مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش گرد و نقش آن در دکوراسیون

buy-round-carpet.jpg

فرش گرد و یا فرش دایره ای یک انتخاب ویژه می باشد . اکثر افراد در زمان انتخاب  وسایل برای منزل خود بسیار محتاطانه عمل می کنند و افراد کمی هستند که دنبال فرش گرد برای منزل خود هستند . می توان گفت که انتخاب چنین فرشی یک انتخاب خاص می باشد و برای انتخاب آن باید عوامل زیادی را در نظر گرفت . شکل فضای مورد نظر ، وسایل ، ابعاد اتاق و غیره مواردی هستند که برای انتخاب فرش ماشینی گرد باید در نظر بگیرید .
امروز با پیشرفتی که در صنعت فرش بافی داشته ایم تنوع محصولات در بازار بسیار زیاد شده است  و می توانید انواع فرش های گرد چه دست بافت و چه ماشینی را در انواع ابعاد و طرح خریداری نمایید .
انواع فرش های گرد و  فرش های بیضی
فرش های گرد نیز مانند سایر فرش ها دارای دو نوع دست بافت و ماشینی می باشد و در زمان انتخاب شما فرقی نمی کند که نوع دست بافت آن را انتخاب کنید و یا ماشینی را در هر دو صورت با انتخاب فرش گرد ثابت می کنید که در دسته  آدم های خاص پسند می باشید . فرش های گرد دست بافت را مانند سایر فرش ها بر روی دارهای مستطیل شکل می بافند و شیوه چله کشی در آن ها نیز مانند فرش های مستطیلی است اما دارای یک تفاوت می باشند که در کنار فرش دایره ای به جای افزودن 8 تار به عنوان شیرازه ی کنار  آن از تعداد بیشتر استفاده می کنند . فرش های دایره ای ماشینی هم مثل سایر فرش های ماشینی دارای انواع طرح و رنگ هستند . فرش های گرد ماشینی با قطر 1 تا 7 متر بافته می شود و وارد بازار می شوند .
فرش های گرد معمولا دارای 8 رنگ می باشند و تراکم های مختلفی دارند . ابعاد فرش های بیضی و گرد دارای تنوع بسیار زیادی می باشد . فرش های گرد بزرگ برای ورودی های هتل ها و یا سالن های بزرگ مناسب هستند . برای اکثر هتل ها و سالن های نظیر سالن های کنفرانس و غیر در درب ورودیشان از قالی های بزرگ دایره ای استفاده می کنند .
کاربرد های فرش گرد
به صورت کلی فرش های گرد به فضا حالت آرامش بخشی می دهند . از نظر اصول طراحی نیز شکل دایره ، بیضی و یا نیم دایره نوعی تعادل در شکل کلی نقاشی و یا طراحی ایجاد می کند . در دکوراسیون منازل و سایر مکان ها نیز فرش گرد دارای همین نقش می باشد . برای مثال اگر در فضای منزل خود از شکل و یا حالت زوایه دارد و شکسته در ساخت دیوارها و غیره استفاده کرده باشید می توانید با استفاده از فرش های گرد یا فرش های بیضی حالت متعادل تری به فضای خانه خود بدهید .
به علاوه  این محصولات برای سالن های پذیرایی وسیع انتخاب جالبی می باشد . اما باید دقت داشته باشید که تمامی وسایلتان از قبیل مبل ها و غیره را به صورت کامل بر  روی فرش گرد قرار دهید و یا آن ها را دور تا دور فرش بچینید . به صورت بصری بهتر می باشد که وسایل در اطراف قالی به گونه ای چیده شود که  گردی آن در فضا دیده شود .
البته شما می توانید از فرش های دایره ای شکل در فضا های دیگر خانه نیز استفاده کنید . می توان گفت که یکی از اصلی ترین کاربرد های فرش گرد استفاده در محیط های متفرفه می باشد . برای مثال می توانید از فرش های گرد در قسمتی از خانه که کتابخانه قرار گرفته است استفاده کنید این کار علاوه بر زیبایی باعث ایجاد ارزش معنی آن محیط نیز می گردد .
فرش های گرد برای اتاق های خواب هم کابردی است . پهن کردن یک فرش گرد کوچک در جلوی تخت خواب ، جلوه خاصی به فضا می دهد . این محصولات دارای ابعاد و رنگ های مختلف و متنوعی می باشد به همین دلیلی می توانید با استفاده از رنگ های شاد و براق فرش های دایره ای جلوه ی خاصی به اتاق خواب خود بدهید .
فرش های گرد برای جلوی شومینه نیز یک انتخاب مناسب می باشد . به صورت کلی فرش های بیضی و گرد می توانند نقش تفکیک کننده ی فضاهای بزرگ را داشته باشند . داشته باشند . اگر قصد دارید از فرش های دایره ای به این منظور استفاده کنید بهتر است که وسایل و اثاثیه ای که در آن قسمت از منزل بکار می گیرید نیز روی محوطه فرش قرار دهید . 
علاوه بر این ها فرش های گرد می توانند نقش موکد و یا مکمل را در دکوراسیون منزل ایفا کنند . به این معنی که با انتخاب فرش گردی که دارای رنگ متضاد با سایر فرش های شما باشد باعث تغییر فضا می گردد.
خرید فرش های گرد
خرید فرش های گرد نیز مانند سایر فرش ها به دو صورت امکان پذیر می باشد خرید به صورت حضوری و خرید به صورت اینرنتی . در خرید به صورت حضوری شما باید از منزل خود تا محل فروشگاه و یا نمایشگاه فرش مسافتی را طی کنید و در آن جا از طرح و رنگ های که موجود می باشد دیدن کنید و در آخر محصول مورد نظر خود را خریداری و به منزل ببرید . در خرید فرش به صورت حضوری قیمت فرش ها به دلیل وجود دلالان و واسطه ها بیشتر می شود . در خرید اینترنتی فرش گرد شما می توانید در هر جا و مکانی که باشید به این فروشگاه ها دسترسی پیدا کنید و از تمامی طرح ها و رنگ های فرش های گرد دیدن نمایید آن ها را از نظر قیمت ،طرح و رنگ با یکدیگر مقایسه کنید و در آخر طرح مناسب خود را خریداری کنید و سپس آن محصول در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می گردد .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش نامتقارن و غير استاندارد
مزایای فرش ماشینی ترک
خرید انواع فرش کاشان
لیست انواع فرش ماشینی
شست و شوی فرش ماشینی
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه