مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

خصوصیات فرش ماشینی 1200 شانه

carpet-1200-reeds-kashan.jpg

خرید فرش های ماشینی در شانه و تراکم مختلف در بین مشتریان محبوبیت خاصی دارد . انتخاب برند برتر بر این محبوبیت افزوده و موجب خواهد شد خریداران بتوانند با خیالی آسوده نسبت به خرید اقدام نمایند . سری به بازار فرش و قالی بزنید و از تنوع بی نظیر محصولات مطلع شوید . در بازار ها با چنان تنوعی روبرو هستیم که اطلاق واژه دنیای فرش را جایز می داند . در شهر کاشان به عنوان یکی از شهر های تولید کننده فرش در سراسر جهان بالغ بر 700 برند تولید فرش وجود دارد . در بین این 700 برند نامی و خوا آوازه برند هایی از جمله گروه تولید فرش اصل نام آور ترین و بهترین هستند . مشتریان هنگام خرید برند را مهم تلقی کرده و برای انتخاب برند برتر مانند فرش اصل آیتم هایی را در نظر دارند . که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد .
گروه تولیدی فرش اصل در زمینه تولید فرش های 1200 شانه بسیار کارامد بوده و فرش 1200 شانه کاشان را می توان از برند فرش اصل خریداری نمود . تولیدات بنا بر داشتن مشخصه هایی شناخته می شوند هر محصول که در شانه و تراکم و بافت و ... متفاوت است ، بی شک در خصوصیات و ویژگی های فنی هم متفاوت خواهد بود . از طرفی کیفیت تولید به میزان زیادی به برند و سابقه و تکنولوژی مورد استفاده در کارخانه بستگی دارد .
فرش ماشینی 1200 شانه
فرش های 1200 شانه محصولاتی هستند که در هر متر عرض خود با تعداد 1200 گره پر شده اند داشتن تعداد 1200 گره در یک متر عرض بسیار زیاد است و از همین بابت فرش های مذکور در هم تنیدگی و فشردگی بالایی دارند . فرش های ماشینی 1200 شانه برند فرش اصل را در نظر بگیرید که با این تعداد گره تا چه میزان متراکم و مستحکم خواهند بود . در کنار تعداد گره عرضی بالا هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر شود ، الیاف مورد استفاده هم نازک تر خواهند شد چراکه دستگاه های بافت فرش های 1200 شانه نمی توانند در تولید از نخ های ضخیم استفاده کنند ، نخ خاب اگر استحکام و مقاومت کافی را نداشته باشد در درون دستگاه پاره شده و فرش دچار نخ دررفتگی هایی می شود همچنین اگر نخ ضخیم باشد بافت در دستگاه پیش نمی رود و امکان پذیر نخواهد بود .
زیبایی فرش های 1200 شانه برند فرش اصل به حدی است که اسباب زیبایی دکور را فراهم آورده و می تواند در دکور خانه زینت بخش فضا گردد . به علت زیر بافی و ظرافت ناشی از شانه و تراکم بالا و نخ خاب نازک این محصولات برای ایجاد و بافت طرح هایی اصیل ، فاخر و پرنگاه مناسب هستند . معمولات فرش هایی که نگاره های ریز و پیچ در پیچ دارند نسبت به فرش های ساده و خلوت زیبا تر هستند . میتوانید تا ساعت ها به فرش  1200 شانه خیره شوید اما خستگی و دل زدگی در دید شما ایجاد نشود .
خصوصیات فرش های 1200 شانه
آنچه برای صحبت در مورد فرش های 1200 شانه مد نظر ماست ، محصولاتی هستند که در کیفیت و زیبایی حرف اول را می زنند . به عبارتی برای بررسی هر محصول بهترین آن را مورد بررسی قرار می دهیم و در این مقاله هم فرش های ماشینی 1200 شانه صادراتی را مد نظر قرار خواهیم داد . از مهم ترین خصوصیات فرش های 1200 شانه برند فرش اصل می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1- داشتن ظرافت بافت و زیبایی به حدی که از فرش های 1200 شانه تحت عنوان فرش های دستبافت گونه یاد می شود .
2- فرش هایی با طرح های شلوغ و پیچیده که باب فضاهای لوکس ادارات ، مهمان نشین خانه ها و مواردی از این قبیل خواهند بود . به یاد داشته باشیم که بافت های 1200 شانه و 1000 شانه برای خلق تابلو فرش های زیبا و ناب مورد استفاده قرار می گیرند .
3- نازکی الیاف و شانه و تراکم بالا در کنار داشتن نخ خاب کم ارتفاع فرشی کم ضخامت و آسیب پذیر بوجود آورده است . فرش های 1200 شانه شرکت فرش اصل در داشتن استحکام چیزی کم ندارند اما به علت قطر کم توان مقاومت در برابر فشار و اجسام سنگین و نوک تیز را نخواهند داشت . این مورد ویژگی تمام فرش های 1000 شانه و 1200 شانه است که نگهداری صحیح را به ما گوش زد می کند .
4- تنوع رنگی بالا مورد دیگری است که زیبایی محصولات را دو چندان کرده است . فرش ها هر چه متنوع تر و پر نگاره تر باشند زیبا تر خواهند بود اما داشتن هارمونی و هماهنگی بین تنوع رنگ ها هم مهم است .
5- تنوع محصولات شرکت اصل به حدی است که تمام سلیقه ها را پوشش می دهد اما به یاد داشته باشید که هنگام خرید فرش 1200 شانه  برای پذیرایی خانه ، ست شدن فرش با پرده و مبلمان و ... از اصول زیبایی شناسی به حساب می آید . برای ست کردن در وهله اول به رنگ زمینه فرش های ماشینی 1200 شانه این شرکت توجه کنید . رنگی هماهنگ و در خور سایر وسایل انتخاب نمایید . همچنین سبک طرح و شلوغی و خلوتی آن هم مهم است . فرش های 1200 شانه که در طرح و نگاره شلوغ و اصطلاحا گرم هستند برای خانه هایی که بزرگ بوده و دکور خلوتی دارند انتخابی شایسته است چراکه با گرمای نگاره ها خانه را پر کرده و خلوتی دکور نامحسوس خواهد شد . بر عکس این قضیه هم صادق است . شرکت اصل طرح هایی تولید نموده است که در طرح و نگاره اندکی جانب احتیاط را رعایت کرده و برای خانه هایی تولید شده اند که بنا بر داشتن پذیرایی با متراژ کم مناسب هستند . رنگ زمینه تیره و روشن هم از دیگر تنوعات این شرکت است که متناسب با متراژ خانه و میزان نورگیری انتخاب می شود .
خرید فرش 1200 شانه از فروشگاه اینترنتی فرش اصل
فروشگاه اینترنتی فرش اصل یکی از روش های نوین جهت خرید محصولات از برند بصورت مستقیم و تحت نظارت تولید کننده است . در این روش خریداران مستقیما با تیم تولید فرش اصل ارتباط برقرار کرده و خرید محصول بدون هیچ واسطه ای انجام خواهد شد . در مبادلات اینترنتی تولید کننده فرش اصل با اطمینان از اینکه می تواند محصولات را در بهترین کیفیت و بیشترین خدمات به دست مشتریان رسانده و هیچ تقلب و سوءاستفاده ای از برند وی انجام نخواهد شد اقدام به فروش کرده و خریداران با اطمینان از اینکه محصولی اصل را در کم ترین قیمت خریداری کرده اند لذت خریدی ناب را خواهند چشید .
فرش های 1200 شانه برند فرش اصل به روش های مختلفی قابل خریداری هستند اما خرید از فروشگاه های اینترنتی به علت داشتن مزایای زیر مقرون به صرفه و آسان خواهد بود :
1- هنگام برقراری ارتباط مستقیم بین تولید کننده و خریدار ، تولید کننده می تواند با توجه به میزان خرید طرح های مختلف از سلیقه مشتریان مطلع شده و در تولیدات بعدی هدفمند تر اقدام کند . همچنین مواردی از جمله آمار بازدید از طرح ها ، کامنت مشتریان ، سوالاتی که در رابطه با کیفیت ها پرسیده می شود و ... می تواند در زمینه تولید به تولید کنندگان کمک نماید .
2-می توان به مورد تبلیغات هدفمند هم در فروشگاه اینترنتی فرش اصل اشاره نمود . در روش مبادلات اینترنتی تولید کننده تمامی تبلیغات خود را به وب سایت محدود کرده و از هزینه های گزاف بابت تبلیغ در سطح شهر و رسانه ها خودداری می کند . بدین ترتیب با هدفمند کردن تبلیغات علاوه بر صرفه جویی در سرمایه های ملی ، هزینه های تولید را هم کاهش خواهد داد .
3- خرید فرش 1200 شانه از فروشگاه اینترنتی فرش برای خریداران مقرون به صرفه است چرا که فرش به قیمت کارخانه به فروش می رسد ، هزینه های سربار یا نمایشگاهی نداریم ، خریداران بابت رفت و آمد هزینه و انرژی و زمان صرف نکرده و میتوانیم در اسرع وقت ، طرح فرش 1200 شانه مورد نظر را دریافت کنیم .
4- اطمینان از داشتن محصولی اصل  و ناب هم در بودجه خانوار و هم در رضایتمندی از خرید تاثیر بسزایی دارد .
خرید فرش 1200 شانه از برند فرش اصل به عنوان بهترین روش خرید از برترین برند موجود مزایای بی شماری را به همراه دارد که در مقاله مطالعه شده تنها به گوشه ای از انها اشاره نمودیم .
روش شست و شوی فرش های 1200 شانه

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
راهنمای خرید فرش ماشینی خوب
انواع فرش دستباف درجه یک کاشان
فرش خوب را از کجا تهیه کنیم؟
تفاوت فرش آکریلیک با فرش ابریشمی چیست ؟
فرش ماشینی ارزان
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه