مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان

online-sale-kashan-carpet.jpg

تاریخ بشریت همواره در حال پیشرفت بوده است . داشتن احساس نیاز و کشف راه هایی برای راحت تر زندگی کردن خط مشی این پیشرفت ها محسوب می شده است . سیر تاریخی و تحولات دیده شده در بازار کالاها و محصولات و روش های مبادله نیز تصحیحی بر ادعای گفته شده می باشد . در طول تاریخ ، انواع  و اقسام روش ها جهت خرید و فروش کالا ها به کار گرفته شده اند و پذیرش هر روش بستگی به میزان کاسته شدن دشواری های روش قبل داشته است . اگر به سیر تاریخی این روند نگاه کنیم شاهد آن هستیم که روز به روز روش های تازه باب شده سعی در رفع ایرادات روش های قبل داشته و خواهان راحت تر شدن مبادلات هستند .
در این میان اشاره به روش های خرید و فروش فرش های ماشینی به عنوان کالایی با ویژگی های خاص جالب توجه می باشد . فرش های ماشینی بدان جهت خاص نامیده شده اند که : 1- تنوع زیادی دارند و روز به روز بر تنوع و گستردگی بازار فرش و قالی اضافه می شود . 2- فرش های ماشینی وزن و حجم زیادی دارند و یکی از سخت ترین و نگران کننده ترین مراحل خرید فرش های ماشینی حمل از فروشگاه تا منزل است . 3- رقابت در این بازار ها سخت و نفس گیر است . 4- بهترین تولیدات جهان مربوط به فرش های ماشینی ایرانی است . 4- قیمت بالایی دارند و .... . از همه مهم تر تغییرات روش های مبادله فرش های ماشینی با وجود تولید در 4 دهه چشم گیر است .
خرید و فروش فرش های ماشینی همواره برای خریداران دغدغه هایی به همراه داشته است . اما آنچه جالب توجه می باشد ، تلاش خریداران برای رفع این دغدغه ها و انتخاب بهترین برند و بهترین روش خرید برای کاستن دشواری های خرید است . امروزه به دلیل دغدغه های بالای افراد و همچنین بالا رفتن اطلاعات و سطح آگاهی خریداران ، خرید اینترنتی فرش ها بیشتر از خرید های سنتی و حضوری شده است . یکی از دلایل دیگر پیشرفت فروش اینترنتی فرش این است که برخی از شهرها توانسته اند در تولید محصولات ماشینی خوش بدرخشند . شهرستان کاشان یکی از شهرهای تولید کننده فرش ماشینی می باشد که به دلایلی تولید بهترین محصولات در این شهر انجام می شود . به همین دلیل بیشتر کارخانه های این شهرستان ، فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان را جز خدمات خود قرار داده اند .
مزایای فروش اینترنتی فرش کاشان برای فروشندگان
1- فروش بیشتر
2- تبلیغات هدفمند
3- ارتباط مستقیم با مشتری و آگاهی از نیاز خریداران
4- ارائه محصولات برتر و با کیفیت و عدم نگرانی بابت سوء استفاده از برند فرش اصل در بازار های فیزیکی
5- جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات
6- عدم نیاز به پیدا کردن فروشنده و واسطه گر برای عرضه محصولات به بازار های فیزیکی
7- تعیین قیمت به روش های منطقی
مزایای خرید اینترنتی فرش کاشان برای خریداران
1-خریدی ارزان قیمت و مقرون به صرفه
2-عدم نیاز به حضور فیزیکی در بازار ها و ذخیره زمان و هزینه بیشتر
3-اقدام به خرید در هر زمان و مکان
4- خرید فرش با ارسال و رهایی از دشواری های حمل
5- اطمینان از اصالت محصول و عدم نگرانی بابت خرید فرش تقلبی
6- امکان مقایسه تمامی برند ها با یکدیگر و انتخاب بهترین برند
7- قدرت چانه زنی فوق العاده بالا
تولید فرش های ماشینی کاشان
اولین فرش های ماشینی دنیا به برند های کاشان نسبت داده شده اند . حدود 4 دهه قبل اولین کارخانه تولید فرش ماشینی در شهرک صنعتی راوند کاشان تأسیس شد و تولیداتی وارد بازار نمود که بهترین جایگزین برای فرش های دستبافت شدند . آن هنگام با وجود مرغوبیت و محبوبیت فرش ها به عنوان بهترین کف پوش ها ، قیمت فرش های ماشینی به حدی بالا بود که تنها در توان خرید اعیان و اشراف قرار می گرفت . با تولید فرش های ماشینی خریداران محصولات را بهترین جایگزین برای فرش های دستبافت دانسته و مورد تقاضا قرار دادند . محصولات اولیه در شانه 350 و تراکم پایین تولید می شود اما طولی نکشید که کیفیت ، زیبایی و شانه و تراکم فرش های ماشینی رونق گرفت . روز به روز بر تنوع فرش ها افزوده شد و خریداران با مدل های زیباتر و فرش هایی پر شباهت تر به فرش های دستبافت روبرو شدند . به گونه ای که در حال حاضر برند فرش اصل فرش هایی تولید می کند در شانه و تراکم بالا با نام فرش های شبه دستبافت یا فرش های دستبافت گونه . زیبایی و ظرافت بافت این محصولات به حدی است که در ظاهر تفاوتی با فرش های دستبافت ندارند .
فرش اصل ، به عنوان یکی از بهترین برند ها در تولید فرش کاشان با استفاده از نخ خاب اکرولیک هیت ست شده و بکارگیری تیم متخصص در زمینه طراحی و تولید فرش های درجه یک و بی نظیر وارد بازار می نماید که برای خرید بهترین گزینه خواهند بود .
انواع فرش های 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه در طرح ها و ابعاد مختلف در فروشگاه اینترنتی برند فرش اصل به فروش می رسد .
روش های سنتی فروش فرش های ماشینی کاشان
مبادله کف پوش به قدمت زندگی انسان ها ست . حتی انسان های اولیه هم جهت زندگی به دنبال کف پوش هایی بودند که آن ها را از آسیب جانواران و ... محفوظ نماید . ابتدا هر شخص خود به تنهایی نیاز خانه را به کف پوش رفع نمود اما رفته رفته با تغییر شکل کف پوش ها و رفتن به سمت صنعت نساجی و بافته ها ، عده ای به تولید و بافت انواع کف پوش ها مشغول شده و آن را به سایرین می فروخته اند .
ابتدایی ترین تولید کنندگان ، پس از بافت فرش آن را در اختیار دلالان فرش قرار داده تا واسطه ها با ارائه فرش به فروشندگان موجبات عرضه فرش را فراهم آورند . در حال حاضر این نوع مبادله و فروش فرش های ماشینی را روشی غیرکارآمد می دانند که تحت عنوان روش سنتی از آن یاد می شود . هرچند هنوز هم حجم زیادی از خرید و فروش فرش های ماشینی کاشان از روش سنتی انجام می شود اما این روش ایرادات خاص خود رادارد . برای مثال دست به دست شدن قالی در بین واسطه ها ، هزینه و بهای فرش را تا حد زیادی بالا می برد . در این روش فروشنده پس از دریافت بها محصول را به خریدار تحویل داده و مبادله در مبدأ انجام می شود . وظیفه حمل و نقل فرش از فروشگاه تا خانه بر عهده خریدار می باشد . از طرفی رفتن به فروشگاه و تنظیم کردن زمان خرید یکی از موارد مهم در دنیای حاضر است که شهر نشینی تا حد زیادی موجب شلوغی شهر ها و دغدغه های ترافیک و ... شده است .
روش های مستقیم فروش فرش های ماشینی کاشان
پس از چندی تولید کنندگان به این فکر افتادند که بجای واسطه ، خود نقش فروشنده را بر عهده گرفته و امکانات فروش فرش های ماشینی در کارخانه را فراهم آورند . از طرفی نسبت به تأسیس نمایندگی های پخش در شهر های مختلف اقدام نمودند . این موارد رگه هایی از خرید و فروش مستقیم فرش ماشینی را بوجود آورده اند .
خرید و فروش به روش حضوری از کارخانه برای ساکنین شهر کاشان و افرادی که برای رفتن به کارخانه با بعد مسافت مشکلی نداشتند ، روش مناسبی بود . اما بسیاری از افراد نیاز به خرید مستقیم داشته که به دلیل دوری از شهر کاشان و تولید کننده از خرید مستقیم صرف نظر می نمودند .
روی کار آمدن فروش اینترنتی فرش ماشینی و پا گرفتن فروشگاه های اینترنتی که تولید کننده عهده دارد آن بود ، برترین روش ممکن برای خرید یک تخته فرش ماشینی را فراهم آورد . فروش اینترنتی فرش کاشان از طریق فروشگاه های اینترنتی تحولی اساسی در مبادله این محصول بود اما متأسفانه به علت عدم آشنایی افراد با این روش آنطور که باید و شاید با استقبال مواجه نشد و اندکی زمان لازم است تا روش فروش اینترنتی فرش کاشان در بین افراد جای بگیرد .
عدم آگاهی از مزایای خرید و فروش اینترنتی فرش کاشان ، عدم فرهنگ سازی ، عدم آشنایی با دنیای اینترنت و چسبندگی بی دلیل به روش های سنتی کار فروشگاه های اینترنتی را دشوار ساخته است . فروشگاه اینترنتی برند فرش اصل به دنبال آن است تا با بالا بردن مزایای خرید به این روش و ارائه هر چه بیشتر خدمات در فروشگاه آنلاین خود توجه مشتریان را جلب نموده و گامی موثر در پیشرفت کشور بر دارد . خرید و فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان از فروشگاه فرش اصل برای خریداران و تولید کنندگان سود داشته و مبادله ای دو سر سود به حساب می آید .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
طراحی فرش در نگاره ها و طرح های درخواستی مشتری
راهنمای خرید فرش دستباف اصل ایرانی
فروش عمده فرش کاشان
معرفی طرح های پر فروش تابلو فرش
تفاوت فرش ماشینی کاشان با فرش مشهد
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه