مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش ماشینی بزرگ پارچه به قیمت عمده

large-carpet.jpg

همواره از تنوع بازار فرش و قالی صحبت می کنیم و گستردگی بازارها را به حدی می دانیم که نام دنیای فرش به آن اطلاق نموده ایم . در بازار بزرگ فرش های ماشینی تنوع در جهات گوناگونی گسترش یافته است . از لحاظ شانه و تراکم ، رنگ های زمینه ، الیاف مصرفی ، طرح های بافته شده و .... می توان دسته های مختلفی را برای فرش های ماشینی در نظر گرفت . به یاد داشته باشید که بزرگی و تنوع بازار مدیون روی کار آمدن مدل های جدید و تولید مداوم مدل های قبل است . برای مثال فرش های 500 شانه و 700 شانه از سری فرش هایی هستند که در شانه و تراکم پایین تولید شده و جزء اولین تولیدات به حساب می آیند اما همچنان با گذشت سال ها بازهم مورد استقبال و خرید مردم هستند . تصور نمایید که با تولید فرش های 1000 شانه و 1200 شانه تولید فرش های 500 شانه و 700 شانه متوقف می شد ، بی شک در این حالت نمی توانستیم از تنوع زیاد محصولات و گستردگی بازار ها حرف بزنیم . در مورد سایر ویژگی های فرش های ماشینی هم چنین است .
در این میان یکی از ویژگی های مهم در فرش های ماشینی ابعاد و سایز فرش است . هر چند در حال حاضر با گسترش شهر نشینی و کم جمعیت شدن خانواده ها و از طرف دیگر سبک معماری آپارتمان ها فضای خانه و اتاق ها کوچک شده و شاهد رفتن تقاضا از فرش های 12 متر به سمت فرش های 6 متر و 9 متر هستیم ، اما برخی فرش ها تحت عنوان فرش های بزرگ پارچه تولید و به فروش می رسد .
فرش های بزرگ کاربردی کاملا متفاوت با فرش های 12 متر ، 9 متر و 6 متر دارند . در مورد تنوع و گستردگی بازار از جهت ابعاد کافی است توجه نماییم که می توان محصولاتی را از ابعاد تابلو فرش و پادری و روپشتی تا ابعاد بزرگ پارچه سفارشی در بازار یافت . رونق خرید و فروش به فرش های 12 متر ، 6 متر و 9 متر که اصطلاحا ابعاد استاندارد نام دارند ، اطلاق داده شده است اما فرش های بزرگ پارچه به علت نوع خاصی که دارند مساحت زیادی از مبادلات را شامل می شوند .
لازم به ذکر است که کار تولید فرش های بزرگ پارچه در توان همه تولید کنندگان نیست و تولید کنندگانی خاص از جمله کارخانه فرش اصل به خوبی توانسته است فرش های بزرگ پارچه درجه یک و ناب تولید و روانه بازار کند . در مقاله حاضر به بررسی فرش های بزرگ پارچه پرداخته ایم . فرش هایی با ویژگی های خاص و کاربرد های خاص . جهت آشنایی همه جانبه با این محصولات توصیه می شود ادامه مقاله را مطالعه نمایید .
فرش های بزرگ پارچه چیست ؟
می توان از نام محصول حدس زد که فرش های بزرگ پارچه ، فرش هایی هستند با ابعاد بسیار بزرگ و حد و حدود استانداردی برای فرش های بزرگ پارچه وجود ندارد و عمدتا بصورت سفارشی در متراژ های سفارش داده شده تولید می شوند . فرش هایی مانند بافته های ماشینی پهن شده در کف سالن های کنفرانس ، سالن های تئاتر و سینما ، مساجد ، بارگاه ها و اماکن عمومی و ... از این نوع هستند .
در کارخانه هایی مانند کارخانه فرش اصل متراژ های مختلف و بزرگی از طرح مناسب برای فرش های بزرگ پارچه تولید شده و بر اساس سفارش برش زده می شود . فرش های بزرگ پارچه فروشگاه فرش اصل ویژگی ها و امکاناتی دارد که آن را از سایر بافته ها متفاوت می کند .
ویژگی فرش های بزرگ پارچه

همانطور که عنوان شد فرش های بزرگ پارچه ، محصولاتی هستند مناسب برای اماکن عمومی . نمی توان 1500 شانه فروشگاه را برای استفاده در مکان های عمومی انتخاب کرد . چراکه ظرافت و نازکی این دسته از محصولات برای پاخوردگی زیاد طراحی نشده است .
از همین رو اولین و مهم ترین ویژگی در فرش های بزرگ پارچه داشتن شانه و تراکم پایین است .
شانه و تراکم : شانه و تراکم پایین لزومی ست بر دوام و مقاومت محصولات در برابر فشار و سایش و ... . اگر به فرش های پهن شده در مکان های عمومی توجه نمایید درشتی بافت و عدم ظرافت را متوجه خواهید شد . فرش های بزرگ پارچه در شانه 500 و 700 تولید می شوند . طرح های فرش 700 شانه فروشگاه فرش اصل را ببینید . این فروشگاه قدرت تولید فرش انواع طرح های فرش 700 شانه را بر اساس ابعاد در خواستی مشتری دارد .
رنگ زمینه فرش بزرگ  : همانطور که عنوان شد ، این محصولات برای مکان های عمومی تقاضا می شوند و مکان های عمومی بسیار پر تردد هستند از این جهت فرش های بزرگ پارچه برای مساجد مدام در معرض آلودگی های مختلف خواهند بود . انتخاب رنگ زمینه فرش به آیتم های مختلفی بستگی دارد . در مکان های عمومی فرش ها را در رنگ های خنثی انتخاب می کنند تا علاوه بر زیبایی و جذابیت در نشان دادن آلودگی ها و لکه ها و ... خساست به خرج دهد . رنگ هایی مانند گردویی و فیلی و قرمز سیر و آبی تیره و سبز از محبوب ترین رنگ های زمینه فرش های بزرگ پارچه فروشگاه فرش اصل هستند .
خرید فرش های بزرگ پارچه به قیمت عمده
مساحت زیاد و حجم و سنگینی فرش های بزرگ پارچه اولین و مهم ترین دلیل برای مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش اصل است . برای داشتن فرش های بزرگ پارچه وارد فروشگاه اینترنتی فرش اصل شده و انواع فرش های لوکس ، 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه را نظاره گر باشید . پس از انتخاب شانه و تراکم و طرح مورد نظر ، ابعاد درخواستی خود را به واحد فروش در میان بگذارید . فرش 1200 شانه بزرگ پارچه برای پذیرایی های بزرگ و فرش 500 شانه بزرگ پارچه برای مکان های عمومی و مساجد مناسب است .
ممکن است تنوع زیاد این دسته شما را شگفت زده کند اما بدانید که این تنوع بالا نشان از قدرت و توانایی طراحان فروشگاه فرش اصل دارد . در صفحه اصلی سایت ، شاخه ای با عنوان فرش با ابعاد بزرگ وجود ندارد چون تولید کنندگان فرش اصل توانایی تولید هر طرح فرش با هر شانه و تراکمی را به صورت بزرگ پارچه دارند .
از دیگر ویژگی ها و مزیت های خرید فرش های بزرگ پارچه از فروشگاه اینترنتی فرش اصل می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1-خرید فرش های ماشینی بزرگ پارچه به قیمت عمده و ارزان : عمده بودن قیمت ، خرید مستقیم و بدون واسطه ، کوتاه شدن دست دلالان ، کوتاه شدن مسیر عرضه و در نهایت خدمات ویژه فروشگاه اینترنتی باعث شده تا فرش در ارزان ترین قیمت ممکن به دست مشتریان برسد . فرش های بزرگ پارچه به دلیل بزرگی ابعاد و صرف مواد اولیه فراوان به خودی خود گران قیمت هستند .
2- انتخاب از بین محصولات موجود :
امکان ندارد به فروشگاه فیزیکی رفته و بتوانید تمامی تنوع را در یک فروشگاه ببینید . اما در فروشگاه اینترنتی فرش اصل به عنوان یکی از برند های متنوع و با کیفیت می توانید تمامی مدل ها را دیده و از موجود بودن یا نبودن هر کدام آگاه شوید . لازم به ذکر است که در صورت موجود نبودن فرش مورد نظر به راحتی میت وانید در فروشگاه اینترنتی نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .
3- نگرانی و دشواری های حمل فرش های بزرگ پارچه که به لحاظ بزرگی و سنگینی فرش ایجاد شده است ، با خرید اینترنتی قابل رفع است . چراکه ارسال فرش  از خدمات ویژه خرید اینترنتی فرش از فروشگاه آنلاین است .
4- گارانتی و ضمانت نامه برای فرش های بزرگ پارچه مهم است . چراکه هر نوع آسیب به قسمتی از فرش ، موجب بلا استفاده شدن مساحت زیادی از فرش خواهد شد . فروشگاه فرش اصل محصولات خود را که به صورت اینترنتی به فروش میرساند گارانتی کرده و با ضمانت نامه معتبر به فروش می رساند .
فروشگاه فرش اصل بهترین مکان برای خرید فرش های بزرگ پارچه است . چراکه تمامی ویژگی های لازم برای فرش های ماشینی بزرگ پارچه درجه یک و ناب را دارا می باشد . انتخاب از فروشگاه آنلاین فرش اصل یعنی انتخاب و خرید بهترین محصول از بهترین فروشگاه .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی فرش ماشینی و فرش دستباف
انواع لکه بری فرش
برتری تابلو فرش دستباف
طرح های فرش 700 شانه
فرش گبه
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه