مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

بهترین فرش های ارزان

cheap-machine-carpet.jpg

مطالعه و بررسی روند تاریخی بافت فرش و قالی نشان از تغییر و تحولات آرام و پیوسته ای دارد که در طول سالیان در مورد فرش ها رخ داده است . ابتدا فرش ها توسط دستان هنرمندان بافته می شده است و در حال حاضر دستگاه ها و ماشین الات قدرتمند این وظیفه را بر عهده گرفته اند . تا چندین سال پیش نقش و نگاره هایی که بر روش بافته ها خودنمایی می کردند بر خواسته از ذهن بافندگان بوده و حول زیبایی های طبیعت و حیواناتی مانند بز و گوزن و آهو و ... می چرخیده اند در حالی که فرش های کنونی بر اساس نقوش از پیش تعیین شده تولید شده و متخصصین در هر کارخانه ای به کشیدن نگاره ها و طراح ها طبق اصول و قواعد مشغول هستند . تفاوت های ریز و درشتی زیادی را می توان بین اولین بافته ها و فرش هایی که در حال حاضر تحت عنوان فرش ماشینی تولید می شود یافت نمود . برخی از این تغییرات هدفمند بوده و برخی به علت گذر زمان و همگام شدن با تکنولوژی و پیشرفت دنیا رخ داده است . از جمله این تغییرات که گامی مثبت و موثر در خرید همه مردم به حساب می آید ، قیمت گذاری فرش ها هستند . فرش های ماشینی در داشتن قیمت به گونه ای عمل کرده اند که خرید از توان مردم عادی خارج بوده و تولید فرش های ارزان قیمت را ممکن ساخته است .
در کارخانجات انواع فرش های ماشینی در قیمت های مختلف تولید می شود که خریداران برای خرید بهترین فرش های ارزان می توانند در دسته فرش های 500 شانه و فرش طرح 700 شانه بدنبال طرح و نقشه مورد نظر باشند . فروشگاه معتبر فرش اصل برای خرید بهترین فرش های ارزان قیمت جای مناسبی است . در کنار تنوعی که فرش ها به علت طرح و نقش و شانه و تراکم و ... به خود گرفته اند ، می توان در روش خرید هم به گونه ای عمل نمود که بهترین فرش ها را در قیمت هایی مطلوب و مناسب خریداری کرد .
مقاله حاضر به معرفی روش ها و انواع بهترین فرش های ارزان می باشد . نحوه خرید از فروشگاه معتبر فرش اصل نقطه تمرکز مقاله بوده و مطالعه ادامه نوشتار حاضر به خریدارانی که قصد خرید کف پوش های ناب و درجه یک را به قیمت ارزان دارند توصیه می شود . بهترین خرید این است که فرش های ارزان قیمت را با بهترین کیفیت خریداری شود . 
ویژگی بهترین فرش های ماشینی
در هر بازاری محصولات در کیفیت های مختلف یافت می شوند . فرش های ماشینی در پنج رده ، دسته بندی شده اند که فرش های درجه یک ، بهترین فرش های ماشینی و فرش های درجه پنج بی کیفیت ترین محصولات می باشند .
خریداران برای داشتن کف پوشی ناب ، ماندگار و با کیفیت در بازار ها به جست و جو پرداخته و خرید بهترین فرش ماشینی هدف خریداران است ، فرش های باکیفیت و درجه یک دارای نشانه های زیر است :
1- داشتن الیاف خاب از جنس اکرولیک هیت ست . داشتن الیاف با کیفیت و درجه یک محصولات درجه یک و با کیفیت را نتیجه می دهد .
2- داشتن طرح و رنگ متناسب با شانه و تراکم فرش در کنار داشتن تنوع رنگی هارمون و هماهنگ .
3- در بهترین فرش های ماشینی که بافت کارخانه اصل می باشد ، هیچ علائمی از نخ در رفتگی ، پارگی ، تکرار سیلندر ، تفاوت در ارتفاع نخ خاب و ... وجود ندارد .
4- فرش های تولید شده با نام برند فرش اصل فرش هایی هستند که در ابعاد و سایز کاملا بر اساس استاندارد و ابعاد از پیش تعیین شده تولید شده اند . داشتن اختلافی بیش از چند سانتی متر در فرش های ماشینی نوعی عیب محسوب می گردد .
5- در کارخانجات تولید فرش مرحله ای تحت عنوان ، مرحله آهار یا پرداخت وجود دارد . تیمی متخصص از چند حرفه و گرایش در مرحله آهار وجود دارند که هر کدام بر اساس تخصص خود فرش را بررسی نموده و در صورت هر نوع عیب و ایراد به رفع آن خواهند پرداخت .
بهترین فرش های 500 شانه و فرش طرح 700 شانه ارزان قیمت
فرش های ماشینی 500 شانه و فرش های  طرح 700 شانه محصولاتی هستند با کیفیت ، با دوام و ناب که در قیمت ارزان تولید و روانه بازار می شوند . این محصولات ، دارای مقاومت و قدرت پاخوردگی بالایی هستند ، اگر کف پوشی برای مکان های شلوغ و پرتردد خانه می خواهید بهترین گزینه فرش هایی هستند با برند فرش اصل که با داشتن شانه و تراکم پایین در عین کیفیت بالا قیمت ارزان دارند .
دلیل داشتن قیمت ارزان فرش های اصل ، کیفیت پایین نیست بلکه علت اصلی مواردی ست از جمله :
1- بکارگیری طرح های ساده ، خلوت اما زیبا و چشم نواز که به علت شانه و تراکم پایین باب محصولات 500 شانه و طرح 700 شانه برند فرش اصل است .
2- تولید کنندگان با سابقه و با تجربه مانند تولیدکننده فرش اصل به این امر واقف هستند که خرید الیاف مستقیما از وارد کننده بدون دخالت هیچ واسطه ای می تواند تا حد زیادی در هزینه های تولید صرفه جویی نموده و فرش ارزان قیمت باکیفیت را تولید کند . 
3- محصولات کم شانه و کم تراکم مانند فرش های 500 شانه و فرش طرح 700 شانه نسبت به محصولات های پر شانه و پرتراکم مواد اولیه کم تری نیاز دارند . تولید محصولات پر تراکم و پر شانه به علت تعداد بالای گره در هر متر طول و عرض فرش فشردگی بالایی دارند که نیازمند مقدار بالایی مواد اولیه است .
4- برند فرش اصل به علت بکارگیری نیرونی کار خبره ، متخصص و زبده در کنار دستگاه های به روز با تکنولوژی پیشرفته ، فرش هایی تولید می کند با بازدهی بالا . در چنین کارخانه هایی ضایعات ، تولیدات بی کیفیت و خطاهایی که منجر به ضرر و زیان می شود در حداقل ممکن بوده و همین مورد دلیلی است تا فرش های ماشینی در کارخانجات نامی و با سابقه قیمت تمام شده ای ارزان تر از سایر برند ها داشته باشند .
خرید بهترین فرش های ماشینی ارزان قیمت
بازار های سنتی ، بازار های آنلاین و کارخانه سه منبع اصلی و مهم برای خرید فرش ماشینی هستند . اما خرید فرش ماشینی ارزان قیمت از فروشگاه آنلاین و کارخانه امکان پذیر است . فروشگاه ها و بازار های سنتی بیشترین قیمت را بر محصولات وضع کرده و در مبادله بسیار ناکارامد هستند .
فروشگاه های آنلاین و کارخانجات فرش های ماشینی را به قیمت عمده فروشی یا به قیمت کارخانه عرضه می نمایند اما در خرید مستقیم و حضوری از کارخانه خریداران باید به کارخانه جات مراجعه کرده و معمولا پس از خرید فرش در مبدأ به ان ها تحویل داده می شود . دشواری ها و هزنیه رفتن تا کارخانه خصوصا برای خریدارانی که مسافتی طولانی با کارخانه دارند و همچنین دشواری بردن فرش تا منزل از ویژگی های خرید حضوری از کارخانه می باشد که گاها خریداران را از این روش منصرف می کند .
فرش های ماشینی اگر از فروشگاه آنلاین فرش اصل یا برند های معتبر دیگر و به روش اینترنتی خریداری شوند ، علاوه بر ارزان بودن مزیت هایی به همراه دارند از جمله :
1- فروشگاه اینترنتی فرش اصل در تمام ایام سال و در 24 ساعت شبانه روز به روی مردم باز بوده و خریداران می توانند از هر مکانی با وارد کردن لینک فروشگاه وارد وب سایت شده و از تمامی خدمات موجود در فروشگاه استفاده کنند .
2- خرید فرش از فروشگاه اینترنتی و آنلاین فرش اصل ، ارزان قیمت و به صرفه است چراکه فرش به قیمت کارخانه و بدون هیچ هزینه اضافی عرضه شده ، هزینه های حمل و نقل و گشتن در بازار جهت پیدا کردن فرش دلخواه از هزینه خرید کسر شده ، فرش را با ارسال رایگان درب منزل تحویل می گیرید و از همه مهم تر بابت تمامی اسیب های احتمالی غیر عمد تولید کننده فرش را ضمانت کرده و گارانتی به همراه محصولا ارائه می گردد .
3- فرش های ماشینی اگر از فروشگاه اینترنتی برند اصل خریداری شود ، کاملا مطمئن بوده و نگرانی بابت خرید فرش های تقلبی نخواهیم داشت .

گروه تولید فرش اصل از برند های معتبر و نام آشنایی ست که در بازار فرش و قالی مشهور می باشد . در دنیای فرش و قالی با چنین رقابت سنگین و تعداد بالای تولید کننده معروفیت و نام آوری اتفاقی نیست و دلیلی جز عرضه فرش های با دوام ، زیبا و ارزان قمیت نمی تواند در معروفیت و محبوبیت برند اصل دخالت داشته باشد . فرش های تولید شده تحت نظارت برند اصل به حدی ناب و مطلوب هستند که در بازار های داخلی و خارجی تعداد زیادی مشتری به خود جذب کرده اند .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
قیمت گبه ماشینی
تابلو فرش چاپی و مقایسه آن با تابلو فرش معمولی
انواع ضمانت نامه فرش ماشینی
فرش های مدرن و فانتزی جدید
چه فرشی برای کجا مناسب تر است ؟
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه