شلوغ است . از گذشته های دور همواره خانواده ها سعی در تهیه مکانی بهتر برای زندگی داشته اند . فراهم آوردن امکانات رفاهی و آسایشی برای زندگی راحت تر مورد مهمی بوده که بنا بر نیاز انسان همواره مورد توجه بوده است .
از نخستین سال هایی که سکنی گزیدن در مکان باب شده است ، داشتن هر خانه در صورتی برای زندگی مناسب بود که با کف پوش مناسب پوشیده شده باشد . انواع مختلفی از کف پوش ها مورد تست شدن قرار گرفته اند . از پوست و پشم حیوانات گرفته تا بهترین فرش های دستبافت و ماشینی در طرح ها و متد های مختلف . در بین تنوع بالایی از کف پوش ها فرش های ماشینی به عنوان بهترین کف پوش در سراسر جهان شناخته شده اند . متد ها و طرح های تولید شده از سوی تولید کنندگان کاشانی به حدی مرغوب است که در سراسر کشور به شهرت رسیده است .
در این نوشتار پس از مقدمه کوتاهی در رابطه با فرش های ماشینی به سراغ انواع مختلفی از فرش های ماشینی فروشگاه اینترنتی فرش اصل خواهیم رفت . فروشگاه فرش اصل انتخاب شده است چراکه بهترین و پر مخاطب ترین فروشگاه موجود در بازار است . هم چنین تمرکز مقاله بر روی فرش های گبه ای است که با قرار گرفتن در دسته فرش های فانتزی جدید ترین محصولات تولید شده در کارخانه های معروف کاشان هستند .

فرش های ماشینی
کشور ایران به داشتن فرش های دستبافت و ماشینی غنی از هنر و وجاهت در جهان شناخته شده است . اولین بافته های دستبافت و ماشینی به کشور ایران منصوب شده است . شناسایی نگاره ها و طرح های بافته شده بر روی قدیمی ترین فرش دستبافت کشف شده در طول تاریخ رگه هایی از فرهنگ آریایی را به تصویر کشیده است . کیفیت این محصول به حدی ست که پس از گذشت سالیان دراز تنها قسمت هایی از ان دچار پارگی شده است و اساس فرش سالم باقی مانده است . در حال حاضر قدیمی ترین فرش دستبافت جهان در موزه نگهداری می شود .
سال 1340 ، سال تولد اولین فرش ماشینی در سراسر جهان بوده است . کارخانه تأسیس شده در شهرک صنعتی راوند اولین کارخانه تولید فرش ماشینی در شهر کاشان توانست با ارائه فرش هایی هر چند ابتدایی به خوبی جای خالی کف پوش را در خانه هایی که توان خرید فرش دستبافت را نداشته اند ، پر کند . شاید آن هنگام حتی تولید کنندگان هم انتظار چنین استقبال و پیشرفتی را از سوی تولید خریدران نداشتند اما محصولات به سرعت هرچه تمام تر جایگاه خود را در خانه ایرانیان پیدا کرده و پس از مدتی یکی از اساسی ترین محصولات صادراتی غیر نفتی را شکل دادند . رفته رفته کارخانه های تولید فرش ماشینی رونق گرفت و رقابت بر سر تولید محصولاتی که بتواند سهم بالایی از بازار را در اختیار بگیرد بالا گرفت . در حال حاضر بالغ بر 700 کارخانه ثبت شده و تعداد زیادی کارخانه ثبت نشده و کارگاه و ... در شهر کاشان در حال فعالیت هستند . همانطور که بر همگان واضح و مبرهن است ، بهترین فرش ها از دل کارخانه های کاشان خصوصا کارخانه های معروف و معتبری مانند فرش اصل خارج می شوند اما سوال اساسی این است که کدام ویژگی در فروشگاه فرش اصل محصولات را به بهترین فرش تبدیل کرده است . از آنجایی که پاسخ به این سوال مهم تلقی می شود ، در این قسمت به برشمردن ویژگی های فرش های ماشینی صادراتی فروشگاه فرش اصل پرداخته می شود .

ویژگی گبه قشقایی فروشگاه فرش اصل
وسواس هنگام خرید فرش از آنجا نشات می گیرد که فرش ها بافته های عمری و با دوامی هستند که قرار است سالیان سال در خانه ما خوش بدرخشند . داشتن یک تخته فرش مناسب تأثیر بسزایی در دکوراسیون خانه دارد و در حالت مقابل هم فرش های بد قواره و ناجور می توانند دکوراسین را بسیار آشفته نشان دهند و حتی در ذهن بیننده هم تأثیرات منفی بگذارند . بی شک هنگام خرید فرش تنوع بالای محصولات خریداران را دچار سردرگمی خواهد کرد . شناخت ویژگی های فرش مناسب در خرید بهتر کمک کننده خواهد بود .
1-    استفاده از مواد اولیه با کیفیت : مواد اولیه پایه ای ترین مورد در تولید بهترین محصول است . کارخانه فرش اصل در تولید محصولات خود از مواد اولیه با کیفیت کمک می گیرد . فرش های سنتی و کلاسیک خود را با نخ خاب اکرولیک هیت ست شده و فرش های فانتزی خود را با نخ خاب پلی استر ، پلی پروپلین یا بی سی اف تولید می کند . فرش های گبه قشقایی فرش اصل از الیاف پلی استر تولید شده است . الیاف پلی استر برای تولید گبه قشقایی مناسب ترین نوع الیاف شناخته شده است .
2-    عدم اشتباه در بافت : بافت صحیح مهم ترین موردی ست که در بافته های فرش اصل دیده می شود . قرینگی نگاره های در فرش های سنتی و کلاسیک و داشتن وزن در طرح های گبه قشقایی زیبایی بافته را دو چندان می کند . گبه های قشقایی فروشگاه فرش اصل هیچ گونه خطای بافتی شامل نخ در رفتگی ، تکرار سیلند ، عدم تطابق با نقشه و ... را نخواهد داشت . کوچک ترین خطایی در بافت گبه قشقایی را در مرحله آهار زنی از دور رقابت ها حذف خواهد کرد .
3-    زیبایی نقشه : رقابت در کارخانه های بزرگ فرش کاشان بر سر زیبایی نگاره ها خواهد بود چراکه همگی از بهترین مواد اولیه استفاده کرده و سعی می کنند با خلاقیت ، نو آوری و ایجاد طرح هایی زیبا توجه مخاطبین را جلب کنند . قدرت مانور بر روی طرح فرش های گبه قشقایی که اولین بار از ذهن خلاق بافنده الهام گرفته است ، از سوی طراحان بسیار بالا ست . زیبایی بی نظیر طرح گبه قشقایی از یک طرف و بازتاب خلاقیت طراحان از سوی دیگر می تواند خریداران را تحت تأثیر قرار دهد . می توان فرش های گبه قشقایی موجود در فروشگاه فرش اصل را به عنوان یکی از زیباترین فرش های فانتزی نام نهاد .
4-    شانه و تراکم : دیگر ویژگی فرش های کاشان داشتن شانه و تراکم دقیق ، بالا و ظرافت بافت است . بالاترین شانه و تراکم مربوط به بافته های فرش اصل است . در تولید فرش های گبه قشقایی نمی توان از شانه و تراکم بسیار بالا استفاده کرد چراکه این نوع گبه ها برای مکان هایی مناسب هستند که تردد زیاد بوده و نیازمندی بالا به شست و شو امکان بافت گبه های قشقایی در شانه و تراکم بالا را منتفی کرده است .
5-    مناسب بودن قیمت فرش های فروشگاه اصل : فرش های تولید شده در کاشان علاوه بر تمامی موارد عنوان شده در قیمت هم با یکدیگر به رقابت پرداخته اند . اگر به مقایسه قیمت ها پرداخته باشید قطعا متوجه شده اید که فرش های کاشان با کیفیت بالایی که دارند نسبت به فرش های سایر کارخانه ها از قیمت نسبی کم ترین برخوردار هستند . در این بین تولید کنندگان جهت رفاه حال مشتریان ، فروش بیشتر و راحت تر ، کسب سود بالا تر برای خود و قیمت ارزان تر برای خریداران دست به تأسیس فروشگاه های اینترنتی زده اند . فروشگاه اینترنتی فرش اصل تمامی محصولات خود را در این فروشگاه به کم ترین قیمت ممکن عرضه کرده است . گبه قشقایی یکی از پرطرفدار ترین محصولاتی ست که در فروشگاه فرش اصل عرضه می شود . فرش های فانتزی بنا بر ویژگی های خاص خود از جمله داشتن طرح های ساده ، استفاده از الیاف پلی استر ، شانه و تراکم نه چندان بالا و ... ، قیمت کمترین نسبت به فرش های سنتی و کلاسیک دارند و خرید بصورت اینترنتی از فروشگاه فرش کاشان قیمت گبه قشقایی را در حد امکان پایین می آورد .

خرید فرش های گبه قشقایی فروشگاه فرش اصل
بهترین روش برای خرید فرش های گبه قشقایی ، خرید از فروشگاه اینترنتی و بصورت آنلاین است . دلیل توصیه ما بر خرید اینترنتی مزیت های بی شماری ست که این فروشگاه نسبت به روش های خرید حضوری و فیزیکی دارد . شاید برای ساکنین شهر کاشان مراجعه به کارخانه فرش اصل بر خرید اینترنتی ترجیح داده شود اما در شهر های شلوغ و شهر های دور از کاشان که امکان دسترسی به کارخانه دشوار است و شلوغی و ترافیک دردسر هایی جهت خرید فیزیکی به دنبال دارد ، مزیت های استفاده از فروشگاه اینترنتی فرش اصل چند برابر می شود . برند فرش اصل نیز به دلیل سابقه خوب ، تولید محصولات با کیفیت ، ارزان و خدمت رسانی بی نظیر به مشتریان مورد توجه قرار گرفته است . بی شک محصولات فرش اصل می تواند بهترین ها را برای شما به همراه داشته باشد .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش 700 شانه
انواع ضمانت نامه فرش ماشینی
راهنمای خرید فرش دستباف اصل ایرانی
خرید فرش ترک
بهترین فرش برای اتاق خواب
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه