مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

بهترین فرش برای اتاق خواب

suitable-carpet-for-bedroom.jpg

خرید فرش ماشینی یکی از دغدغه های صاحب خانه به شمار می رود . داشتن فرشی مناسب از نظر کیفیت ، زیبایی و قیمت خواستاری است که همه صاحب خانه ها به دنبال برآورده کردن آن هستند اما تعدادی از مشتریان وارد شده به بازار فرش و قالی توان پاسخگویی مناسب به این خواسته را نداشته و گاها شاهد آن هستیم که به هر دلیل خریداران از محصول خریداری شده راضی نبوده و رضایت خرید آنصور که باید و شاید به انجام نمی رسد .
داشتن دغدغه خریداران با گستردگی بازار ها  و تخصصی شدن تولیدات بیشتر می شود اما روی دیگر سکه باز شدن دست آن ها در انتخاب و خرید محصولاتی با کیفیت تر ، زیبا تر و مرغوب تر می باشد چراکه بازار ها در حال رشد بوده و رشد در راستای مثبت است . به عبارتی بزرگ تر شدن بازار ها با ورود برند های بهتر ، با کیفیت تر شدن تولیدات ، نوآوری در محصولات و ... همراه است .
خریداران برای داشتن خرید مناسب باید نسبت به فرشی که خواستار آن هستند از جهات مختلفی اطلاعاتی کسب کنند . برای مثال در اولین قدم باید بدانند که فرش را برای چه مکانی می خواهند . اگر خریداران از ویژگی های فضا مطلع باشند تا حد زیادی خواهند دانست که هنگام ورود به بازار به کدام سمت بروند و به عبارتی می توانند جامعه هدف خود را شناسایی کنند . گام بعد دانستن کیفیت و شانه و تراکم محصول است . فرش ها با شانه و تراکم مختلف تولید می شوند که بنابر فضا متفاوت خواهند بود . برای مثال فرش های پذیرایی باید در شانه و تراکم بالا و فرش اتاق خواب در شانه و تراکم پایین تهیه شود .
ویژگی های و شناخت های دیگری از جمله ابعاد اتاق ، رنگ و طرح مبلمان و پرده ها ، سبک معماری خانه و ... نیز در انتخاب فرش اهمیت زیادی دارد . این موارد علاوه بر زیبایی خانه به داشتن فرشی با دوام و با طول عمر بیشتر منجر خواهد شد . برای مثال اگر بدانیم فرش ماشینی اصل را در چه ابعادی خریداری نمایید که علاوه بر پوشاندن اتاق هنگام استفاده دچار تازدگی یا ... نشوند از یک جهت عمر بالای محصول را تضمین کرده ایم .
مقاله پیش رو برای آن دسته از خریدارانی نوشته شده است که قصد خرید فرش ماشینی برای اتاق خواب را دارند . کف پوش اتاق خواب از خرید های مهم است چراکه اتاق خواب محل استراحت می باشد و باید با داشتن دکوراسیونی مناسب آرامش را به اعضا القا کند . اتاق خواب از مکان های پر وسیله و شلوغی است که معمولا رفت و آمد زیادی ندارد . از این جهت در انتخاب رنگ و طرح و نگاره خریدار را با چالش مواجه می کند . از طرف دیگر مانور دادن قیمت در خرید این محصول می تواند تا حد زیادی به بودجه خانوار کمک کند .
فرش ماشینی برای اتاق خواب
در سال های 1350 که اولین فرش های ماشینی تولید شدند تنها طرح ها و رنگ های محدودی بر روی رنگ زمینه لاکی و قرمز به تولید رسیده و وارد بازار می شدند . خریداران برای هر مکانی از خانه ، همین فرش های قرمز و لاکی خریداری می نمودند . اما مدتی که گذشت برند های متعدد وارد بازار شده و تنوع محصولات از رنگ و طرح آغاز شد و تا شانه و تراکم ادامه یافت . در حال حاضر مشتریانی که برای خرید فرش ماشینی برای اتاق خواب وارد بازار می شوند با محصولاتی متفاوت از مشتریان خرید فرش های آشپزخانه یا پذیرایی روبرو هستند .
با وجود آنکه رفت و آمد به اتاق خواب زیاد نیست اما باید از فرش هایی استفاده شود که مخصوص مکان های شلوغ هستند . فرش هایی مانند فرش های ماشینی 500 شانه ، 700 شانه واقعی ، 700 شانه تبدیلی ، فرش طرح 700 شانه ، فرش های فانتزی و فرش گبه از برند فرش اصل  برای اتاق خواب مناسب هستند . از آن جهت باید از فرش های نام برده برای اتاق خواب استفاده کرد چراکه فرش های مذکور در برابر فشار ، سایش و شست و شو نسبت به سایر محصولات مقاوم تر هستند و اتاق خواب مکانی است با اجسام سنگین مانند تخت خواب ، کمد و ... . البته باید در دکوراسیون هر فضایی این نکته را در نظر گرفت که تا امکان اجسام سنگین و نوک تیز روی فرش قرار نگیرند اما این مورد در اتاق خواب تا حد زیادی غیر قابل رعایت است .
اتاق خوب مکانی است که تنها اعضا خانواده از آن استفاده کرده و در دید مهمان ها قرار نمی گیرد . از همین جهت لزومی به استفاده از فرش های لوکس ، شبه دستبافت و گران قیمت با شانه و تراکم بالا نخواهد بود . می توانید با خرید فرش هایی ارزان برای اتاق خواب در هزینه های خانوار صرفه جویی کنید .
ابعاد و رنگ فرش اتاق خواب
فرش انتخابی باید در رنگ زمینه ای انتخاب شود که آرامش بخش بوده و با ایجاد هارمونی با پرده ها و کف پوش دکوراسیون را زیبا کند . رنگ های گرم برای چنین فضایی مناسب هستند .
نکات مهمی در زمینه زیبایی شناسی برای خرید بهترین فرش ماشینی اتاق خواب وجود دارد . برای مثال فرش های رنگ روشن برای اتاق خواب هایی که نور کافی ندارند و فرش های رنگ تیره برای اتاق خواب هایی که نور کافی دارند مناسب است .
بهتر است فرش سایزی کوچک تر از ابعاد اتاق داشته باشد و فضاهایی از اتاق خالی باشد تا کف پوش نمایان شود ؛ اما در پهن کردن فرش توجه داشته باشید که نباید هنگام خروج از تخت پاها با زمین تماس برقرار کنند . هرگز گلدان ها را بر روی فرش قرار ندهید چراکه رطوبت حاصل از گلدان ها فرش را پوسانده و به مرور زمان پاره می کند . استفاده از فرش های آبی فیروزه ای ، آرامش را در اتاق خواب ایجاد می کند . استفاده از فرش سرمه ای برای اتاق خواب مناسب نمی باشد .
طرح فرش اتاق خواب
امروزه بیشتر از طرح های مدرن و فانتزی برای اتاق خواب استفاده می کنند . بدین اینکه وسایل در اتاق خواب زیاد است و استفاده از قالی با طرح های شلوغ ، جلوه خوبی ندارد . فرش های ترک با طرح های مدرن برای افرادی که به دنبال طرح های امروزی و مدرن برای اتاق خواب هستند مناسب می باشد . استفاده از طرح های سنتی و کلاسیک برای اتاق خواب های خلوت مناسب است .
خرید فرش ماشینی اتاق خواب
برای داشتن خریدی با لذت خرید بالا خوب است که از روش های نوین استفاده کنید . برتری های موجود در خرید مستقیم نسبت به خرید غیر مستقیم از جمله خرید تضمیمی فرش ، خرید با قیمت مطلوب و ... بر همگان واضح است . اما خرید به روش اینترنتی به عنوان بهترین روش خرید مستقیم چندان در بین مردم رایج نیست . هر چند آشنایی بیشتر نسل جدید با اینترنتی و شبکه های مجازی ، رونق بیشتری با بازار های اینترنتی و انلاین بخشیده است . اما برای داشتن بهترین فرش ماشینی باید از روش خرید اینترنتی کمک گرفت .
خرید و فروش اینترنتی نیازمند دو عنصر خریدار و فروشنده و مکانی برای انجام مبادلات است . تمامی این موارد بصورت اینترنتی و در دنیای غیر واقعی صورت می گیرد . انتخاب برندی صاحب نام و امتحان شده برای خرید های اینترنتی از ملزومات می باشد .
فروشگاه فرش اصل برای خرید اینترنتی فرش اتاق خواب مناسب است .
مقاله مربوطه : فرش باکیفیت را به صورت اینترنتی ارزان بخرید .
با خرید اینترنتی از برند فرش اصل از اصالت محصول مطمئن می شوید و خواهید دانست محصولی درجه یک و با کیفیت را دریافت کرده اید . فرش های ماشینی اصل به علت تولید با دستگاه های روز دنیای و تکنیک های تخصصی که بازدهی بالایی دارند ، هزینه تولید کم تری نسبت به برند های غیر متخصص دارند . علاوه بر این خرید اینترنتی فرش های ماشینی برای اتاق خواب به علت کوتاه بودن مسیر عرضه ارزان خواهند بود .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش اصل
جدیدترین طرح و رنگ فرش ماشینی
ابعاد فرش ماشینی و تاثیر آن در قیمت فرش
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی طرح گبه
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه