مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش ماشینی ابعاد بزرگ یکپارچه کاشان

big-machine-carpet.jpg

برای سفارش فرش ماشینی ابعاد بزرگ یکپارچه کاشان با مدیر فروش شرکت فرش اصل تماس بگیرید :
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

استفاده از فرش های بزرگ پارچه امروزه در سایزها  و ابعاد های مختلف بسیار مورد توجه مصرف کننده ها و تولید کننده ها قرار گرفته است . می خواهیم در این مقاله مشخص نماییم که قصد ایجاد و استفاده از فرش های بزرگ پارچه یکپارچه چه می باشد . فرش های ماشینی مدت زمان طولانی می باشد که برای پوشش انواع محیط ها مورد استفاده قرار می گیرد . فرش های ماشینی به دلیل سرعت تولیدی که دارند ، از قیمت مناسب و کیفیت بالای برخور دار هستند و توانسته توجه عموم را به خود جلب نمایند . می توان گفت که امروزه شرکت ها و یا کارخانه های بسیار زیادی وجود دارد که در زمینه تولید فرش های ماشینی فعال می باشند و انواع فرش های ماشینی را با رنگ ، طرح ، کیفیت و شکل تولید می کنند . اما فرش های ماشینی برای تولید در اندازه دارای محددیت می باشند و برای تولید آن ها باید سایز های استاندار در نظر گرفت شود .   
همانطور که می دانید فرش های ماشینی دارای اندازه های استاندارد و متداولی می باشند و این اندازه های استاندارد به دلیل محدودیت استفاده از دستگاه های بافنده می باشد . دستگاه های بافنده برای بافت فرش دارای اندازه های مشخصی هستند  که این اندازه ها و یا ابعاد عبارتند از 3 متری ، 6 نتری ، 9 متری ، 12 متری و 24 متری .
کاربرد فرش های بزرگ پارچه ای
در اکثر محیط ها به اجبار و یا به دلیل زیبایی دکوراسیون لازم است که کل فضا را با فرش بپوشانند . این کار در بسیاری از مکان های عمومی مانند مکان های تاریخی ، اداری ، مذهبی و پذیرایی های بزرگ را شامل می شود . اگر این نوع از مکان ها دارای فضای بزرگی نباشند می توان آن ها را با فرش هایی که دارای اندازه های استاندار می باشند مفروش کرد . اما ممکن است که این مکان ها ، فضاهای بسیار زیادی را در برگیرند بنابراین دیگر مفروش کردن آن ها کار آسانی نمی باشد . فضاهایی از جمله سالن های اجتماعات ، هتل ها ، منازل مسکونی ، حسینیه ها ، مساجد و غیر امکان دارد که مساحت زیادی را در برگیرند و برای مفرش کردن آن ها اگر تعداد زیادی از فرش های با اندازه استاندارد استفاده کنیم جلوه مناسبی نخواهد داست . ممکن است در بعضی از مکان ها بزرگ دیده باشید که برای مفروش کردن آن از تعداد زیادی از فرش و کناره استفاده کرده باشند اما این کار باعث می شود که آن فضا غیر اصولی و نامنظم به نظر برسد . امروزه با پشرفت علم و تکنولوژی و تلاش هنرمندان و صنعت گران ، توانسته اند فرش های ماشینی ابعاد بزرگ را تولید کنند و این نوع از مشکلات را حل نمایند .
همانگونه که دیده و یا شنیده اید فرش های با سایز بزرگ را می توان به صورت بیضی ، گرد و یا چند ضلعی بافته و در مکان مورد نظر مورد استفاده قرار گیرد . در نتیجه می توان برای مکان های بزرگ از این نوع فرش ها برای مفرش کردن استفاده کرد و باعث منظم و اصولی شدن آن ها شد .
قیمت فرش های بزرگ پارچه ای متفاوت می باشد و قیمت آن ها به فاکتور های گوناگونی وابسته است که در ادامه توضیح می دهیم .
چگونگی تولید فرش های بزرگ پارچه ای
همانگونه که بیان کردیم فرش های قواره بزرگ دارای مزیت های بسیار زیادی است . و به همین دلیل در کشور های مختلف دارای طرفداران زیادی می باشد . صادرات فرش های بزرگ پارچه به کشورهای عربی برای استفاده در کاخ های سلطنتی و اماکن مذهبی صورت می گیرد . تعداد محدودی از تولید کننده های فرش ماشینی وجود دارند که در زمینه تولید فرش بزرگ پارچه ای فعالیت می کنند . البته تولید و بافته این نوع از فرش های ماشینی به هنر و مهارت خاصی نیازمند است و می توان گفت که تنها افراد صنعتگر ، هنرمند و با تجربه هستند که در این کار توانسته اند موفق شوند .
فرش های بزرگ را می توان در دسته فرش های سفارشی قرار داد . به این معنی که متقاضی با توجه به نیازیش و در نظر گرفتن تمام شرایط خود عم از رنگ ، تراکم ، شانه ، ابعاد ، سایز و غیره که در اختیار شرکت و یا کارخانه ی تولید کننده قرار می دهد فرش بزرگ پارچه ای را برای آن فرد تولید می کنند .
اصول طراحی و تولید فرش های بزرگ پارچه ای
مهم ترین و اولین اصل برای تولید فرش های بزرگ پارچه ، ابعاد آن ها است . برای تهیه فرش های بزرگ برای مکان های بزرگ ابتدا باید ابعاد آن مکان را به صورت دقیق بدست آورد و این اندازه گیری باید توسط یک متخصص و طراح انجام شود . آن فضا ممکن است که زاویه ، گوشه ، ستون ، شکل هندسی خاص و غیره را داشته باشد و باید این موارد حتما در اندازه گیری فرش رعایت شود . اصل بعدی که باید رعایت شود رنگ و طرح کلی فرش مورد نظر می باشد که باید توسط  طراح فرش ، طراح دکوراسیون و خریدار تعیین شود . طراحی تخصصی فرش ها نیازمند ظرافت و سلیقه خاصی می باشد تا فرش دارای زیبایی خاصی شود .  ویژگی های دیگر فرش های بزرگ یکپارچه نیز مانند شانه ، تراکم و غیره به سفارش مشتری تعیین می گردد . ولی معمولا فرش های بزرگ برای پذیرایی های بزرگ را با شانه و تراکم بالا و فرش های سایز بزرگ برای مساجد و مکان های عمومی را به صورت شانه و تراکم پایین تولید می کنند .
قیمت فرش های بزرگ پارچه ای
فرش های بزرگ پارچه همانگونه که بیان کردیم دارای قیمت ثابت و یا مشخصی نمی باشد . زیرا این نوع محصولات در سایز و ابعاد متفاوتی بافته می شود و با توجه این سایز و اندازه بر روی آن ها قیمت گذاشته می شود . عامل دیگری که در قیمت فرش های پارچه ای بزرگ تاثیر دارد عبارتند از طراحی موجود در شرکت و یا طراحی اختصاصی ، تعداد شانه و تراکم ، تعداد رنگ و غیره . قیمت فرش های بزرگ به نسبت فرش های استاندارد بالاتر است چون تنظیمات دستگاه بافنده باید بر اساس ابعاد درخواستی انجام شود . 
خرید فرش های بزرگ پارچه کاشان
شما می توانید برای خرید فرش های بزرگ پارچه ای به شرکت های معتبر مراجعه کنید و فرش بزرگ پارچه را سفارش دهید . یکی از شرکت های معتبری که فرش های بزرگ پارچه را تولید می کنند فرش اصل می باشد . فرش اصل با بهره گیری از نیرو های متخصص و مجرب توانسته در بافت فرش های بزرگ با موفقیت قدم بردارد .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش دستباف
خرید فرش برای جهیزیه
فرش های مدرن و فانتزی جدید
فرش 1000 شانه کاشان
فرش ماشینی 700 شانه
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه