مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فروش فرش به قیمت عمده از کارخانه

machine-carpet-major-price.jpg

هر تکنیک و پیشرفتی در زندگی بشر ، نشانی از نیاز و رفع آن دارد . انسان ها در پاسخ به دشواری هایی که در اطراف خود حس می کنند و تفکراتی که برای زندگی آسان تر دارند ، واکنش های متفاوتی نشان می دهند . در طول تاریخ آمادگی انسان ها برای پاسخگویی به نگرانی ها و تنش های مختلف و همچنین رفع سختی ها موجبات پیشرفت در طول زمان را فراهم آورده است . پاسخ به نیاز از اضطراب کم کرده و سعی در رفع دشواری ها لذت زندگی را چند برابر نموده است .
مهم ترین این مورد در مبادلات به چشم می خورد . از زمان های دور افراد در پی ارتباط با یکدیگر و مبادله بوده اند . شروع این فرآیند از مبادلات پایاپای و رسیدن به شبکه ها و پرداخت های اینترنتی نشان از پویایی بازار محصولات دارد . شاید غلط نباشد اگر ادعا کنیم بیشترین تحولات در طول زمان به ارتباطات خصوصا مبادلات مربوط بوده است .
در این بین بازار فرش و قالی به عنوان موضوع مد نظر ما نیز از این تحولات بهره گرفته و در طول 48 سال فعالیت تولید کنندگان فرش های ماشینی شاهد آن هستیم که مشتریان به روش های مختلفی می توانند نیاز خود را به کف پوش رفع کرده و تولید کنندگان برای عرضه محصولات خود راه های مختلفی پیش رو دارند . 
پس از رونق گرفتن مبادلات فرش های ماشینی و اطمینان از آنکه فرش های تولید شده بهترین کف پوش در بین مردم هستند ، تولید کنندگان به فکر استفاده از روش هایی افتادند که بتوانند با فروش بیشتر سود خود را بالا برده و خریداران به فکر روش هایی افتادند تا بتوانند راحت تر ، ارزان تر و به صرفه تر خرید کنند . اولین پاسخ به این نیاز ها در غالب فراهم آمدن امکان خرید حضوری از کارخانه داده شد . روش خرید فرش حضوری از کارخانه تا سال ها برای افرادی که امکان سفر به شهر تولید کننده و حضور در کارخانه را داشتند ، گزینه مناسبی بود . عمده این سفر ها به شهر کاشان انجام می شد و تولید کنندگان کاشانی با استقبال از مشتریان حضوری ، امکان خرید حضوری از کارخانه را جذاب تر می نمودند . اما در این روش ، افرادی که در شهرهای دور از کاشان سکنی داشتند از مزیت های خرید حضوری کوتاه می ماند .
خرید و فروش فرش به قیمت عمده
هنگامی که صحبت از خرید و فروش عمده می شود تصور همگان ان است که حجم و مقدار زیادی از محصول از فروشنده به خریدار منتقل شده و سوبسیدی جهت این حجم زیاد بر قیمت لحاظ می شود . در عمده بازار ها این تعریف و تصور صحیح است اما در بازار فرش و قالی خرید و فروش عمده می تواند حتی به یک تخته فرش هم اطلاق شود ؛ چراکه هدف از این نام گذاری آن است که مشتری بگوییم خرید و فروش فرش به قیمت عمده انجام می گیرد .
فروش فرش به قیمت عمده زمانی امکان پذیر است که خرید بصورت مستقیم از کارخانه انجام شود . در این حالت قیمت محصول برابر خواهد بود با قیمت تمام شده تولید کننده یا همان قیمت عمده فروشی فرش و این دلیل اصلی نام گذاری خرید و فروش های مستقیم از کارخانه تحت عنوان خرید و فروش عمده است .
همانطور که در بالا اشاره شد ، امکان خرید حضوری از کارخانه برای بسیاری از افراد امکان پذیر نیست چراکه هزینه های سفر می تواند به جبران اختلاف قیمت بازار های فیزیکی و خرید مستقیم خریداران را از خرید حضوری از کارخانه و سفر به شهر کاشان منصرف نماید .
اما باید بدانیم خرید و فروش مستقیم فرش های ماشینی تنها به مبادلات حضوری درب کارخانه ختم نمی شود . انواع روش های فروش در نمایشگاه ، فروش در مراکز پخش و فروش در فروشگاه های اینترنتی در دسته مبادلات مستقیم قرار داشته و همگی از مزیت خرید و فروش فرش به قیمت عمده بهره مند هستند . در واقع داشتن قیمت عمده فرش به مستقیم و غیر مستقیم بودن فرش ربط دارد و بدون استثنا تمامی روش های مبادلات مستقیم کالا را به قیمت عمده ارائه می دهند . در بین روش های مطرح شده ، خرید و فروش اینترنتی مزیت های بیشتری داشته و بیش از سایرین در حال رشد است . تولید کنندگان بزرگ و نامی کاشان که در سراسر جهان شناخته شده هستند مانند برند فرش اصل در تأسیس فروشگاه های اینترنتی و راحتی خرید پیشگام بوده اند . عرضه محصولات به قیمت عمده در فروشگاه اینترنتی فرش اصل در کنار سایر خدمات که در ادامه اشاره خواهد شد ویژگی مهم و چشم گیری برای خریداران است .
در خرید فرش به قیمت عمده ، تولید کننده قیمت گذار محصول است . در بازار های فیزیکی و روش های سنتی که قیمت هم بسیار بیش تر از قیمت عمده فروشی است ، تعیین قیمت از دست تولید کننده خارج شده و عوامل بیرونی مختلفی مانند دلالان ، مسیر عرضه ، هزینه های سربار و ... بر بهای محصول تأثیر می گذارد . مسیر گذر فرش ماشینی از کارخانه تا فروشگاه بدون هیچ گونه ناظری هدایت می شود از این رو در این مسیر هر دلال و واسطه به میزانی به قیمت فرش می افزاید . در حالی که فروش مستقیم و خرید فرش از کارخانه عرضه را بسیار کوتاه کرده و محصول را به قیمت منطقی به مشتری ارائه می دهد . در تعیین  قیمت توسط تولید کننده مواردی مانند میزان مواد اولیه مصرفی ، نوآوری در تولید ، طرح و نگاره  ، شانه و تراکم ، تنوع رنگ و ... بر قیمت موثر هستند . در خرید فرش به قیمت درب کارخانه ، خریدار بهای مواد اولیه و دستمزد تولید کننده را پرداخت می کند . در برند هایی مانند برند فرش اصل که تکنیک های تولید رعایت شده و سابقه درخشان و رقابت تولید کننده اجازه افزایش قیمت را نمی دهد ، هزینه مواد اولیه بسیار پایین تر از سایر برند ها و تولید کنندگان است .
فروش اینترنتی فرش ماشینی به قیمت عمده
در خرید و فروش اینترنتی علاوه بر بهره مندی از قیمت عمده و به اصطلاح قیمت کارخانه موارد دیگری نیز به مقرون به صرفه بودن خرید کمک می کند :
1- نیازی به خروج از خانه و هزینه بابت رفتن به فروشگاه نیست .
2- می توانید در زمان های فراغت یا اوقات بیکاری خود به فروشگاه اینترنتی رفته و از محصولات دیدن نمایید . بدین ترتیب زمان خود را ذخیره کرده و با استفاده از هزینه فرصت زمان در اختیار به کاسته شدن قیمت نهایی فرش کمک نمایید .
3- در هر کجا که باشید می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش اصل رفته و از برندی خرید کنید که در عین کیفیت ، تنوع و زیبایی ؛ فرش هایی در قیمت ارزان ارائه می دهد .
4- فرش های ماشینی موجود در فروشگاه اصل به حدی متنوع هستند که مشتریان نیازی به رفتن و گذران وقت در فروشگاه های مختلف جهت دیدن طرح های مختلف ندارند .
5- گارانتی و ضمانتی که تولید کنندگان بر محصولات خریداری شده از فروشگاه اینترنتی ارائه می دهند تضمینی است جهت اصالت و کیفیت بالای محصول . این ضمانت نامه های استاندارد خریداران را از آسیب ها و قصورات غیر عمد و احتمالی در خط تولید مبرا می نماید .
6- مهم ترین دغدغه خریداران ، نحوه حمل و نقل فرش از فروشگاه تا منزل است . تنها روشی که به خوبی به این دغدغه پاسخ داده است خرید و فروش اینترنتی فرش از فروشگاه فرش اصل می باشد . در این روش تمامی مسئولیت های حمل و نقل و هزینه های آن بر عهده تولید کننده بوده و خریداران از این بابت هیچ نگرانی نخواهند داشت .
در فروشگاه های اینترنتی امکان مقایسه قیمت ، کیفیت و سایر ویژگی های محصول وجود دارد . به فروشگاه اینترنتی فرش اصل رفته و به مقایسه قیمت های این فروشگاه با سایر برند ها و سایر روش های مبادله بپردازید . آنگاه به واقع خواهید دید که خرید اینترنتی فرش از فروشگاه فرش اصل قیمتی به مراتب ارزان تر از سایرین دارد و خرید فرش به قیمت عمده را حس خواهید کرد .
امید است بتوانید با انتخاب روشی صحیح فرش با کیفیت ، زیبا ، مطلوب و به قیمت عمده فروشی خریداری نمایید. 

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش باکیفیت را به صورت اینترنتی ارزان بخرید
فرش گبه
بهترین فرش های ارزان
فرش ماشینی ارزان
خرید فرش کاشان آسان شد
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه