مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

خرید فرش دستباف کاشان

buy-handmade-carpet-kashan.jpg

برای خرید فرش دستباف کاشان کلیک کنید .
بر اساس تاریخ و شواهد بدست آمده از مطالعات تجربی بافت اولین فرش دستباف به ایران نسبت داده شده است . تخته فرش به نام پاتریک که در حال حاضر در یکی از معتبر ترین موزه های جهان نگهداری می شود ، اولین فرش دستبافتی است که به لحاظ داشتن طرح و نگاره برآورد شده است که خواستگاه آن کشور ایران می باشد .
فرش های دستبافت مهم ترین ، زیبا ترین و با ارزش ترین هنر در بین صنایع دستی ایران هستند . ارزش و هنر والا این بافته ها به حدی است که تنها اعیان و اشراف توان خرید چنین محصولاتی را دارند . از گذشته تا کنون فرش های دستبافت به عنوان بهترین پیش کش و زیبا ترین بافته در بین همگان رایج بوده است  . اگر چه فرش های ماشینی در بدو تولید توانسته اند جایگزی فرش های دستبافت شوند و جای آن را در خانه ها پر کنند اما واضح و مبرهن است که چه فرش های ماشینی و چه هر نوع بافته دیگری نمی توانند ارزش و میزان هنر فرش های دستبافت را به رخ بکشد .
در بین فرش های موجود در بازار شاهد حضور فرش های دستبافت نیز می باشیم و گرچه میزان تقاضا و خرید و فروش این محصولات نسبت به فرش های ماشینی بسیار کم تر است اما این کم تر بودن تقاضا دلیلی بر کاهش ارزش فرش های دستباف نخواهد بود .
فرش های دستبافت شهر کاشان مانند فرش های ماشینی این خطه در دسته بهترین ها هستند و قالی های دستبافت کاشان که هنر بافندگان کاشانی است زبانزد خاص و عام می باشد . ناگفته نماند که تابلو فرش های دستباف و قالیچه های دستبافت کاشان هم طرفداران خود را داشته و  در بازار های داخلی و خارجی به شهرت رسیده است .
برای خرید فرش های دستبافت کاشان باید به برند ها و فروشگاه هایی مرجعه نمایید که معتبر می باشند . به یادداشته باشید که حساسیت خرید فرش های دستبافت کاشان بسیار زیاد است از همین رو خرید از هر فروشگاه و فروشنده ای جایز نخواهد بود .
در این مقاله که به فرش های دستبافت کاشان اختصاص داده شده است ، در پی معرفی ویژگی فرش های دستبافت کاشان هستیم و اشاره خواهیم نمود که چگونه می توان بهترین و ناب ترین فرش های دستبافت را خریداری نمود .
فرش های دستبافت کاشان
محصولات دستبافت بر خلاف فرش های ماشینی که حالت همگرا دارند ، بسته به منطقه تولید و خواستگاه ویژگی های منحصر به فردی دارند . متخصصین بازار های فرش و قالی به خوبی می توانند بر اساس ویژگی های کیفی و ظاهری فرش های دستبافت شهر بافت را تشخیص دهند .
فرش های دستبافت کاشان نیز بر اساس همین مورد ، قابلیت شناسایی دارند . اولین مورد موثر در شناخت فرش های دستبافت کاشان طرح و نگاره است . در بافته های کاشان عمدتا از طرح های اصیل ایرانی استفاده شده است . طرح های ترنج ، خشتی و افشان از بهترین و پر طرفداران ترین طرح های موجود بر روی فرش های دستبافت کاشان هستند . در بین طرح های نام برده ، طرح ترنج بیشترین میزان خرید را به خود اختصاص داده است . جالب است بدانید ریشه نگاره های موجود در طرح و نقشه های ترنج به دوره اشکانیان بر می گردد .
استفاده از الیاف پشم ، کرک و ابریشم در بهترین کیفیت ویژگی دیگر فرش های دستباف کاشان است . این قالی های اصیل ایرانی مانند فرش های ماشینی این خطه از بهترین مواد اولیه تولید شده اند . الیاف کرک و پشم و ابریشم ویژگی منحصری به فردی دارند و آن این که در تابستان خنک و در زمستان گرم هستند . عایق بودن الیاف در فرش های دستبافت کاشان به خوبی مشهود است .
فرش های دستبافت کاشان به هیچ وجه رنگ نمی دهند ، برای تست این موضوع می توانید دستمال سفید مرطوب را بر سطح قالی کاشان کشیده و خواهید دید که رنگ فرش به دستمال منتقل نمی شود .
تقارن و عدم غلط بافی ، نداشتن عیب و ایراد و هماهنگ بودن ابعاد و سایز قالی با آنچه از پیش تعیین شده است ، دیگر ویژگی موجود در فرش های دستباف کاشان هستند .
خرید فرش های دستبافت کاشان
فروشگاه فرش اصل در کنار تولید فرش های ماشینی ، بهترین فرش های  دستباف کاشان را نیز تولید می کند . این شرکت ، که زیر نظر کارشناسان فرش اداره می شود ، بهترین فرش های دستباف را که توسط هنرمندان ایرانی بافته شده است را در فروشگاه اینترنتی خود به نمایش گذاشته است . فرش دستباف طرح لچک ترنج ، که یکی از زیباترین و اصیل ترین قالی های کاشان است دارای سی و دوخانه است و با ابعاد قالی در حدود 210*140 است . جنس الیاف این قالی زیبا ، ابریشم و پشم است . این قالی نشان دهنده جلوه و هنر و فرهنگ ایرانی است و نمونه ای از قالی های صادراتی کاشان به کشورهای اروپایی است .

می دانیم که بهترین راه خرید فرش اصل و باکیفیت مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش اصل می باشد . ضمانت بالا بودن کیفیت ، اصالت برند ، راحتی خرید ، ارزان بودن محصول و هزاران مزیت دیگر تنها در بازار ها و فروشگاه های اینترنتی موجود است . خرید فرش های دستبافت کاشان به علت ارزش و قیمت بالا تر نسبت به فرش های ماشینی اهمیت و حساسیت بیشتری دارد . از این رو تأکید بر خرید از فروشگاه ها و برند های معتبر بیشتر خواهد شد .
برای خرید فرش های دستبافت کاشان به فروشگاه اینترنتی فرش اصل مراجعه نمایید و به بهترین روش ممکن بهترین فرش را از درجه یک ترین برند خریداری کنید .
تنوع و تعدد محصولات بافته شده تولید ماشین آلات از یک طرف و زیبایی و کیفیت خیره کننده فرش های دستبافت کاشان از طرف دیگر مشتریان را جذب برند فرش اصل می کند .
علاوه بر مزیت های شمرده شده برای خریداران فرش های دستبافت کاشان بصورت اینترنتی ، تولید کنندگان نیز تمایل بیشتری به فروش محصولات خود از طریق فضاهای مجازی دارند . دست به دست شدن های بی جا و سودجویی های غیر منصفانه در بازار های سنتی موجبات ناکارامدی این بازار ها را به وجود اورده و تمایل خریداران و فروشندگان به بازار های اینترنتی را بیشتر کرده است .
فروش اینترنتی فرش های دستبافت کاشان
گروه تولیدی فرش اصل بدان علت تمایل به عرضه فرش های ماشینی و دستبافت خود در فروشگاه های اینترنتی دارد که :
- از طریق فروشگاه های اینترنتی می تواند فرش های دستبافت کاشان را در کم ترین قیمت ممکن به دست مشتریان برساند .
- با خیالی آسوده از عدم سوء استفاده برند فرش اصل در بازار های اینترنتی بهترین کیفیت را در زیبا ترین حالت در فروشگاه اینترنتی عرضه می کند .
- با تبلیغ هدفمند و شناخت جامعه هدف به عنوان مشتریان خود ، علاوه بر صرفه جویی در هزینه تبلیغات و تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی خود ، سلیقه و رحجان خریداران را برای تولیدات بعد خواهد شناخت .
- تولید کننده فرش اصل ، فرش های دستبافت و ماشینی عرضه شده در فروشگاه اینترنتی خود را ضمانت می کند و بدین ترتیب گامی موثر در جلب رضایت مشتریان و توجه به برند اصل بر می دارد . گارانتی انجام شده توسط تولید کننده این امتیاز را برای مشتری فراهم می آورد که توان جبران هر گونه اشتباه غیر عمد در تولیدات خود را داشته باشد .

کیفیت ، دوام و زیبایی فرش های دستبافت در فروشگاه اینترنتی فرش اصل تضمین شده است .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تولید فرش ابعاد بزرگ
بازار اینترنتی خرید فرش دستبافت کاشان
فرش 700 شانه
لیست انواع فرش ماشینی
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه