مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

چه فرشی برای پذیرایی بخرم ؟

carpet-catering.jpg

تاچند سال قبل فرش ها محصولاتی بودند که صرفا جهت پوشاندن کف خانه و به عنوان عایقی در برابر سرما، گرما، حشرات و ... مورد استفاده قرار می گرفته اند . خصوصا در مورد فرش های دستبافت که اولین فرش های بافته شده در ایران بوده و قیمت گزافی هم داشتند . روی کار آمدن و تولید فرش های ماشینی آن هم در حجم انبوه و تعداد بسیار بالا توسط تولید کنندگان متعدد در نقش ها ، ابعاد ، رنگ ها و کیفیت های متفاوت ، نگاهی متفاوت به فرش ها ماشینی در بازار ایجاد کرد . فرشهای ماشینی ، جنبه های دیگری هم به خود گرفتند و در دکوراسیون ، جهت زیباسازی و تغییرات ظاهری فضا ، اعمال نظر کردند. در این میان پذیرایی به عنوان قلب دکوراسیون ، بهترین فضا برای خود نمایی فرش های ماشینی و طرح ها و نگاره های زیبایی شد که توسط دست هنرمندان ایرانی طراحی شده و بر فرش هایی بافته می شدند دارای شانه و تراکم بسیار بالا .
هر چه تعداد شانه و تراکم در فرش های ماشینی بیشتر شود ، بر جنبه زیبایی آن افزوده شده و بیش از پیش به فرش مناسب برای پذیرایی نزدیک می شوند . برای مثال فرش های 1200 شانه و پس از آن فرش های 1000 شانه باب انداخته شدن در زیر پای مهمان ها هستند . اگر قصد دارید ، پذیرایی خانه شما شیک و لوکس به نظر برسد برای پاسخ به این سوال که چه فرشی برای پذیرایی بخرم ؟ زمان صرف کنید و تحقیق و تفحص به خرید فرش برای پذیرایی بپردازید .
مقاله حاضر تحت همین عنوان و صرفا جهت معرفی بهترین فرش برای پذیرایی به قلم تحریر در آمده است . در این مقاله به تمام جهات کف پوش پذیرایی توجه شده و سعی نموده ایم بهترین محصول را به شما معرفی نماییم . بی شک نمی توان از فرش ، رنگ و طرح خاصی برای فرش پذیرایی نام برد چراکه عوامل مختلفی در انتخاب فرش مناسب برای پذیرایی دخیل بوده و در نهایت مهم ترین عنصر ، سلیقه خریداران است اما با ارائه ویژگی های فرش مناسب می توان تا حد زیادی خریداران را در پاسخ به این سوال که چه فرشی برای پذیرایی بخرم ؟ راهنمایی نمود .
فرش با چه شانه و تراکمی برای پذیرایی بخرم
مورد مهم در انتخاب قالی پذیرایی میزان شانه و تراکم است ، ویژگی های فنی و ظاهری فرش هستند که کاربرد و مکان انداخته شدن فرش را مشخص می کنند . حال بسیاری از ویژگی ها خصوصا ریز بافی و زیبایی توسط شانه و تراکم تعیین می شود . شانه و تراکم تعداد گره هایی است که به ترتیب در هر متر عرض و طول فرش زده می شود و وظیفه آن تشکیل پیکره فرش و اتصال نخ خاب به نخ های تار و پود است . هرچه تعداد گره ها بیشتر باشد ، در هم تنیدگی و فشردگی فرش بیشتر می شود و می توان در یک متر تعداد بیشتری گره به کار برد این به معنای ظرافت بافت و ریز نگری فرش است . در محصولاتی که شانه و تراکم بالاتری دارند نگاره های پیچیده و ترکیب رنگ های متنوع و شلوغ به خوبی نمایان شده و در یک کلام هرچه شانه و تراکم قالی بیشتر باشد ، از نظر طرح و نقشه ، فاخر تر خواهد بود . ما هم برای دکوراسیون پذیرایی به دنبال همین مورد هستیم زیبایی فرش و قالی . ظرافت بافت در فرش های 1200 شانه به حدی است که به آن ها نام فرش های دستباف گونه اطلاق شده است . پس از فرش های 1200 شانه می توان از محصولات 1000 شانه با تراکم بالا در پذیرایی استفاده کرد . این محصولات هم زیبایی و ظرافت بافت مناسبی برای مکان های لوکس و مهمان نشین خانه دارند .
فرش با چه طرحی برای پذیرایی بخرم
از انجایی که فرش ها حجم زیادی از کف خانه را به خود اختصاص می دهند در دید بیننده بسیار اثر گذاشته و حتی بر روح و روان مهمان ها می توانند موثر واقع شوند . فرش های ماشینی طرح ها و سبک های مختلفی دارند که در سه دسته کلی : فرش های کلاسیک ، فرش های سنتی و فرش های مدرن و فانتزی تقسیم خواهند شد . هر دسته شامل ده ها طرح زیبا و رنگارنگ است که انتخاب و استفاده از هر کدام بر عهده سلیقه خریدار با توجه به المان های زیبایی شناسی است . عموما برای پذیرایی از طرح های سنتی و کلاسیک استفاده می کنند شباهت این رو طرح به یکدیگر بیشتر از شباهت به طرح های فانتزی و مدرن است . در انتخاب طرح فرش برای پذیرایی حتما به سبک زندگی و سایر وسایل دکور توجه نمایید . همانطور که از نام هر طرح مشخص است طرح های سنتی برای فضاهای سنتی ، طرح های مدرن برای فضاهای مدرن و طرح های کلاسیک برای فضاهای کلاسیک بکار گرفته می شوند . در صورت انتخاب نادرست طرح ، برای مثال استفاده از طرح مدرن در فضایی سنتی نوعی عدم هماهنگی و بی ثباتی در دکور به وجود می آید که تمام فضای خانه را ناهارمون و نازیبا جلوه می دهد .
به یا داشته باشید که طرح های شلوغ فضای پذیرایی را کوچک و طرح های خلوت و درشت نگاره فضای پذیرایی را بزرگ تر از واقع نشان می دهد پس با در نظر گرفتن ابعاد پذیرایی در انتخاب طرح فرش مناسب برای پذیرایی گام بردارید .
فرش با چه رنگی برای پذیرایی بخرم
المان های تعیین کننده رنگ فرش پذیرایی ، پرده ها ، مبلمان و کف پوش هستند . این سه عنصر به علت بزرگی و نزدیکی که به فرش ماشینی دارند بهترین موارد جهت تعیین بهترین رنگ برای فرش پذیرایی هستند . انتخاب رنگ با توجه به مبلمان و .. به معنای آن است که در انتخاب باید رنگی انتخاب شود که هنگام قرار گرفتن در کنار سایر وسایل بتواند خود را به زیبایی ست کند . گاها رنگ های روشن ، گاها رنگ های تیره و گاها رنگ های تیره و روشن می توانند ترکیب زیبایی باشند . برای مثال اگر پرده پذیرایی خانه شما سفید از می توانید از فرش با رنگ زمینه سرمه ای ، سبز ، کرم ، گردویی ، آبی و ... استفاده نمایید و زیبایی دکور را تکمیل کنید در این هنگام توجه به رنگ زمینه مد سال هم می توانند جالب توجه باشد .
اگر پذیرایی خانه شما از نور کافی برخوردار است رنگ های تیره و اگر از نور کافی برخوردار نیست رنگ های روشن گزینه خوبی برای پذیرایی هستند . سری به فروشگاه های اینترنتی برند های معتبر فرش و قالی بزنید و از رنگ های و طرح های مختلف دیدن کنید ، تصور هر رنگ در کف پذیرایی منزلتان و نظر در مورد ست شدن یا نشدن ان می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب باشد .
فرش با چه ابعادی برای پذیرایی بخرم
پذیرایی مکانی است که بسیار کم تر از سایر فضاهای خانه مورد استفاده قرار می گیرد و عموما از مبلمان و صندلی برای نشستن استفاده می شود تا فرش . مکانی است که در آن وسایل لوکس و فانتزی خود نمایی کرده و در گوشه و کنار پذیرایی مجسمه و گلدان و ... به چشم می خورد .
در انتخاب ابعاد فرش باید یاد داشته باشیم که اگر تمام فضا را با فرش ماشینی پر کنیم جایی برای گذاشتن وسایل تزئینی نبوده و فرش ها به علت داشتن طرح های زیبا و فاخر قادر نخواهند بود به خوبی و به شایستگی جلوه گری کنند . پس ابعاد پذیرایی را اندازه بگیرید و فرشی انتخاب کنید که از هر طرف چندین سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد . در واقع فضای خالی بین لبه فرش و دیوار در زیبایی دکور پذیرایی نقش خواهد داشت . اگر پذیرایی بزرگی دارید چند تخته فرش 6 متری یا 9 متر بهتر از یکی دو تخته فرش بزرگ به نظر می رسد . محصولی با ابعاد استاندارد برای پذیرایی خریداری نمایید که بیننده در یک نگاه بتواند تمام طرح و قرینگی آن را از نظر بگذراند .
حتی در خانه های ویلایی بسیار بزرگ می توان فرش ها را به گونه ای خریداری نمود که فضا را پارتیشن بندی کرده و قسمت های مختلفی در پذیرایی با کارکرد های متفاوت به وجود آورد . چند تخته فرش هماهنگ اما غیریکسان را در جای جای پذیرایی و هال پهن کنید و قسمتی را به مهمان ها جهت گپ زدن و صحبت های خودمانی ، قسمتی را به بازی کودکان و قسمتی را به تماشای تلویزیون اختصاص دهید . این فضا می تواند برای دورهمی های شبانه خانوادگی هم مورد استفاده قرار گیرد .
خریداران فرش برای پذیرایی به جنبه زیبایی فرش توجه خاصی مبذول داشته اند و گاها با این مورد مواجه می شوند که فرش های مناسب برای پذیرایی که همان فرش های با شانه و تراکم بالا و طرح های مد روز و فاخر هستند از قیمت گزافی برخوردار می باشند در این حالت باید تکنیک های خرید مانند خرید اینترنتی ، خرید از نمایشگاه ها و مراکز عمده فروش ، خرید در آفر های ویژه و ... را در نظر داشت . جهت خرید فرش های ماشینی برای پذیرایی به برند های نامی و خوش اوازه مراجعه نمایید تا فرشی با کیفیت و زیبا نصیبتان شود .
خرید فرش برای پذیرایی
شرکت فرش اصل ، بزرگترین فروشگاه فرش پذیرایی است که انواع محصولات اعم از قالی دستباف ، فرش ماشینی لوکس ، فرش های 1200 شانه ، فرش 1000 شانه را برای پذیرایی ذارد . این شرکت ، تولید کننده انواع فرش های لوکس ماشینی و دستباف می باشد . قالی های دستباف علاوه بر زیبایی که به دکوراسیون و فضای پذیرایی می دهد ، نوعی سرمایه نیز محسوب می شود .
تمیز کردن فرش پذیرایی
جمع کردن قالی پذیرایی برای شستن به دلیل وجود وسایل لوکس در آن فضا و مبلمان ، کاری سخت و طاقت فرساست . شرکت فرش اصل با عرضه انواع لکه بری فرش ، به هموطنان پیشنهاد می دهد تا برای تمیز کردن فرش های پذیرایی ، از این محلول شست و شوی فرش استفاده کنند .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
قیمت گبه ماشینی
فرش دستباف درجه یک
تفاوت فرش ماشینی کاشان با فرش مشهد
فرش 700 شانه
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه