مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فروشگاه اینترنتی فروش فرش 1000 شانه

sale-machine-carpet-1000-reeds.jpg

فروگاه اینترنتی فرش اصل ، دربردارنده متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان است که به فروش اینترنتی می پردازد . یکی از محصولات پرفروش این فروشگاه ، فرش های 1000 شانه می باشد که در طرح ها و رنگ های متنوع ارائه می دهد . این فروشگاه اینترنتی فروش فرش 1000 شانه را با قیمت درب کارخانه انجام می دهد .
فرش های ماشینی
دارای تنوع زیادی هستند که دیدن محصولات در بازار های فیزیکی زمان و هزینه بالایی را طلب می کند . استفاده از روش های نوین خرید برای محصولات خصوصا فرش های ماشینی با ویژگی های مختص خود کارآمدتر از استفاده از روش های سنتی و قدیمی است . تنوع و تغییرات ایجاد شده در بازار ها استفاده از روش های نوین خرید را هم لازم دارد چراکه تغییر و تحولات اساسی بوجود آمده باید در تمامی تکنیک ها و بازار ها همگام عمل نماید . در حال حاضر استفاده از روش های سنتی و خرید به روش غیرمستقیم در بازار فرش های ماشینی نوین جایگاهی نداشته و با دشواری و دردسر هایی همراه است . اولین و مهم ترین دشواری در روش خرید سنتی ، گران قیمت بودن فرش ها است . عدم تخصیص صحیح منابع موجبات اصلی این گرانی را فراهم آورده و موارد دیگری از جمله عدم نظارت ، دست به دست شدن های بی جا ، عدم تخصص فروشندگان و ... دیگر مواردی ست که به این گرانی دامن زده است . حال آنکه روش های نوین و مستقیم خرید در پی حل مشکلات روش سنتی روی کار آمده اند و بی شک جهت جلب توجه مشتریان از تمام توان خود استفاده خواهند کرد .
از تنوع محصولات در بازار های کنونی می توان به شانه و تراکم اشاره کرد . شانه و تراکم در صنعت نساجی از مهم ترین شناسه محصولات است که شانه به تعداد گره عرضی هر متر و تراکم به تعداد گره طولی هر متر بافته یا پارچه گفته می شود . فرش ها را می توان در تعداد گره های عرضی 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه تولید نمود . اولین فرش های ماشینی در شانه 350 تولید شده و در حال حاضر اثری از تولید آن ها در کارخانه جات نیست و پرشانه ترین محصولات 1500 شانه هستند که توان تولید آن در انحصار برخی از تولید کنندگان کاشانی است . لوکس ترین و فاخر ترین فرش موجود محصولات 1500 شانه می باشند که شبیه ترین فرش به فرش های دستبافت گونه هستند . تنوع هر شانه بنابر داشتن تراکم های مختلف بیشتر هم خواهد شد . نکته قابل توجه ویژگی هایی ست که هر محصول و هر شانه و تراکم به خود گرفته است . محصولات در شانه و تراکم پایین دارای مقاومت بیشتر و در شانه و تراکم بالا دارای زیبایی بیشتری هستند . فرش های 1000 شانه به عنوان یکی از شاخه های پر مخاطب در عین داشتن زیبایی ، مقاومت مطلوبی هم داشته و از هر لحاظ در دسته محصولات برتر جای می گیرد .
امروزه به دلایلی فروشگاه های اینترنتی فروش فرش های 1000 شانه ، زیاد شده است .
مقاله مربوطه : فرش ماشینی از کدام فروشگاه بخرم ؟
فرش های 1000 شانه
همانطور که از عنوان فرش های 1000 شانه بر می آید در یک تعریف کلی می توان فرش های 1000 شانه را چنین تعریف کرد ، فرش هایی که در هر متر عرض خود تعداد 1000 گره دارند . گره ها که مانند مصالح ساختمانی نخ های خاب را به نخ های تار و پود و پیکره اصلی فرش متصل می کنند ، گوشه ای از استحکام و دوام فرش را جبران نموده و در فرش های 1000 شانه ، در هم تنیدگی بالایی ایجاد می کنند . فرش های 1000 شانه دسته ای هستند مابین محصولا 700 شانه و 1200 شانه ،  فرش های 700 شانه را با ویژگی مقاومت بالا و دوام می شناسیم و ویژگی بارز فرش های 1200 شانه داشتن زیبایی ، ظرافت بافت و دستبافت گونه بودن است . حال فرش های 1000 شانه توانسته اند در هر دو زمینه مقاومت و زیبایی به خوبی عملکرده و بابت مکان هایی شوند که در عین زیبایی نیازمند مقاومت هم خواهند بود .
فروش فرش های 1000 شانه برای پذیرایی ، آفیس ها و ... رواج دارد و از این محصول برای تولید تابلو فرش ها هم کمک گرفته می شود . طرح بستن نقوش اصیل و زیبا با نگاره های ریز و درشت زیبایی را چند برابر کرده و فرش را پر مخاطب نموده است .
ویژگی فرش های 1000 شانه
از ویژگی های فرش های 1000 شانه که در کاربرد آن هم بی تأثیر نیست می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1- داشتن نخ خاب کم ارتفاع : بلندترین نخ خاب مربوط به فرش های 700 شانه و کوتاه ترین آن مربوط به فرش های 1200 شانه است . ارتفاع نخ خاب فرش های 1000 شانه معقول تر بوده و هم نرمی و لطافت فرش و هم زیبایی آن را تأمین می کند .
2- طرح و نگاره : توان این محصولات در ارائه فرش ها با طرح هایی اصیل و نگاره های زیر و پیچیده بالا ست به عبارتی به خوبی از پس زیبا نشان دادن هر طرحی بر می آیند .
3- استحکام و در هم تنیدگی : داشتن 1000 گره در یک متر عرض بی شک موجب استحکام فرش و در هم تنیدگی الیاف نخ خاب و تار و پود خواهد شد .
4- قیمت مطلوب : زیبا بودن فرش های 1200 شانه بر کسی پوشیده نیست اما قیمت بالایی دارند که بالا تر از قدرت خرید بسیاری از خریدارانی است که به دنبال خرید فرش زیبا وارد بازار شده اند . فرش های 1000 شانه با داشتن قیمتی به مراتب مناسب تر زمینه خرید فرش هایی زیبا را برای زینت دکوراسیون با قیمت مطلوب فراهم آورده است .
خرید اینترنتی فرش های ماشینی 1000 شانه
روش های خرید کم نیستند . انواع روش ها در دو دسته خرید به روش غیرمستقیم و خرید به روش مستقیم تقسیم می شوند . خرید غیرمستقیم همان روش سنتی است که از قدیم با خریداران همره بوده و خرید مستقیم روش هایی ست که طی چند سال اخیر روی کار امده اند ؛ توضیحات لازم مربوط به روش های خرید در بالا ارائه شد اما برترین روش پس از بررسی ، روشی ست که در آن خریداران وارد فروشگاه های اینترنتی شده و نسبت به خرید اقدام می نمایند .
مراجعه به فروشگاه های اینترنتی فرش 1000 شانه شرکت اصل و خرید به روش آنلاین بدان جهت برترین روش نام گرفته است که :
1- خرید فرش ماشینی 1000 شانه از فروشگاه اینترنتی از نظر قیمت ، بهایی برابر با قیمت تمام شده کارخانه دارد . در مبادلات اینترنتی تولید کنندگان نقش فروشنده را بازی می کنند با این تفاوت که بهایی بابت سود و هزینه های سربار و ... به هزینه تمام شده کارخانه اضافه نمی کند . در خرید و فروش سنتی فرش به محض خروج از کارخانه مورد افزایش بی رویه ارزش افزوده قرار گرفته و به هر جهت بر بهای آن افزوده می شود . این افزایش قیمت تا حدی معقول خواهد بود و جهت نقل و انتقالی ست که از کارخانه تا فروشگاه صورت می گیرد اما در بازارهای سنتی ، درصد اضافه شده به قیمت فرش و تفاوت بین قیمت کارخانه و فروشگاه غیر منطقی می باشد .
مقاله مربوطه : فرش به قیمت درب کارخانه
2- فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی 1000 شانه ، برای خرید آسایش لازم را فراهم آورده و شما را از درگیری ترافیک و شلوغی و ... رهایی می دهد . در حال حاضر زمان برای خریداران مهم است و ترجیح می دهند از روش هایی استفاده نمایند که نیازمند زمان کم تر و بازدهی بیشتر باشد . فروشگاه های اینترنتی فرش 1000 شانه 24 ساعته به روی مشتریان عزیز باز هستند و می توانید در هر زمانی و از هر مکانی بدون هیچ گونه جابجایی وارد فروشگاه اینترنتی شده و خرید نمایید .
3- خدماتی مانند ضمانت پس از فروش ، تعویض در صورت بروز آسیب های غیر عمد ، گارانتی و وارانتی و ... از مواردی هستند که تنها در فروشگاه های اینترنتی قابل دستیابی خواهند بود . ارسال رایگان درب منزل خدمتی است ارزشمند چراکه حمل فرش ماشینی 1000 شانه به علت حجم و وزن بالا دشوار و هزینه بر می باشد .
4- اطمینان بخش ترین خرید ، خریدی است که یک سوی آن تولید کننده باشد و این مورد از روش خریدهای مستقیم بر می آید . می توانید در فروشگاه های اینترنتی خریدی امن را تجربه نمایید اما لازم است که در انتخاب فروشگاه و رعایت نکات مربوط به پرداخت و تراکنش های بانکی دقت لازم را مبذول بفرمایید .
5- پشتیبان آنلاین و کارشناسان خبره در این حرفه آماده هستند تا شما را در زمینه خرید فرش های ماشینی 1000 شانه راهنمایی نموده و با تخصص و اطلاعات کامل پاسخگوی سوالات شما باشند در حالی که در بازار های فیزیکی عموما فروشندگان اطلاع کاملی در مورد فرش های ماشینی نداشته و با اطلاعات غلط موجبات سردرگمی خریداران را فراهم می اورند .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید عمده فرش ماشینی
گبه فرش قشقایی
فرش 700 شانه
برتری تابلو فرش دستباف
فرش های دستبافت کاشان
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه