مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

خرید فرش برای عروس و جهیزیه

carpet-bride.jpg

برای دیدن انواع فرش ماشینی برای عروس کلیک کنید .
برای دیدن انواع فرش دستباف برای عروس کلیک کنید .

در فرهنگ مردم ایران زمین هنگامی که زوج جوانی قصد دارند زنگی جدید خود را آغاز نمایند ، خانواده دو طرف به جهت سهولت امر شروع زندگی و کم کردن بار مسئولیت از هزینه از دوش دو طرف وسایل اولیه زندگی را فراهم آورده و تحت عنوان هدیه به منزل جدید زوج می برند . از آنجایی که فرش از ملزومات خانه خصوصا برای ما ایرانیان محسوب می شود ؛ خرید فرش برای جهیزیه از مواردی است که سهم بسزایی از بازار را به خود اختصاص داده است . سهم فرش عروس به حدی است که بسیاری از تولید کنندگان در محصولات خود شاخه ای تحت عنوان فرش جهیزیه عرضه می کنند . خرید فرش برای عروس به مراتب آسان تر اما حساس تر از فرش ماشینی برای خانه هایی است که زندگی در آن ها در جریان است . چراکه اگر خرید فرش جهیزیه جزء اولین خرید ها باشد ، ست کردن سایر وسایل با طرح و رنگ فرش به مراتب آسان تر است .
 سوال اصلی که خریداران  جهیزیه از فروشندگان می پرسند این است که برای جهیزیه چه فرش ماشینی بخرم ؟ و فروشنده با تجربه و اطلاعاتی که دارد خریداران را راهنمایی می نماید . توجه به این نکته و دانستن این موضوع مهم است که اطلاعات هر فروشنده ای کامل نیست . از همین رو داشتن اطلاعات پایه ای برای خرید هر محصولی خصوصا فرش های ماشینی که کالاهای تخصصی به حساب می آیند مهم و ضروری است .
اطلاعات پایه ای را می توان با روش هایی مانند پرس و جو ، انتخاب فروشگاه معتبر و خواندن مقالاتی علمی مانند مقاله در دست بالا برده و خریدی مطلوب انجام داد . مقاله حاضر برای پاسخ به سوال " برای جهیزیه چه فرش ماشینی بخرم ؟ " نوشته شده است و تمام هدف نویسنده دادن اطلاعاتی مفید به خریداران می باشد . اگر خریدار فرش ماشینی جهیزیه ، فرش ماشینی برای منزل جدید یا فرشی زیبا و با کیفیت هستید مقاله حاضر می تواند کمک مفیدی به خرید شما باشد .
فرش برای عروس و جهیزیه
فرش جهیزیه نامی است که بر محصولاتی نهاده شده که خریداری می شوند تا به همراه سایر ملزومات در جهیزیه عروس قرار گیرد . نمی توان کالا یا فرشی خاص را تحت عنوان فرش جهیزیه معرفی نمود و هر محصولی که توسط نوعروسان انتخاب شود در دسته این محصولات قرار می گیرد . این محصول می تواند فرش 1200 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 700 شانه ، با رنگ زمینه تیره یا روشن ، الیاف بافتی از جنس اکرولیک ، پلی استر ، پلی پروپلین و ترکیب تمام الیاف ها و ... باشد .
فرش های ماشینی 1200 یا 1000 شانه برای اتاق های مهمان نشین و پذیرایی ، فرش های 700 شانه برای اتاق خواب ، گلیم فرش برای آشپزخانه و قالیچه هایی کوچک و زیبا برای پهن شدن جلوی درب ورودی و جلو درب سرویس بهداشتی از رایج ترین خرید های برای نوعروسان است . عموما چون منزل نوعروسان کوچک و اصطلاحا نقلی ست از رنگ های شاد و روشن استفاده می شود تا خانه بزرگ تر و نونوار تر نشان داده شود ، به همین دلیل خرید فرش ترک توسط نوعروسان زیاد شده است .
برخی از تولید کنندگان نبوغ به خرج داده و پک فرش جهیزیه با قیمت مطلوب تر برای خرید آماده کرده اند . این فرش ها دارای چند تخته فرش در ابعاد و طرح های مختلف اما هماهنگ هستند که بنابر سلیقه خریداران قابل تعویض خواهند بود .
بهترین فرش ماشینی جهیزیه
فلسفه خرید جهیزیه کمک به زوجین و آسان تر شدن شروع زندگی است ، از همین رو خانواده ها ترجیح می دهند فرش هایی با کیفیت و ناب برای فرزندان خود تهیه نمایند . خرید فرش های درجه دو و سه پس از چند سال مورد آسیب قرار گرفته و زوجین مجبور خواهند بود هزینه ای بابت فرش و کف پوش بپردازند . پس یکی از پاسخ هایی که می تواند به سوال " برای جهیزیه چه فرش ماشینی بخرم ؟  " داد این است که  فرش ماشینی درجه یک و ناب خریداری نمایید .
هماهنگ بودن فرش با وسایل و زیبایی هم نقش مهمی در خرید دارد . فرش اگر بر اساس نکات زیبا شناسی خریداری نشود نمی تواند دکور را آنطور که باید و شاید زیبا نماید و همانطور که می دانیم مهم ترین عنصر زیبا ساز در دکوراسیون فرش ماشینی است و عنصری دیگری نمی تواند جای آن را پر کند و مسئولیت را بر عهده بگیرد .
ویژگی فرش ماشینی خوب برای جهیزیه
داشتن شانه و تراکم باید هماهنگ با کاربرد باشد . فرش پرشانه و پر تراکم برای مکان هایی است که زیبایی بر کاربرد غلبه داشته و فرش های 700 شانه را می توان در فضایی پهن نمود که پرتردد و پر رفت و آمد می باشد . مکان هایی مانند آشپزخانه که در معرض آلودگی بوده و نیازمند شست و شوی زیاد است باید با گلیم فرش یا محصولات مقاوم در برابر آلودگی و شست و شو پوشیده شود .
قرینگی و طرح و رنگ و نگاره ها بر درجه فرش موثر است . عدم قرینگی ، بافت غلط یا حتی عدم تنوع رنگی مناسب درجه فرش را از یک ساقط خواهد نمود .
نخ در رفتگی ، تکرار سیلند و بافت تکراری ، تفاوت سایز با ابعاد استاندارد ، عدم استفاده از الیاف مرغوب از جمله نخ خاب اکرولیکی که فراند هیت ست را از سر گذارانده اند ، عدم کیفیت رنگ و ... از جمله مواردی است که موجب کم کیفیتی فرش های ماشینی می شود و خرید فرش ماشینی با این ویژگی ها برای جهیزیه مناسب نخواهد بود .
فرش ماشینی خوب برای جهیزیه علاوه بر نکات فنی و کیفیت باید در سایز و ابعاد هم درست انتخاب شود ، اگر فرش به گونه ای باشد که بزرگ تر از ابعاد اتاق بوده و یا بسیار کوچک تر باشد نمی تواند زیبا و مناسب تلقی شود . اگر فرش جهیزیه بزرگ تر از ابعاد اتاق باشد ، قسمتی از حاشیه فرش تا خورده یا کنار دیوار قرار می گیرد ، این موضوع به مرور زمان فرش را دچار شکستگی و پارگی می کند . همچنین فرش هایی که بسیار از سایز اتاق کوچک تر هستند ، نمی توانند از نظر زیبایی و کارکرد رفع کننده نیاز فضا باشند . در هنگام خرید فرش جهیزیه این نکته را در نظر بگیرید که فرش ها باید اندکی از ابعاد اتاق کوچک تر باشند ، این اندازه برای فضاهای مختلف متفاوت است .
برای مثال فرش برای پذیرایی نوعروس باید به گونه ای باشد که زیر میز را پوشش داده اما مبلمان روی آن قرار نگیرند در حالی که در اتاق خواب ها این ابعاد باید به گونه ای باشد که بین لبه فرش و دیوار در حدود چند سانتی متر فاصله وجود داشته باشد .
فرش جهیزیه را از کدام فروشگاه خریداری نماییم ؟
از آنجایی که فرش یکی از هزاران وسیله ریز و درشتی که برای جهیزیه خریداری می شود و قیمت نسبتا بالایی هم دارد باید به روشی و از فروشگاهی خریداری شود که مقرون به صرفه و مطمئن باشد . در بین تمامی روش های خرید از انواع مستقیم و غیر مستقیم گرفته تا سنتی و مدرن ، خرید فرش عروس از فروشگاه های اینترنتی و به طرق مدرن و آنلاین نسبت به سایرین ارزان تر ، با کیفیت تر ، مطمئن تر و آسان تر خواهد بود . فروشگاه اینترنتی مستقیما فرش را از تولید کننده به خریدار رسانده و تمامی هزینه های سربار را از خرید کسر می نماید . به فروشگاه اینترنتی فرش اصل سری زده و در شاخه محصولات به دنبال بهترین فرش ماشینی برای خرید جهیزیه نوعروسان باشید . محصول را انتخاب نموده و مراحل خرید را بر اساس آنچه در راهنمای خرید توضیح داده شده است پرداخت نمایید . پرداخت کم ترین قیمت برای بهترین کیفیت و زیبا ترین طرح از کوچک ترین مزیت های است که خرید فرش های ماشینی جهیزیه به روش اینترنتی دارند . همچنین اگر در مورد خرید و فرش های ماشینی سوالی داشته باشید پشتیبان آنلاین فروشگاه اینترنتی 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما بوده و در کنار پشتیبان آنلاین می توانید با مشاورین و کارشناسان فروش به صورت تلفنی ارتباط برقرار نمایید .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
طراحی فرش در نگاره ها و طرح های درخواستی مشتری
راهنمای خرید فرش ماشینی خوب
بازار اینترنتی خرید فرش دستبافت کاشان
بهترین فرش های ارزان
فروش فرش به قیمت عمده از کارخانه
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه