مشاوره و پشتیبانی 09130355443 | 09130238785 | 03155583635
فرش اصل کاشان فرش اصل کاشان جستجوی فرش بر اساس رنگ

فرش ماشینی 700 شانه

carpet-700-reeds-density-2550.jpg

هنگام خرید یک تخته فرش ماشینی به چه مواردی دقت می کنید ؟ آیا خرید هر فرش بر اساس رنگ و طرح کار درستی است ؟ برای داشتن بهترین فرش از کدام فروشگاه و کدام روش خرید استفاده می کنید ؟ آیا توجه به شانه و تراکم در هنگام خرید برای شما موضوع مهمی به شمار می رود ؟ آیا فرش 700 شانه را ترجیح می دهید یا فرش 1200 شانه ؟
این سوالات و ده ها سوال از این دست مواردی است که هنگام خرید یک تخته فرش ماشینی باید از خود بپرسید و البته توانایی پاسخ دادن به آن ها را داشته باشید . بازار فرش ماشینی در چند سال اخیر چنان گسترده شده است که دیگر خرید فرش کار آسانی نخواهد بود و اگر از تکنیک های صحیح خرید استفاده نشود و خرید با اطلاعات کامل انجام نشود نمی توان به داشتن فرش خوب و مطلوب مطمئن بود . در ساده ترین حالت تنوع و تعدد شانه و تراکم در بدو ورود به بازار فرش و قالی توجه خریداران را به خود جلب کرده و حتی می تواند موجب سردرگمی خریدار در انتخاب بین فرش های 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه باشد .
فرش ها بر اساس موارد مختلفی قابل تقسیم بندی بوده و از جهات مختلفی می توانند بررسی شوند . اما مهم ترین تقسیمات بر اساس تعداد گره طولی و عرض یا همان تراکم و شانه انجام می شود . مقاله حاضر به علت اهمیت بالایی که فرش ماشینی در شانه و تراکم دارد در رابطه با فرش 700 شانه نگاشته شده است . فرش 700 شانه پرفروش ترین شاخه فرش ماشینی بوده و همه روزه بر تعداد مشتریان و تنوع محصول افزوده می شود . در ادامه مقاله می توانید با اطلاعاتی از قبیل ماهیت فرش 700 شانه ، ویژگی های فرش 700 شانه ، بهترین روش خرید فرش 700 شانه ، فروش فرش 700 شانه و ... آشنا شوید .
ماهیت فرش 700 شانه
دسته بندی بر اساس شانه و تراکم به تعداد گره ها مربوط می شود . برای روشن شدن موضوع ، مثالی در این رابطه می زنیم . فرش های ماشینی 700 شانه محصولاتی هستند که در هر متر طول خود 700 گره دارند . برای تشخیص یک تخته فرش 700 شانه باید تعداد گره های هر متر عرض فرش شمرده شود و این کار قطعا امکان پذیر نیست ، راه حل ساده تر آن است که تعداد گره های موجود  در ده سانتی متر عرض فرش را شمرده و به یک متر تعمیم دهیم . در فرش 700 شانه تراکم 2550 باید تعداد 70 گره در هر 10 سانتی متر و تعداد 7 گره در هر یک سانتی متر عرض فرش وجود داشته باشد . تمامی ویژگی های فرش 700 شانه به همین تعداد گره های بر می گردد چراکه تفاوت اصلی فرش های500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه در تفاوت تعداد گره ها خواهد بود .
همانطور که در بالا اشاره شد ، فرش های 700 شانه همواره جزء پرفروش ترین فرش های ماشینی بوده اند . بافته های 500 شانه عموما در متراژ های بالا و تحت عنوان فرش های بزرگ پارچه تولید می شوند . این فرش ها برای اماکن عمومی مانند مسجد ، زیارت ، سالن های سینما ، اداراه جات و ... تولی شده و توان و مقاومت بالایی در برابر پارخوردگی و رفت و آمد دارند . فرش های 1000 شانه و 1200 شانه نیز کالای لوکس نام گرفته و به علت ویژگی هایی از قبیل ضخامت کم ، ارتفاع کم نخ خاب و ... برای مکان های پرتردد مناسب نیستند اما بهترین گزینه برای اتاق های مهمان نشین ، فضاهای لوکس و پذیرایی و ... خواهند بود . زیبایی و جلوه فرش های لوکس به گونه ای است که تابلو فرش ها را هم در شانه 1200 و 1000 تولید می کنند . اما بپردازیم به ویژگی های فرش های 700 شانه  که چنان محبوبیت بین همگان یافته اند .
دلیل محبوبیت فرش های 700 شانه چیست ؟
طبیعتا دلیل این امر به برتری هایی که فرش 700 شانه نسبت به سایر فرش ها دارد بر می گردد . شاید بتوان گفت تنها کاستی فرش های 700 شانه عدم ریز بافی و ظرافت بافت است که البته تولید کنندگان خبره به روش تکنیک هایی که در ادامه اشاره می شود این کاستی را رفع کرده اند . در بافته های ماشینی ، بالا رفتن شانه و تراکم با در هم فشرده تر شدن ، در هم تنیده تر شدن و افزایش ریزبافی و ظرافت بافته همراه است . فرش های ماشینی هم از این روال پیروی کرده و فرش های 700 شانه بافتی درشت دارند . حال آنکه در تولیداتی که زیر نظر برند های با سابقه و کارکشته تولید می شوند این مورد به چشم نمی آید ، چراکه تفاوت ریز بافی و درشت بافی در نقشه های شلوغ ، نگاره های ریز و پیچیده نمایان خواهد بود و حال آنکه تولید کننده با سابقه می دانند اگر در تولید فرش های 700 شانه از نقوش خلوت ، نگاره های درشت و طرح های ساده تر استفاده کنند می توانند زیبایی فاخری به محصولات 700 شانه ببخشند از همین رو عموم فرش های 700 شانه طرح های خلوت و ساده ای دارند که در عین زیبا بودن اثری از درشت بافی را نشان نخواهند داد . طرح های جدید فرش 700 شانه با وجود عدم پیچیدگی های زیاد ، بسیار خوش نقش و نگار بوده و جلوه خاصی دارند .
قیمت فرش های 700 شانه مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است ، داشتن کف پوشی ارزان برای گستراندن در مکان هایی از خانه که زیاد به چشم نمی آید مانند اتاق خواب ها برای خریداران بهترین انتخاب خواهد بود . لازم است بدانیم که کیفیت فرش به مواد اولیه و نخ خاب بستگی دارد ، فرش های 700 شانه از الیاف اکرولیک هیت ست شده تولید شده اند ، درجه یک ترین الیاف درجه یک ترین فرش ها را روانه بازار می کند ، پس ارزان بودن فرش 700 شانه به دلیل بی کیفیتی آن نبوده بلکه فرش های 700 شانه هم مانند تمام فرش ها در 5 درجه تولید شده و فرش های کاشان به کمک مواد اولیه ناب ، فرش هایی درجه یک و صادراتی هستند .
توان و مقاومت بالای فرش 700 شانه در برابر شست و شو ، فشار و ... آن را مکان های پر تردد خانه مناسب ساخته است .
روش خرید فرش 700 شانه
روش خرید مناسب ، روشی است که آسان و مقرون به صرفه باشد . اخیرا تقابل بین روش های سنتی و اینترنتی خریداران را بر آن داشته تا قبل از ورود به بازار تمام جنبه های خرید اینترنتی و فروش اینترنتی فرش 700 شانه را بررسی کرده و پر مزیت ترین روش را برگزینند . خرید و فروش اینترنتی فرش راحت تر ، ارزان تر و مطمئن تر از خرید و فروش به روش سنتی است اما عدم فرهنگ سازی صحیح در این زمینه و عدم آموزش به افراد دل کندن از بازار های سنتی را تا حدی دشوار ساخته است .
عدم در نظر گرفتن بعد زمان و مکان ، عدم نیاز به صرف انرژی و هزینه جهت رفتن به فروشگاه ، توان دیدن تمامی طرح ها و رنگ ها در یک فروشگاه ، استفاده از خدماتی مانند ارسال رایگان درب منزل و دریافت گارانتی های استاندارد ، خرید فرش 700 شانه به قیمت درب کارخانه و از همه مهم تر اطمینان از اصالت فرش از معدود مزیت های خرید به روش اینترنتی است .
همانطور که خرید اینترنتی فرش 700 شانه برای خریداران مزایای زیادی دارد ، فروش اینترنتی این محصولات هم برای فروشندگان خالی از لطف نخواهد بود . در فروش اینترنتی و ارائه محصولات در فروشگاه اینترنتی تولید کننده مستقیما با خریدار ارتباط برقرار کرده و به محض فروش کالا هزینه و بهای فرش به جیب تولید کننده خواهد رسید . تولید کننده در نقش فروشنده ظاهر شده و با فروش اینترنتی فرش 700 شانه ، تعیین کننده قیمت نهایی خواهد بود حال از آنجایی که رقابت در بازار فرش و قالی خصوصا برای تولید کنندگان کاشانی به شدت بالا ست ، فرش های 700 شانه در کم ترین قیمت ممکن عرضه خواهند شد . دیگر نیازی نیست تا فروشنده محصولات خود را به دست فروشندگان و دلالان بسپرد و از ایجاد تقلب و برند های فیک در بازار ابراز نگرانی کند .
در فروش فرش 700 شانه به صورت آنلاین ، تولید کننده با بررسی شاخه های فروش خود از نیاز ، سلیقه و توان مالی خریداران مطلع شده و در تولیدات بعدی تمام این موارد را در نظر خواهد گرفت . تبلیغات هدفمند هم مورد دیگری است که در خرید و فروش اینترنتی صورت گرفته و به لحاظ هدفمند بودن از هزینه های گزاف تبلیغ به روش سنتی و بیلبوردهای درون شهری و ... جلوگیری به عمل خواهد امد .
فروشگاه اینترنتی فرش اصل در ارائه فرش های 700 شانه با کیفیت و زیبا به قیمت ارزان ، سنگ تمام گذاشته است . سری به فروشگاه اینترنتی فرش اصل بزنید و از ناب ترین محصولات دیدن نمایید . سال ها تجربه ، فعالیت و عملکرد خوب برند اصل آن را به یکی از محبوب ترین و بهترین برند ها جهت خرید کف پوش های زیبا و فاخر تبدیل کرده است .

کلمات کلیدی مرتبط
فرش 700 شانه, فرش ماشینی 700 شانه, ویژگی های فرش 700 شانه, قیمت فرش 700 شانه, خرید فرش 700 شانه , خرید اینترنتی فرش 700 شانه, فروش فرش 700 شانه, فرش 700 شانه تراکم 2550
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش فرش به قیمت عمده از کارخانه
تاریخچه فرش ماشینی
فرش گبه
خرید فرش دستباف
امکان بافت فرش با طرح های سفارشی
ادامه
کلمات رايج جستجو
فرش ماشینی 1200 شانه  فرش فانتزی  فرش ماشینی 700 شانه  فرش 1000 شانه  فرش ماشینی کاشان  فرش ایرانی  فرش اصل  فرش ماشینی  فرش کاشان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش  فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان  فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان اسلیمی  فرش ماشینی 1200 شانه طرح الینا  فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره  فرش ماشینی 1200 شانه طرح سناتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح ویهان  قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی  ابعاد فرش 1200 شانه ماشینی مهر اصفحان  خرید فرش ماشینی 1200 شانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه ترانه  خرید فرش ماشینی 1200 شانه سناتور  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش 700 شانه ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه طرح نگار  فرش ماشینی 700 شانه طرح یاشار  فرش ماشینی درجه یک  قالی ماشینی 1200 شانه طرح شهرزاد  قیمت فرش درجه یک طرح پرتو  قیمت فرش ماشینی با کیفیت  کیفیت فرش ماشینی درجه یک  فرش ماشینی باکیفیت  فرش ماشینی مرغوب  قالی ماشینی کاشان  خرید قالی ماشینی 700 شانه مینیاتور  فرش ماشینی 700 شانه طرح صنم  ابعاد فرش ماشینی ترک  ابعاد قالی ماشینی ترک  تراکم قالی ماشینی ترک  خرید اینترنتی فرش ماشینی ترک  خرید فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک  قیمت فرش ماشینی ترک  فرش ترک اصل  فرش ماشینی ترک  گلیم فرش ماشینی  ابعاد قالی ترک  تراکم فرش ماشینی ترک  تولید قالی ماشینی ترک  ویژگی فرش ماشینی ترک  خرید قالی ماشینی ترک کد 101  الیاف فرش ترک  فرش ترک  فرش ماشینی اصل  فرش های ترک  شرکت فرش ماشینی اصل  قیمت فرش ماشینی  فرش 700 شانه 

راههای ارتباطی با فرش اصل

آدرس پستی ما

آدرس کارخانه : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - بلوار اصلی 1 - فرعی 5
دفتر مرکزی فروش : کاشان - بلوار شهید خادمی - روبروی شورای شهر - فرش اصل
تلفن تماس : 03155583635
دفتر طراحی : کاشان - میدان ولیعصر - روبروی بانک شهر
تلفن تماس : 03155471904
تلفن همراه : 09133623789

Design by AlphaGroup

خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی خرید فرش
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه