مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش باکیفیت را به صورت اینترنتی ارزان بخرید

carpet-cheap-machine.jpg

چند سالی است که در کشور های جهان سوم استفاده از شبکه های اینترنتی و کاربرد دنیای مجازی گسترش یافته است و تفاوت های موجود در صنعت IT و کامپیوتر که علم روز دنیا محسوب می شود بین کشور های جهان سوم و کشور های پیشرفته کم تر و کم تر شده است . فرش های ماشینی هم در این پیشرفت سهم داشته و خرید و فروش فرش های ماشینی به روش اینترنتی بزرگترین دستاورد و تحفه ای است که دنیای بزرگ اینترنت برای صنعت نساجی به ارمغان آورده است .
نسل جدید به خوبی با این فضا ارتباط برقرار کرده و تا حد ممکن تمامی نیاز های خود را به روش اینترنت حل می کنند این در حالی است که هنوز قشر سالخورده و افرادی هستند که به روش مبادلات اینترنتی اعتماد نداشته و بدون حل ریشه این نا اعتمادی سر ستیز با روش خرید و فروش آنلاین دارند . دلیل اصلی عدم اعتماد برخی از افراد در کشور های در حال توسعه به روش آنلاین این است که روش مذکور را نوعی کلاهبرداری تلقی می کنند در حالی که اگر نکات مربوط به پرداخت های اینترنتی را رعایت نموده و در انتخاب فروشگاه دقت نماییم هیچ خطری مبادلات آنلاین را تهدید نکرده و تنها بی احتیاطی خریداران است که منجر به ضرر و زیان و عدم رضایت از خرید های انلاین شده است .
مورد مهمی که در خرید فرش به صورت آنلاین توجه همگان را جلب نموده است خرید فرش با کیفیت به قیمت ارزان می باشد . برای خرید فرش های ماشینی با کیفیت روش های مختلفی وجود دارد اما همانطور که در ادامه توضیح خواهیم داد خرید اینترنتی فرش نسبت به سایر روش ها برتری داشته که خرید فرش باکیفیت ارزان قیمت یکی از این برتری ها ست . اگر خواهان آشنایی با روش های خرید فرش با کیفیت بوده و به دنبال پاسخ به این سوال هستید که دلیل مقرون به صرفه بودن خرید به صورت آنلاین چیست ، با ادامه مقاله همراه شوید و از اطلاعات آمده در این نوشتار بهره مند گردید .
خرید فرش با کیفیت
اگر از افراد حاضر در بازار ها سوال شود که اولین آیتم شما برای خرید چیست ، بی شک کیفیت بالای محصول و کارکارد طولانی مدت را خصوصا برای کالاهای چندین و چند ساله مانند فرش ماشینی نام خواهند برد . فرش های ماشینی محصولاتی هستند کاملا تخصصی که خریداران عادی نمی توانند با نگاه به ظاهر و حتی لمس فرش از کیفیت بالای آن مطمئن شوند . از همین رو بهتر است هنگام خرید به فروشگاهی مراجعه نماییم که اطلاعات فروشنده به خرید ما کمک نموده یا اطمینان به برند و فروشگاه ما را از خرید محصولی با کیفیت مطمئن سازد .
با وجود آنکه خرید از فروشگاه و برند معتبر اولین ملاک هر خرید با کیفیتی است اما لازم است تا خریداران هم در داشتن حداقل اطلاعاتی مانند کاربرد شانه و تراکم های مختلف ، کیفیت الیاف ، تفاوت بین محصولاتی که در جنس های مختلف تهیه می شوند ، سابقه کار برند های منتخب برای خرید ، اصول زیبایی شناسی در رنگ و طرح و ... اهتمام ورزیده چراکه خرید بدون هیچ آگاهی نمی تواند به صرفه و رضایت بخش باشد . حال آنکه پیدا کردن فروشنده آگاه و فروشگاه معتبر هم نیازمند رعایت نکات مهمی ست .
هنگام خرید فرش با کیفیت در نظر داشته باشید که :
1- کاشان به عنوان پایتخت تولید فرش جهان در تولید فرش های با کیفیت سرآمد تمامی برند های جهان بوده و هنگام خرید در نظر داشته باشید که بهترین برند ها را می توان از بین 700 برند موجود در شهرک های صنعتی کاشان پیدا نمود .
مقاله مربوطه : خرید فرش کاشان
2- فرش با کیفیت ، محصولی است که از مواد اولیه با کیفیت تولید شده باشد . مواد اولیه فرش های ماشینی نخ های تار و پود و خاب هستند و از آنجایی که تمامی فرش ها عمدتا در نخ تار و پود یکسان هستند ، اهمیت مواد اولیه و توجه به سمت نخ خاب خواهد بود . بالغ بر 70 درصد فرش های ماشینی را نخ خاب تشکیل داده و آنچه ما در ظاهر فرش می بینیم نخ های خاب هستند . بهترین نخ خاب موجود الیافی هستند وارداتی تحت عنوان الیاف اکرولیک که با گذر از فرایند هیت ست مقام تر از قبل شده و ویژگی هایی مانند عدم پرزدهی ، عدم تغییر رنگ در برابر شست و شو و نور خوشید و ... را کسب می کنند .
3- داشتن طرح و نقش زیبا و هارمونی بین رنگ و نگاره از مواردی است که فرش های درجه یک و با کیفیت را متأثر می سازد . هرگز نمی تواند عنوان داشت که فلان رنگ زمینه یا فلان طرح و نگاره دارای کیفیت بالا است اما می توان گفت هماهنگی بین رنگ ها ، نگاره های متناسب و مواردی از این دست از جمله آیتم هایی هستند که در فرش های ماشینی درجه یک دیده می شود .
زیباترین نگاره ها و طرح های فرش ماشینی را در فروشگاه اصل ببینید
4- شناسنامه فرش های درجه یک و با کیفیت بسیار مهم هستند . در شناسنامه فرش مواردی از جمله جنس الیاف ، شانه و تراکم ، تعداد رنگ بکار رفته ، نام طرح بافته شده و ... ذکر می گردد . تمامی فرش های تولید شده در کارخانه جات معتبر دارای شناسنامه بوده و حتی تولید کننده درجه بندی را نیز در شناسنامه قید می نماید اما پس از خروج از کارخانه ممکن است برای تقلب در ویژگی های فرش شناسنامه دستکاری شود . ازا ین رو هر گونه خط خوردگی و تعییر محسوسی در شناسنامه می تواند شک ما را در خرید محصولی غیر اصل برانگیزد .
اما برای اطمینان از اصالت محصول می توان از روش های مستقیم خرید و فروش استفاده کرد . هر روشی که در آن تولید کننده کالا را به فروش رسانده و صاحب خانه آن را خریداری نماید از روش های خرید و فروش مسقیم بوده و در بهترین حالت مبادله رخ خواهد داد .
مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی
یکی از این روش های خرید به صورت اینترنتی یا آنلاین است . اولین جرقه های استفاده از فروشگاه های آنلاین و خرید به روش اینترنتی هنگامی زده شد که تولید کنندگان شاهد افزایش قیمت بی رویه برند های خود در بازار های سنتی و توسط فروشندگان بودند . آن هنگام علاوه بر قیمت بالای غیر منطقی تقلب هم زیاد رخ داده و فرش های بی کیفیت تحت عنوان برند های اصل و درجه یک به فروش می رسیدند . تولید کنندگان برای جلوگیری از این اتفاقات اقدام به تأسیس فروشگاه هایی نمودند که خود مستقیما محصولات را به دست خریداران رسانده و از این طریق هم مشتریان بتوانند محصولی اصل ، باکیفیت و درجه یک را در قیمت ارزان خریداری نموده و هم سود حاصل از فروش بیشتر به تولیدکنندگان برسد .
داشتن قیمت ارزان در عین کیفیت ، خرید محصولی اصل که چون از تولیدکننده خریداری می شود بودن هیچ گونه تقلب و سوءاستفاده ای است ، دریافت فرش ماشینی باکیفیت ارزان قیمت به همراه گارانتی های معتبر ، عدم نیاز به هزینه بابت حمل و نقل فرش و دریافت کالا بصورت رایگان درب منزل و ... از مزایایی است که خریداران در خرید به صورت اینترنتی با آن ها روبرو می شوند .
ارزان بودن خرید بصورت آنلاین از آن جهت اتفاق می افتد که خریداران هزینه ای اضافه تر از قیمت تولید کننده پرداخت نمی کنند . در بازار های سنتی پس از آنکه واسطه ها فرش را از تولید کننده خریداری کردند هزینه هایی بابت حمل تا فروشگاه انجام می دهند و بابت هرینه های انجام شده و سود و ... مبلغی تحت عنوان ارزش افزوده به قیمت فرش می افزایند . اگر واسطه ها مستقیما فرش را به  دست خرده فروشان برسانند باز هم اختلاف قیمت زیاد نخواهد بود اما دلیل اصلی اختلاف قیمت بالا در بازار های سنتی و آنلاین آنجایی است که واسطه ها فرش را تا رسیدن به فروشگاه بسیار دست به دست کرده و در هر مبادله مبلغی به قیمت فرش اضافه می گردد .
علاوه بر قیمت تولیدکننده که بر محصول نهاده می شود ، خریداران در خرید باکیفیت به صورت آنلاین نیازی به هزینه کردن بابت رفتن به فروشگاه نداشته و صرف زمان و هزینه در این روش معنایی ندارد . در هرکجای دنیا که باشید می توانید برندی درجه یک و با کیفیت را انتخاب نمایید و در دنیای اینترنتی از طریق لینک و آدرس فروشگاه مستقیما پلی به فروشگاهی بزنید که تولیدکننده نقش فروشنده را ایفا نموده است . در دسته محصولات فروشگاه ، فرش مد نظر را پیدا کرده و مراحل خرید را طی نمایید . ارزان بودن و داشتن کیفیت بالا مزیت مهمی است که تنها در خرید اینترنتی امکان پذیر خواهد بود .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بهترین فرش برای آشپزخانه
طراحی فرش در نگاره ها و طرح های درخواستی مشتری
تفاوت فرش دستبافت با فرش ماشینی
بهترین روش تشخیص فرش 700 شانه واقعی از 700 شانه تبدیلی
فرش دستباف کاشان دست دوم
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه