مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش دستباف به قیمت تولیدی

carpes-to-production-price.jpg

مکانی که در آن زندگی می کنیم و محل کار ما تأثیر بسیار زیادی در روح و روان ما خواهد داشت . ما در طول شبانه روز بیشترین ساعات خود را در مکان زندگی یا همان خانه و محل کار می گذرانیم . از این رو برای همگان مهم است که چنین فضاهایی چطور شکل داده شده اند در واقع برای ما بسیار حائز اهمیت است که بدانیم دکوراسیون و آنچه در خانه و محل کار یا سایر مکان ها می بینیم چیست . اهمیت این موضوع به علت تأثیری ست که فضا و دکوراسیون آن بر روان بیننده ایجاد می کند . از دیر باز تا کنون همواره انسان ها از عناصر و هرآن چیزی که به زیبایی فضا می افزاید طرفداری و استقبال کرده اند . یکی از این عناصر که بسیار خوش درخشیده و مورد توجه عموم قرار گرفته اس تابلو فرش های ماشینی می باشد . نه اینکه استفاده از فرش و قالی و موارد مشابه اخیرا مورد توجه قرار گرفته باشد ، بلکه استفاده از فرش بدین شکل و شمایل در چند سال اخیر رواج یافته است .
تأثیر تابلو فرش های ماشینی و دستبافت که نمادی از زیبایی فضا هستند ، در بلند مدت به خوبی در افراد مشهود است . خانه ای که دیوار آن به رنگ و لعاب طبیعت یا نقش کلاسیک و فانتزی مزین شده است بی شک به مراتب آرامش خاطر بیشتری در ذهن اعضا خانواده ایجاد می کند .
از قدیم تا کنون تولید تابلو فرش های دستبافت یا به عبارتی تولید و بافت فرش ها در ابعاد کوچک در بین ایرانیان باب بوده است ، اما آنطور که مرم از تابلو فرش های ماشینی استقبال کرده اند از تابلو فرش های دستبافت استقبال نشده است و مهم ترین دلیل این موضوع داشتن قیمت بالا و ارزش وافری است که در تابلو فرش های دستباف به چشم می خورد . ناگفته نماند که اهل هنر و خریداران به خوبی از ویژگی ها و مزیت های فرش ها و تابلو فرش های دستبافت مطلع هستند اما دلایل متعددی مانند قیمت کم تر ، زمان تولید پایین تر ، تنوع بیشتر در ظاهر ، امکان سفارشی بودن و ... باعث رونق بیشتر تابلو فرش های ماشینی نسبت به دستباف شده است .
زیبا سازی دکوراسیون به کمک تابلو فرش های ماشینی و دستبافت نسبت به سایر وسایل زینتی لوکس تر و جذاب تر خواهد بود اما در عین حال خرید تابلو فرش ها چه از نوع دستبافت و چه از نوع ماشینی هزینه بر بوده و نیاز به دقت فراوان در هنگام انتخاب دارد چراکه هر اندازه این محصولات در صورت انتخاب صحیح می توانند فضا را زیبا کنند ، اگر به درستی انتخاب نشده و با فضا هماهنگ نباشند ، موجب جلوه بد خواهند شد و تأثیر معکوس بر فضا خواهند گذاشت .
خرید تابلو فرش ماشینی
اول آنکه باید بدانیم از بین محصولات دستبافت و ماشینی خواهان کدام یک هستیم . با وجود آنکه فرش ها و تابلو فرش های دستبافت بسیار لوکس و زیبا و ارزشمند هستند برای هر فضایی مناسبت نداشته و تنها در فضاها و دکوراهایی خودنمایی خواهند کرد که سایر عناصر و وسایل و حتی نوع معماری لوکس و اصطلاحا اعیانی باشد . از این رو و البته به لحاظ دلایل گفته شده در بالا مشتریان بیشتر به سمت تابلو فرش های ماشینی سوق داده شده اند . در نهایت نکته تعیین کننده در این انتخاب بودجه و توان مالی خریداران خواهد بود . تفوات قیمت در محصولات ماشینی و دستبافت بسیار فاحش و مورد توجه است .
پس از آنکه نسبت به نوع تابلو فرش نتیجه گیری نمودیم ، قطعا به دنبال خریدی خواهیم بود که ویژگی های مطلوبی از جمله قیمت ارزان ، زیبایی بی نهایت ، تنوع رنگ و ... را داشته باشد . همانطور که می دانیم بهترین فروشنده تابلو فرش های ماشینی و دستبافت ، تولید کنندگان هستند . چندی است که تولید کنندگان فرش ها و تابلو فرش های ماشینی به لحاظ بالا بردن خدمت رسانی و از همه مهم تر کوتاه کردن دست دلالان ، واسطه های بی مورد و افراد سودجویی که به سوءاستفاده از نام و برند محصولات می پردازند ، روش های خرید و فروشی تحت عنوان روش های مستقیم باب نموده اند . در این روش ها خدمت رسانی به حداکثر رسیده ، فرش ها در کم ترین زمان ممکن مبادله شده و قیمت همان قیمت عمده فروشی یا تولید کننده خواهد بود .
خرید تابلو فرش دستباف
در روش های خرید و فروش مستقیم تابلو فرش های موجود در فروشگاه فرش اصل دو نوع تابلو فرش دستبافت و ماشینی دیده می شود . فروشگاه فرش اصل با استفاده از هنرمندان عزیز خطه کاشان ، اقدام به تولید انواع تابلو فرش های دستباف کاشان با طرح های بسیار زیبا کرده است . هنوز هستند کسانی که قالی های دستباف کاشان و تابلو فرش های دستباف کاشان را به عنوان ارزش هنری تلقی می کنند و از این تابلو فرش های نفیس در دکوراسیون خود بهره می برند . فروشگاه اصل به دلیل اینکه خود یک تولید کننده است تابلو فرش های دستباف کاشان را به قیمت تولیدی عرضه می کند .
تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش دستباف به قیمت تولیدی
اما دو سوال اساسی مطرح شده در این مقاله همچنان بدون پاسخ مانده است . اول آنکه چگونه می توان تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش دستباف به قیمت تولیدی خریداری نمود و دوم آنکه چرا این محصولات به قیمت تولیدی به فروش می رسند ؟
در پاسخ به سوال اول ، فروشگاه اینترنتی فرش اصل معرفی می شود . البته تمامی روش های خرید و فروش مستقیم به قیمت عمده و تولیدی هستند از جمله خرید حضوری از کارخانه ، خرید از نمایشگاه ها ، خرید از مراکزی که نماینده تولید کننده هستند ، در این بین فروشگاه اینترنتی فرش اصل بهترین گزینه و بهترین مکان خرید است چراکه :
1- تمامی مراحل مبادله بصورت اینترنتی و مجازی انجام می شود . بدون نیاز به خارج شدن از خانه و جابجایی و دشواری های آن .
2- مبادلات اینترنتی در هر زمان و مکانی قابلیت انجام دارند و این آیتم از فروشگاه برای افرادی اهمیت دارد که با کمبود وقت مواجه بوده و برای زمان خود ارزش قایل هستند .
3- اصالت و ضمانت فرش ها و تابلو فرش هایی که به روش اینترنتی خریداری می شوند ، بر عهده تولید کننده است و این یعنی می توانید با خیالی آسوده از فروشگاه اینترنتی خرید نمایید .
تابلو فرش های ارائه شده توسط گروه تولیدی فرش اصل از لحاظ کیفیت و زیبایی درجه یک و ناب هستند اما به لحاظ کوتاه شدن مسیر عرضه و فروش مجازی و آنلاین به قیمت ارزان به فروش می رسند . تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش دستباف به قیمت تولیدی در فروشگاه اینترنتی فرش اصل موقعیت ویژه ای برای خریداران تابلو فرش ها و افرادی است که به زیبایی فضا اهمیت می دهند . بی شک تأثیری که تابلو فرش ها بر دکوراسیون دارند ، در هیچ وسیله دکوری دیگری قابل مشاهده نیست .
تولید کنندگان و برندهای مختلفی نسبت به فروش تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش دستباف حتی به قیمت تولیدی اقدام کرده اند اما توصیه اکید ما بر خرید از فروشگاه فرش اصل می باشد چراکه هیچ برندی در زمینه رضایت خاطر مشتریان ، کیفیت بالا محصول ، تنوع محصولات ، قیمت مطلوب و ... یارای رقابت با محصولات فرش اصل را ندارد .
وارد فروشگاه اینترنتی فرش اصل شوید و در بین محصولات دسته تابلو فرش ها را انتخاب نمایید . بسته به دکوراسیون ، توان مالی ، سبک معماری خانه و سایر اصول زیبا شناختی طرح و رنگ و تابلو فرش مد نظر را انتخاب کرده و با استفاده از راهنمای خرید سایر مراحل خرید را تا انتها طی نمایید . در فروشگاه اینترنتی فرش اصل پشتیبان آنلاین اماده خدمت رسانی به شماست و در زمینه خرید تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش دستباف به قیمت تولیدی شما را راهنمایی خواهد نمود .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
معرفی طرح های پر فروش تابلو فرش
دانستنی هایی در مورد فرش دستبافت - قسمت اول
راهنمای خرید فرش ماشینی خوب
فرش دستباف کاشان دست دوم
خرید عمده فرش ماشینی
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه